Přejít na výpis diskuzí

Emily Osment

OSOBNOST 31.12.2006 
400 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takový chyby... nejdřív se nauč psát a pak něco piš *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Dyť já umym pcát dobře né???
      • Zlato, promiň,ale ne. Ta věta by správně měla být: Vždyť já umím psát dobře,ne??? Do kolikáté chodíš třídy?
        • Já chodim do sedmi ale mněla sem chodit do devátý trýdi.Propadla sem z čestiny,matyky,zeměpizu,dějepizu a němčini
  • Proč nepýšete?To jako nechcete bít moje kšmoška?Gdiš tedi né no tak išli bi ste do píšy.A ten gdo chc bít má kámoška tak vám dam vědět teť.Menuju se Sandra Rubínová ,je m štrbáct let to uš sem ale pcala,bidlim v plzni,mám tam kámošky Krystýnu Kubátovou,Lilianku Korovou a Aničku Čapuonovou a sme šichni velký faninky Emili Vosment Lil mami a Majlí Dajruz,mám kluka kterímu je patnáct a.Mněla sem už hodmé klukú.A vi??Mylujeme se , a u toho posloucháme emilyvosment.Dále mam tatu a mému asegru,a to e šehno.Múj oblejbýnej fylm je asteryc a obelic.Chodim do sedmí dřídy mněla sem chodit do devátý ale propadla sem.Uš se těšim do tí Amerikiv a vi,vim ze pojedet šichny hollky no a vim ze máte radi Emily y vosmnt a lul mazmu
    • Kdyby se slečna aspoň naučila psát :D
      Pokut takhle pišeš asi ani neumis Anglicky chudák Emilii by se tě jeste lekla :D bohužel to ze sem napises ze ti je 14 let a propadla si a ze s tvým přítelem posloucháte při milovaní Emily je k Placi :// a hoch musí byt asi hodně slepej a nebo take blbej jestli akceptuje tve chyby v pravopisu .
      Osobně nemam z gramatiky za 1 ale aspoň umím základ a chtěla bych teda vidět tu tvoji Ameriku když Emilii v lete nevystupovala ;) upřimnou soustrast  
      • Dyť já umim anglicky.Proč bi se mně mněla Emili leknout dyš já sem její fanynka.A můj kluk neny blbej a on se mnou jede do ameryki za Emili a Majli Sajrus
  • prominte že sem to napsala dakrád napsaala sem to proteže sem si mislela že to takle mám udělat.emlovám se.protč ešte nyc nepýšeteY?ten do my napžše tak budem komoškiy co vi na to?a múžem jet k Rmily domů jako fanynky a vzít alba od ní na outogrami gdo si mislite že je to skvjelej nápat ji navžtínit do ameryki já mám doma vžecki jeji albuni a taky mám i počtač a vemu sepou i lkaméžku krystínu vi taky muzete vzýt kámože jesli chcete a hodně hlasujte pro emily aby vitoupula v praze na stráce httpemelivosmetová.cz ci jí videt a vi.sem taky fanoušek Lil mami jestli ji snáte ale věčí emily.A talky bich se za lil mamou stavila gdiš uš budem v te Ameryce a taky se mušem podivatá k majlí sajrus ne bo k selině goumesn nebo k tejlor svift tu mám taky ráda va co vi?Nej pisen vod ni je belon g vith me a nebo i knw you čroubl tam taky muřem jit neváte kolik stojí letenka do ameriki?????zeprejte se mamky ja se taky septám ale vona mi to dovoli protožýe mně je uš štrnáct let a vám???????????to by nevadulo gdibi vám bylo mín let než mě ne??????a přespat by sme mohli u nich sme pžece jejich faninki
    dik že máte zájem a učiteb pojete a pudem komošky
    • Máš tam samý chyby.A žádná stránka "httpemelivosmetová.cz" neexistuje.
      • JoJo exestuje a já nemám zadní chibi.já sem dobra na všechno.Můj kluk říká že sem moc heska holka a to je pravda já nich těla bit modelka mám krasni hnedi vlasů a hnědí oči.A mám 155 cm a to znamená že mužů bejt modela
  • je to moje voblíbená spěvatška proteže ma skvjelej hlas a pjeknej oblečení nevíte gdi jí vijde další albu?nejlepčí je to její prvni albun.a nevíte gdi bude vistupovat v českí republice?Prosim gdo vý ad my napýše.A do suohlasí že je ůžasna spjevatška ad dá lajk.
    dik
  • je to moje voblíbená spěvatška proteže ma skvjelej hlas a pjekni oblečení nevíte gdi jí vijde další albu?nejlepčí je to její prvni albun.a nevíte gdi bude vistupovat v českí republice?Prosim gdo vý ad my napýše.A do suohlasí že je ůžasna spjevatška ad dá lajk.
    dik
  • Je to moje nejoblíbenější zpévačka
  • Je to moje oblíbená zpěvačka ale proč má tak málo písniček?Je i lepší než Miley Cyrus nebo Demi Lovato má úžasný hlas
  • Vše nej!!!Jsi moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc a ještě 100000x moc SUPER!!! *14* *15*
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • všecho nejlepší Emily at se ti daří *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit