Přejít na výpis diskuzí

Ellie Goulding

OSOBNOST 9.10.2012 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejni zač. Dlouhá cesta je limonáda, sic chutná, ale limonáda. Naproti tomu Now is good je docela drsný drama. Dobrý je taky 50 na 50 nebo Restless (Neklid) Jo a ještě Cake eaters, kde mně docela příjmně překvapila Kristen Stewart.
  • Roxxen
    Nejvíc jí to slušelo se Skrillexem ♥ ;)
  • Mam ta velmi rada ellie goulding a rada pocuvam twoje pesnicky
  • Ellie.Goulding je velmi okouzlujici spěvačkou tak jako je Evril.Lavigne. *4* Taylor.Swift. *4* Dominika.Myslivcová. *4* Mista. *4*
  • Kdyby sis přečetla pořádně diskusi, tak by ses nemusela ptát a ještě bys našla nějaké odkazy. Stručně, Ellie Goulding - I know you care, Now is good (Teď a tady), Dakota Fanning.
  • Happy B-day :)) and happy New Year :))) *3*
  • Ellie jsi velmi okozluci spěvačka a vel mi pěkna divka tvuj skalnaty faušek Přemysl.Kamrád. *5* *5* *5* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
  • Boží http://tinyurl.com/oeb7ck4
  • Ellie Goulding se mě hodně moc líbí v každé video klipu hodně ji poslouchám je to můj pěvecký idol pokaždé si spivam je jí skvěle písničky a hodně se mě líbis Ellienko.Goulding s pozdravem tvůj staly přítel z České Republiky Přemek.
  • Ellie Goulding se mě hodně moc líbí a elca já ne bydlím v okrese Břeclav ale v obci Štěpánkovice a Ellienko Goulding hodně se mě líbis v každém video clipu jsi pro mne můj pěvecký idol pokaždé si spivam tvé skvěle písničky a ještě se mě hodně moc líbis na každé fotce jsi pro mne velmi roztomilá nejkouzelnejsi jahůdkova víla s kouzelnou hůlkou Ellienko s pozdravem tvůj staly kouzelný princ a přítel z České Republiky Přemek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit