Přejít na výpis diskuzí

Elton John

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komu vadí orientace?

    Přátelé-katolíci, odsuzující E.J. ale i další kvůli orientaci:
    On se nikomu z vás s ní nevnucuje - a mám pro vás historický námět k přemýšlení - víte, proč Ježíš Kristus ve svých letech odmnítal ženy (ač měl rád děti) a za druha si vyvolil Jana, miláčka Páně? Podívejte se na obrazy poslední večeře: většinou má Jan hlavu na jeho rameni! Na některých náboženských obrazech mu dokonce leží v klíně !
    Mezi nadanými lidmi-umělci je procento homosexuálů vyšší (nikoli,že každý homosexuál je mimořádně nadaný).
    Já nejsem příznivec homosexuálů - ale beru je prostě na vědomí.
    • Re: Komu vadí orientace?

      Přestože jsem proti homosexualitě mám Eltona ráda a neodsuzuji ho. Méně pak některé jeho nevhodné příspěvky v médiích. A teď čekám palbu za osobní názor *5* . Jsem katolík historiku.
  • Elton

    Elton John je podle mě nejlepší zpěvák a klavírista všech dob. Má procítěný hlas a dobře nazpíval zatím každý song. Komu by pak vadilo, že je trošku jiný? Myslím, že homosexualita v dnešní doě už není žádný problém. *4* *1*
  • gt

    Elton má pravdu jak řekl o tom ježíši nevím jestli byl gay nebo ne:D
    ale pravda je že lidé jsou krutí a odsuzující...je gay no a co..je to jeho věc...a není to nic špatného...
  • nika1979

    ELTON JOHN

    SIR ELTON JOHN
    muj nejjjjjjjjjjjjjjjjj Hit your song§§§§§§§ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kisby

    Best Elton John

    Každý je nějaký..každý má svůj názor...každému se líbí něco jiného...ošklivé však je když někdo někomu něco úpírá či ho poškozuje...třeba kvůli jeho orientaci...osobní život zpěváka by sem neměl vůbec patřit! *13* *13* Četl jsem si příspěvky od nějakých slováků.... *9* Myslím že k tomu nemusím nic říkat.....Elton John je nejlepší Homosexuální zpěvák...i jeden z nejlepších zpěváků a klavíristů vůbec...moc se mi líbí jeho uvolněné a melodické skladby..Díky za něj! *14* *14* *5* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *15* *3* *3* Vždy příjemné uvolnění!!! *1* *3* *3*
    • Re: Best Elton John

      Těžkej Pokondr má o něm hezkou písničku *1*
  • ej

    Elton zpívá skvěle
  • Český koncert v ČR

    Chtěli by jste jet ba koncert Eltona v ČR? Nic není nemožné. Více na http://elton.webgarden.cz
  • ...

    já spíš našla jinou cvičenou opici jménem martin..asi tě od narození moc slov nenaučili,že??ploč sem vůbec lezeš??..já toho moc o něm nwm,ale rozhodně dyž sem slyšela jak zpíval s Tupac..tak sem zjistila,že ten kdo zpívá s ním je fakt suprovej!!
    • nika1979

      Re: ...

      to jstebou souhlasim martina nanučili slušnich slov přece tam cojse davaj fotky je napsano že neslušne uražky a slova k tematu osobnostem nepatři jsou to lide tak jako mi dobři makovy sorry martin tu nemaco psat .............. *5* *4* *4* *5* *13* *13*
  • Muz který zachranil zivot

    Já být vámi Martine, Krabby a spol (tacíjako tihle hosi) bych zavrel hubu a mlcel. Sir Elton je hodny sympaticky pan a velmi srdecny. Nemate pravo plivat po loveku, ktereho ani sami neznate. Jedine, co o nem vite je, ze je gay a mozna jste slyseli jednu skladbu. A to je podle vas dost informaci, aby jste o nem, takhle spatne mluvili? Co vam udelal? Vadi vam snad ze je kralem ve svem oboru? Mozna jste zkouseli hrat na klavir ale slo to, protoze zivot neni jen nadavani druhym a ted mate vstek? Nebo jste gayove, co si to porad nechteji priznat?
    Vadi vam snad, ze se Elton John pokousi nalezt svoji podprou lek proti AIDS? Umrel vam nekdo nekdy na tuhle nemoc? Me 5 kamaradu a jemu pres sest desitek.
    Nebo mate snad pocit, ze kdyz clovek kupuje kvetiny pro milovanou osobu, ze je spatny? Je jen zamilovany. Ma totiz cit. Nad vasimi vyroky by mavl rukou. Umi byt narozdil od vas laskavy. Pochopim, kdyz se vam nejaka hudba nelibi, ale sproste nadavat srdecnemu, velkorysemu, sporadanemu a mnohdy velmi galantnimu a velmi moudremu cloveku, kdyzjej neznate, to me vazne boli.
    Zamyslete se nad sebou.

    jsem clenem: www.elton.webgarden.cz
    • nika1979

      Re: Muz který zachranil zivot

      souhlasim s pete at jse martin krabby zamisli pokud ma nakej mozek doufam čauky *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • nika1979

      Re: Muz který zachranil zivot

      faninka všech gayu bisexualu travestitu homosexualu jako sir elton john či MR BOY GEORGE WWW.Boy .George.net .............www.sreamers.cz
  • FanClub

    Ahoj,
    milí Eltonomaniaci, mám tu pro vás adresu na Eltonův fanklub http://elton.webgarden.cz
    Je tam vše co něm potřebujete vědět a můžete se zde seznámit s jeho dalšími fanoušky. Přeji příjemný večer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit