Přejít na výpis diskuzí

Ellie Goulding

OSOBNOST 9.10.2012 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se k Ellie Goulding dostal přes tenhle film. O klipu jsem nevěděl, ale už jsem ho viděl, je dobrej. Ten film taky, obyčejnej, ale dobrej. Jen nic pro měkký povahy.Umírá nám tam Dakota Fanning *5*
  • Čau, chci vás o něco požádat. Ellie Goulding prý má písničku i videoklip k jednomu filmu. Je to prý nádherný a já bych to chtěla vidět, oboje. Ale nevím, jak se jmenuje ta písnička, ani ten film. Jenom vím, že je to o holce, co umírá na rakovinu a že tam hraje nějaká známá herečka. Jméno nevím, příjmení Flaning, nebo Flanig(k), nevím jak se to píše i vyslovuje, ale zajímá, ve škole o tom mluví, ale když se zeptám na názvy, tak je každý natvrdlý a nebo neví, jak se to píše. Díkyyy
  • jinak váží 69 nekecám
  • mam ji hodne rada mam rada love me like you do
  • Happy birsday and now year
  • Já mám nejraději Anything could happen a písničku I know you care k filmu Now is good - Teď a tady. Kdo jste ho ještě neviděli, nekoukejte na něj v dabingu, ale s titulkama. Na fóru Dakoty Fanning píšu proč. Já ten film miluju, na CSFD jsem mu dala 5 hvězdiček. Ze zvědavosti jsem se koukla na verzi s s českým dabingem a měla jsem pocit, že se dívám na jiný film *10* *16*
  • veselé narozeniny *3*
  • Děkuju, zažila jsem velké překvapení. Dakotu Fanning totiž znám, jenže v těch krátkých vlasech mně vůbec nenapadlo, že to je ona. Klip i film je fakt krásný, líbí se mi, že to přitom není přeslazený, jako třeba Dlouhá cesta. Ta se mi taky líbí, ale Now is good je lepší, takové uvěřitelnější. Koukám na další klipy s Ellie Goulding a jsou super, Burn, Guns and horses, Anything could happen.
  • Je dobráááááá. Poslední dobou si ji furt pouštím
  • nevíte, jestli hraje na kytaru? *7*
    • *7* hraje jako ďábel! :3
      https://www.youtube.com/watch?v=PAhHEwrsamk
    • jojo hraje *14* *14* *14* *14*
    • tam máš napsaný, že je kytaristka *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit