Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elvis je kralem navzdy at uz rokenrolu nebo kralem srdci nas vsech-fanousku!!!Milujeme te
  • Elvis je extra třída.

    Elvise zbožňuji o svých 11- ti let, kdy jsem prvně viděla jeho životopisný film. Amerika dala světu 4 věci...Micky Mause, Coca-colu, basketbal a ELVISE PRESLEYHO....jeho muzika je nádherná, on sám rovněž....ráda ho poslouchám a to už je sakra doba, co mi bylo 11::))
    • cilla

      Re: Elvis je extra třída.

      to jé! já jej poslouchám 2,5 roku. blbá su, že jsem se nechytla dřív! Takový úžas, až z toho padám!!! *14*
  • ahoj

    zdravím vás *15* *3* *16* *14*
  • el

  • No Elvise se učíme v Hudebce hihi *15*
  • jo je(byl)fakt super jeho muzika mě pořád dostává. *3*
    • Re:

      je byl a bude
  • :-)

    King
  • mapů

    No já Elvise nemusim vůbec,ale uznávám že ve svý době byl frajer. *5* .Říká se že je nejlepší zpěvák na světě,ale on neprodal tolik desek jako Míša Džeksn(Michael Jackson)M.Jackson má tu nejprodávanější desku v celé historii.Ale tady de o Elvise.Ale drogy fakt nemusel. *13* Proč ty skvělý hvězdy na světě musej vždycky dopadnout tak strašně! *10*
    • Re: mapů

      nezlob se na me,ale Elvis prodal nejvice desek na svete,a to i ted na dale se prodavaji jeho desky i po jeho smrti,tak ze tady pravdu nemas,
      • sarah139

        Re: Re: mapů

        Ja proti elvisovi nic nemam taky se mi libi jeho pisnicky..ae kolik tedaprodal nosicu te jeho nejprodavanejsi desky?? ja mam totiz dojem ze jackson opravdu prodal vice nosicu desky Thriller..a i kdyby ne tak ta elvisovo deska se muze prodavat dyl nez ta jacksonovo takze by to taky nebylo tak jednoznacny..ae tohle neni nic proti elvisovi..at je mu zeme lehka..preju hezky den.. *3*
    • cilla

      Re: mapů

      MJ byl ještě horší - s tou svojí změnou vzhledu..!!! *14*
  • znameni zverokruhu

    elvis prasly byl moc krasnej chlap a priscila se k nemu nehodil a protoze on byl kozoroh a ona bilzenec ja se v horoskopech vyznam proste se k sobe nehodili a proto se rozesli a elvis to tesko snasel a skoncil na drogach a ty ho zabili
    • Re: znameni zverokruhu

      Zda se vyznáš v horoskopech nemohu posoudit, ale v češtině moc ne! Alespoň jméno nemusíš komolit. Elvis je Presley, nikoliv "prasly" jak píšeš. *5*
    • Re: znameni zverokruhu

      elvis nefetoval,bral spoustu leku na spani a dep[rese.americani lekum rikaji drogs,a prave proto si spoustu lidi mysli ze fetoval,jenze to tak nebylo *3*
      • Re: Re: znameni zverokruhu

        To je pravda, ale píšeš, že užíval mnoho léků na spaní a deprese. Takže vlastně mohlo jít o předávkování, na což nakonec zemřel. Ale je fakt, že byl skvělý.
    • Re: znameni zverokruhu

      na horoskopy nevěřím! a k tomu životopisu-docela by stálo za zmínku že elvis měl dceru, a navíc se svojí ženou se rozvedl po 7 letech! Tento životopis se celý nepovedl !nemuseli by tam býti pořád jen samé názvy písníček, a hodily by se tam třeba najaké zajímavosti, třeba že si kupoval plno cadilaců měl obobní tryskáč, a že ve měste kde žil po jeho smrti vzniklo muzeum ! *5*
      • cilla

        Re: Re: znameni zverokruhu

        souhlasím s názorem!!! *14*
  • MartinDyntar

    nekorunovaný král ROCK AND ROLLU. Musím uznat byli před ním lepší černošský muzikanti, kterými se Elvis tolik inspiroval, nejen svou výraznou láskou ke křestanskému cítění v gospelu a ke country a k černošskému bluesovému cítění atd. - Little Richard a Chuck Berry a další.... dalece nadanější a schopnější muzikanti! Taková písen jako "Jailhouse Rock" nahrávala více své době než Elvisovy a jeho popularitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit