Přejít na výpis diskuzí

Eminem

OSOBNOST 31.12.2006 
976 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt super! On i jeho písničky....Krásnej...moc
  • Prostě to je kolík!
  • Eminem

    Je to muj nejvetsi idol!!! Dokonce se narodil 17 jako ja!! A jeho texty jsou nejlepsi a dokonalůe promysleny at si tvrdi kdo chce co chce!!
  • Eminem je nejlepsí protoze ma dobre pisnicky.
  • zamilovala sem se do eminema

    Ahoj vsicni chci vam rict jedno eminem je muj a nesahejte na nej miluju ho a pro lasku udelam vsechno cau doufam ze s te to pochopili
  • eminem je nejlepsi!!!!!!!!!!

    eminem je ten nejlepsi clovek na svete. to vam rikam .Nase cela trida mu ,,FANDÍ" ja ma celej pokoj jeho plakatu a celou nastenku a cely popsany sesity a ucebnice sem posedla!!!!!! je proste suuuuuuuuuuuuuuuuuuper a kdyz posloucham jeho pisnicky tak................................ skuzte to taky!!!!!!! FAKT
  • Eminem

    Můj názor na Eminema je takový: Je mi jedno, co si o něm kdo myslí... Přece jenom je to každýhov věc... Nechci někomu nic vnucovat, ale kdo ho nemá rád, tak ho snažně prosím, aby mě v tuhle chvíli pochopili... Asi si myslíte, jakej je blbec, když rozhlašuje hlášky tipu "S..u na svojí mámu". Ale všechno má svůj účel. Nemyslíte??? Já jsem si ho oblíbila pro pár věcí: 1/Líbí se mi jeho muzika 2/Stojí si za svým 3/Má svůj styl 4/Teď přeně nevím, jak to popsat, ale vždycky, když ho poslouchám, tak jeho muzika a jeho taxty mají v sobě něco hrozně hezkého... Něco, co vás chytne a nepustí... Řekla bych, že ho mám ráda takovýho, jaký je. Tečka. Konec
  • Eminem

    Podle mě je Eminem nejlepší chlap,zpěvák a taky herec.Zahrál si sice jenom v jednom filmu,ale podle jeho úspěchu bych řekla že herec by byl fakt suprový.!Když začínal,všichni mu říkali že na to nemá,že zněho nikdy nebude dobrý raper a podívejte kam to dotáhl!!!Všichni co mu to říkali se teď můžou podělat.Z chudého dítěte,které nemělo skoro nic se teď stal jeden z nejlepších raperů na světě,ale pro mě úplně nejlepší.!!!Je to fakt skvělý člověk,a taky otec,myslím že si zaslouží respekt a uznání.A kdo tvrdí něco jinšího je asi totální idiot.Myslím že kdo ho pomlouvá a nadává na něho,není to kvůli tomu že by se mu nelíbila jeho hudba,ale kvůli tomu že mu závidí!A všechny tyto lidi bych poslala do p....e!!!!!Jděte se vycpat!!!!!
  • Tapety na mobil a ukázky v MP3

    Tapety na mobil a uk8zky najdete na serveru logotip, http://www.logotip.cz/na-mobil/emin em

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit