Přejít na výpis diskuzí

Emma Roberts

OSOBNOST 14.4.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terrousek97

    Emma

    Ona hrála v Puberťačce ne??? *7* *14* *15* *1*
    • lucinka9a

      Re: Emma

      Jo hrála i v hotelu pro psy,který bude v kinech-už se těším
  • rad0vka19

    je krasna

    myslim si ze je to krasna holka..je strasne podobna svoji tete...a se svoji vyskou 157 cm..patri k nejmensim hereckam..ale je krasna a myslim si ze ji ty hnedy vlasy slusi vic nez blond..ale co kazdej ma jinej vkus...a jestli se emma nekomu nelibi tak at sem neleze..papapa :-* *4*
  • lolo85

    Super herečka

    Já myslím, že Emma je fakt super herečka (ve filmu Puberťačka kterej je mým oblíbeným se mi fakt líbila)a její songy jsou taky báječný...jen tak dál!!
  • evush

    hrála přec v Puberťačce

    hrála přece ve filmu Puberťačka, ale u toho filmu v hercích neni napsaný že tam tu hlavní roli hrála, ale v Aquamarine sem ji vubec nepoznala, čůůůs *3*
  • 0h_yea

    Všechno nej Eminkoo<3

    Emičko všechno nejlepší k tvým narozeninám hodně štěstí a zdraví a nějakýho chlapa *1* *4*
    • Re: Všechno nej Eminkoo<3

      ona ale chlapa má no ale com *4*
      • Re: Re: Všechno nej Eminkoo<3

        jo a koho pak má?
        • Re: Re: Re: Všechno nej Eminkoo<3

          myslim že jake t.justin
  • marta800

    narozeniny

    všechno nej nej *4* super herecka
  • werca_007

    OMG..

    jj taky si myslím, že ten film bude mít úspěch samozřejmě je spíš pro teenagery.. :D já jsem z něj nadšená.. fakt se mi to moc líbilo.. myslim že kluci to asi neocení a ani dospělí.. ale teenagery by mohli :D noo a Emma.. ona je fakt kráásnáá.. jako blocka tam víc zářila.. ale hrozně moc jí pak slušelo jak měla ty hnedý vlasy a byla do červena na tom večírku.. vypadala jako sněhurka.. bo tak někdo.. fakt moc pěknáá.. ale nemyslím si že to někam dotáhne.. v anglii podle mě polevili..ted se tam snad může stát každej hercem či herečkou.. a pdole mě je hezčí než Julia,její teta... mě se nejvíc na tom líbilo že ty holky z toho její pokoje jsou poměrně starší.. třeba tý Kate je 23.. *15*
    • werca_007

      Re: OMG..

      mluvila jsem k filmu wildchild.. ;)
  • sabulee

    Emma

    Mě se nejvííc líbila ve WildChild(puberťačka)... a zdá se mi že ji víc sluší blond než ta hnědá... ale každý má jiný vkus *1*
    • Re: Emma

      já si zasejc myslím že právě ta hnědá je uplně super
      *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit