Přejít na výpis diskuzí

Emily Osment

OSOBNOST 31.12.2006 
400 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • niqinka

    ......

    *14* Hey lidi ona je uplně mazec w Hannah Montana....hey prostě ona a a Miley to jsou upo mega borkyně..!!!! *14*
  • Emilly

    v HANNAH mONTANA byla super ale jak jsem četla článek že chce Miley Cyrus srazit na kolena tak jsem vměnila na ti názor *8*
    • Re: Emilly

      a ty těm blbostem co píšou fakt věříš ??!
    • lovecelebs

      Re: Emilly

      Jejda,to je ironie. Náhodou Ems je fajn
  • Emily

    Emily je podle mě fakt dobrá herečka a zpěvačka má velký talent..a to se dneska cení...zasloužila si tu roli v haně montaně protože to je fakt výstižné a ta role jí fakt sedí *4* nemůžu říct že je špatná protože je fakt super *3* *14* Mám jí ráda a myslím že to dotáhne aji daleko tak prosím přidejte se do fanklubu at vidí že česká republika není jenom malý státeček ale i země která ví co se děje v hollywoodu *4* dííky
  • 9kacaba7

    BEZVADNA

    Emily je nej mám jííí mocinky ráda si moje nej nej nej osobka !!!! si good holka.... Ahojiiik MaKy :-*
  • jessk

    Emily neboli Lilly

    Emily je super herečka *4*
  • blonde

    hey všichníí...

    ...Tahle holka je super..
  • Emilly

    Emily je super umí skvěle zpívat i hrát v hannah montana byla super *14* Má ji ráda
  • joj

    no Emily je upe brutus herecka :D...já to mu neverim co pisou ze ce miley srazit na kolena ale cetla jsem ze Miley se bude vdávat a že jí nebaví hrat hannu monntanu takze prej toho chce zrejme nechat....zdá se mi že se ted dost Miley změnila i v tej její new pisnicce se chova jak Lady gaga a docela se mi zhnusila jinak good...ale emily zlatíííško....a SElenu nemusim skoro vubec a Taylor Swift uz vubec ne *13* .......ale to je muj nazor *3* *4*
  • Emily

    skvělá herečka, mám ji ráda *3*
  • bariesska

    Je

    Je prostě fakt super strašně se mi líbí to jak dělá ty blbosti v hanněh montaně v díle:(tohle je můj večírek)jak začla tancovat a kývat rukou jako kyvadlo *3* je fakt sper herečka a zpěvačka mám jíráda a už se těším až budou dávat hannuh montanu na jetix 3tí sérii česky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit