Přejít na výpis diskuzí

Emilie de Ravin

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emilie de Ravin je GOOD líbí se mi v seriálu Ztraceni a mohla by být více osazována ve fimmíkách *14* *3* *14* je skvělá *1*
  • proč?

    proč je tu jenom z filmografie ztraceni?dyť hrála i super postavu ve filmu Hory mají oči... *7*
  • I LOVE YOU EMILIE DE RAVIN *5*
  • happy birthday *14*
  • avrilie

    :-)

    Emilie je strašně dobrá a moc pěkná herečka!!!! *15* Poprvé jsem ju ppznala v seriálu Roswell...jen tak dᣠEmilie!! *3* *1*
  • Emilie de Ravin

    Emilie je nadherna přimo až k sežrani *4*
  • NEEJ HERECKA

    Emi je neeejky herečka roste nejskvělejší nejsuprovější a nejen v Lostech ale i v Hory mají oči, v Santovi a v jinýýých uaaaa lalala *15*
  • ne

    doufam ze nebude chodit s Robem pattinson jen to ne boze, no on ma Kristen ,takze to mu nedovolim
    • avrilie

      Re: ne

      podle fotek co sem projížděla na google se k sobě měli,mně to nevadí,že spolu asi chodí.Roba nějak nemusím,jinak Emilie je úplně supr herečka a hlavně kunda,chtěla bych vypadat jak ona!!! *15*
      • lost.romankaaa

        Re: Re: ne

        ja teda Roberta nemam rada a Emilii zeru, takze doufam, ze mezi nima nic neni :) ale pokud by s nim byla stastna, tak ji to preju ... a souhlasim, ona je strasne pekna, taky bych tak chtela vypadat =D
  • Poraďte mi, prosím!

    Prosím Vás, nevíte v jakém filmu měla Emilie černé vlasy.. potřebovala bych název toho filmu.. děkuju Vám moc.. :) :) *3*
  • takezo

    Happy birthday EMILE

    Všechno nejlepší a hodně známých filmových rolí:-) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit