Přejít na výpis diskuzí

Ellie Goulding

OSOBNOST 9.10.2012 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty idioti, co jí dávají ty mínusy, si jí musí plést s nějakýma tuctovkama, rychlokvaškama. Všechno nejlepší k narozeninám, líbí se mi její písně a klipy, hlavně Anything could happen a klip I know you care, k filmu Now is good (Teď a tady) S tím klukem z toho filmu ona chodí, Jeremy Irvinem. Klip i film libovka, jestli to se dá říct o filmu, kde hl. hrdinka umírá.
  • Ellie je super, teď poslouchám její písničky, nejlepší je "I need your love" dost jsem si ji oblíbila a nechápu ty antifanoušky co ji tak pomlouvaj a je divný, že má tolik antilajků...už teď je slavná, ale určitě bude mít velkou kariéru :)
  • Ellie je skvělá zpěvačka. U ní se mi vždy líbily všechny písničky.
  • proč doprčic všichni hodnotí vzhled a ne jak pracuje zpívá atd. *11*
    • bože tak to hodnoti maji svoji hlavu stim se nic neda dělat ale podle mě je sice hezka ale hlasuji pro tebe *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *2*
  • Ještě není moc slavná, ale vím o ní, znám ji, její písničky jsou dobrý, ale v dnešní době se proslavit je těžký, přeju jí vše nej a taky aby ji lidi měli rádi :)
  • Proč jí všuchi dávají nelíbí se! Ellie zpívá hezky a hlavně není jako ty nechutný nány štětkozpěvačky, který jsou teď všude. *1*
    písnička Burn je moc pěkná
    • Přesně tak ty nány se proslavili jenom svejma ulítlejma oblekama.Ellie má na rozdíl vodních hezký písničky
  • Happy brithday *4*
  • Ellie je nejdokonalejší člověk:3
  • Ellie Goulding je prostě úžasná zpěvačka *15* *1* *2* *14*
  • Ellie jsi velmi krasno spěvačkou a hečkou. *5* *5* *4* *4* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit