Přejít na výpis diskuzí

Emil Horváth

OSOBNOST 29.6.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, tak mě naopak se líbí, že mluvíte občas česky a občas slovensky. Nevadí mi slovenština a vůbec nechápu jak to Vám, paní Lenko, může vadit. Buďme trochu tolerantní, hned je na světě líp *14*
  • Proč pane Horváte mluvíte v ulici slovensky nelíbí se mi to a kvůli vám se přestanu dívat na ulici kterou jsem měla v oblibě.mluvte česky.neznámá
    • a představte si, že nám to vůbec nevadí jestli budete dívat nebo ne. Já si ho pamatuji už dřívějších let a je to super chlap.
    • Pan Horvát,je v Ulici úžasnej a mluví československy.... *3*
    • Tak to si ale úplně vypatlaná.Nchápu vás. Lidi hlavně zajímá co se v ulici děje a neeee že někdo místo češtiny mluví slovensky!!!
  • nemohla jsem se dostat na tyto stránky,tak až nyní i když s velkým zpožděním Ti přeji k narozkám jen vše dobré,zdravíčko,co děláš a do čeho se pustíš at se Ti daří ze srdce přeje HANKA *3*
  • Ahoj Emile,pokud si vzpomeneš na dávná léta a na holku z Ústí nad Labem,se kterou jsi si léta psal,ozvi se,potěší mě to.Přeji Ti jen at se Ti vše daří,sleduji Tvou životní cestu a jsem štastná,že jsi se takto vypracoval,vždy jsi na to měl.Hodně štěstí HANAzmr
  • Emil Horváth

    Milý Emile
    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit