Přejít na výpis diskuzí

Eliza Dushku

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenca29

    :)

    nejlepsi je ve filmu z nuly hrdinou!!!!!!!!!!!!!!!!tak je proste eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeej
    • Re: :)

      lenca29: zapoměla si dopsat svůj komentář: nejlepsi je ve filmu z nuly hrdinou!!!!!!!!!!!!!!!!tak je proste eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeej...TRAPNĚJŠÍ! ! *5* *8*
  • _natyysek_

    Pach krve

    V tomhle horou pach krve byla super a i ten kluk co hrál s ní..
  • Eliza

    Eliza....Nejvíc dobře hrála ve filmu Pach krve to jsem prožívala s ní byla v klidu
  • meredith12

    aaaaaaaaaaaa

    vsetko nja eliza *1* *1* *1* *1* *1*
  • Eliza je nej.

    Je to nejlepší herečka na svete.zbožnuju ji. *4*
    • Re: Eliza je nejhorsi

      je to nejhorsi herecka na svete.nenavidim ji(to je ona) *9*
      • Re: Re: Eliza je nejhorsi

        jeeeejda tak to je moc to je moc to som nevedel že este žiju aj takýto trápny ludia =D no výsmech *1* *1* *1* ...Eliza je super
  • Eliza v Buffy

    Eliza je super, ale nejvíc jsem si jí stejně oblíbila v Buffy. Prostě se mi líbí její zlé já. *16*
    • Re: Eliza v Buffy

      opravdu nechápu lidi co na to můžou koukat ona je tak hnusná a blbá že jí nemůžu vystát !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
      • Re: Re: Eliza v Buffy

        zato že ty jsi krásna a chytrá viď...... *1* *15* *1* *15* *1* *15*
  • <script>alert('a');</script>

    <script>alert('a');</scrip t>
  • film nutnéééé

    čao hele lidi nemá z vás někdo film úsvyt mrtvých s ní (soul survivors ) *9* je to nutnéééé
  • Eliz

    Krásná žena *14* *14* *14*
    • Re: Eliz

      naopak je to hnusnej chlap !!! *13*
  • Eliza je skvělá herečka.. chtělo by to nějakej filmeček s dobrým hercem.. jako byl její kdysi True Lies.. kde si zahrála s Arním.. *4* škoda že tak super seriál Tru Calling není dotočenej.. začal se víc rozvýjet..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit