Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elvis

    díky Elvisi, my fanoušci víme, co je to opravdová muzika, dělaná srdcem...máme Tě rádi, i když už nejsi mezi námi...
  • Elvis Aaron Presley

    Prosím, jestli někdo víte o větším množství MP3 s Elvisem Aaronem Presleym na stáhnutí, pište na internetovou adresu, kde se MP3 nacházejí. Předem všem děkuji.
  • Elvis Aaron Presley

    Prosím, jestli někdo víte o větším množství MP3 s Elvisem Aaronem Presleym na stáhnutí, pište na internetovou adresu, kde se MP3 nacházejí, příp. pište na e-mail. Předem všem děkuji.
  • Nikdo už Elvise nemůže překonat. On byl první a jedinej. Přežívá v našich srdcích, budeme stále poslouchat jeho písně a milovat ho. A věřím,že Elvis tam nahoře všechno vidí a u nebeskýho baru válí starej dobrej rock´n´roll!!!
  • MP3

    Elvis je úúúúplně suuuuuupeeeeer!!!Prosím kdo ví o hodně mp3 na stáhnutí ať napíše internetovou adresu kde se mp3 nachází.pište buď na e-mail nebo na tel číslo 777343794.podepište se kdyžtak do toho mailu nebo sms elvis.díky předem.David-ELVIS FOREVER!!!
  • Elvis Aron Presley

    Elvis byl , je a bude významný člověk a zpěvák.Jeho nádherné písně dodnes zní na gramofonových deskách , nynějších CD,DVD a VHS.Co vám přinese to že budete věřit v UFO,Kouzla,nadpř.Jevy?Odpovím si sama nic.Věřte v ELVISEjen on byl skutečný v tomto svtě spěchu a chaosu. S vírou pro Elvise Katka
  • VRAT SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    drahy elvisi pisu vzkaz do zahrobi vrat se! prosim.nikdy nezapomen lidi te meli radi a maji.ja te stale posloucham s laskou a chuti.kdyz dokazes prijit pri seancich vrat se.chci abys zase koncertoval jako driv.ja sem te nemohla zazit.je mi 11roku a chci stale novy a novy cedecka.Vrat se ELVISI AARONE PRESLEY NO TAK UZ SE PO 28LETECH VRAT A ZPIVEJ ZAS NO TAK PRID!!!!!!!!!!!!!!!!
  • brad prd

    elvis je bomba 5,4,3,2,1WOW
  • Elvis

    Elvise už dlouho obdivuji! Byl to ten nejlepší zpěvák všech dob!!!! Bez něj by nebylo nic!! Už nikdy se na světě nezrodí taková hvězda jako byl Elvis Presley!!!!!!!!!
    • Re: Elvis

      nono a co treba Michael Jackson??
  • Elvisi,jsi prostě úžasný!!!!!Tvoje písničky jsou fakt super!!!!!Škoda jen,že jsi už dávno v nebi.:-( IIIII LLLLLOOOOOVVVVVEEEEE YYYYYOOOOOUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Elvíííísek

      Ahoj elvííísku škoda že si uletěl do nebíčka mě se po tobě mocky moc stýská a moje kámoška má stejné znamení a chtěla ti říct že si mocky moc hezký.....A já jsem ti chtěla říct že si můj a budeš můjjjjjjj idol jasný tak se měj v nebi a papaúa brouku *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit