Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • geniální zpěvák a nádhednej chlap *14*
  • V jeho zivotopisu mate plno chyb-v datech i faktech.... *13*
    • casanova
      tak to upravte. Josefino *14* *14* *14* *14* *14*
    • Elvis Presly byl člověk který nám do života,dával lásku a mír. Je mi líto jeho rodiny přišla o oba syny.Jeden umřel pár hodin po porodu,a naše slavná hvězda se předávkovala. Obdivuji jeho rodinu a přátele,co to zvládají. :-(:-(:-(
  • Elegantní král rockenrollu možná žije na Měsíci, ale stejně tak může ožívat i ve vašich uších! Jedinečné náušnice z pravých trsátek s Elvisovou podobenkou!

    http://lovemusic.cz/produkt/3779-trsatkove-nausnice-elvis-presley/
  • Dnes je zase výročí Elvisova narození, tak doufám že nejsem jedinej kdo si vzpomněl. Jinak- Elvis tu moc schází, každej všední den kdy člověk potřebuje povzbudit.
  • On byl borec.
  • Když zemřel, bylo mi sotva pět. Narodil jsem se v Las Vegas a můj otec pořád mluvil o Elvisovi. Nevěděl jsem vůbec kdo to je. Táta je jeho fanoušek už několik let a myslím, že ještě dlouho bude. Já jsem nikdy moc netruchlil nad jeho smrtí, to až po přečtení knihy o Elvisovi a jeho manželce. Jeho smrt jsem si vysvětlil tak, že nikdy neodplul do nebe, že je pořád na Zemi, jenže trochu blíž mrakům. Pořád se na nás dívá a již dostal odpovědi na všechny svoje otázky. Dívá se na nás sice pouze jako duch, ale jeho tělo je stále v zemi. Sice už ho možná červíci sežrali, ale jeho hudba je stále živá!

    P.S. Vlastně ani nevím, jestli ho spálili na popel nebo zůstal v rakvi, ale jeho popel se vrátil k němu!
    • Mám to úplně stejně!! Je to hrozně zvláštní, ale po přečtení té knížky jsem si uvědomila, jak velká ztráta jeho smrt byla a že mi tu moc chybí.. Ta knížka byla zlom a přivedla mě k jeho fantastické hudbě..
    • Ty ses narodil v Las Vegas jo? To nevěřím. *12*
  • "Položila jsem sluchátko a začala chodit po místnosti, abych se vzpamatovala. Byla jsem jako omráčená. Najednou se znovu rozdrnčel telefon a pak už zvonil v jednom kuse." Toto je jen úryvek. Ale přece pravdivej.
  • běžte trochu do fantazie a takydo supr světa, no Elvis PRESLEY žije!jako říkal ALF. *4*
  • Včera jsem si koupil to jeho poslední album Elvis in concert, je skvělé, jen mi tam vadí 4 vložené komentáře fanoušků, to mohli dát najednou na konec CD. Co jsem ale ocenil je krátké poděkování Elvisova otce za všechny projevy soustrasti jemu a rodině po synově smrti. Z hlasu je znát jak ho to vzalo.
  • Pro fanoušky Elvise jsem našla super věc do bytu: http://www.samolepkynazed.cz/samolepky-na-zed-postavy-a-lide/elvis-presley-samolepka-na-zed

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit