Přejít na výpis diskuzí

Emma Roberts

OSOBNOST 14.4.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vananneh

    HBD

    Happy Birthday:))
  • pettra2

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší !!!!
  • bugra

    Narozeninky !

    jj všechno nej nej nej znám ji z filmu mořská panna xD nic jiného jsem s ní neviděla ale těším se na film na svatého valentýnka je tam s tralor a taylorkem to bude určo krásnej filmík
  • 4barushka4

    Narozky.. :)

    Všechno nejlepší k narozeninám..myslím si,že se ke mně přidá více lidí je to tak?:)
    • Re: Narozky.. :)

      Jasně!Taky chci Emmě blahopřát,i když jí tak dobře neznám.Znám film Hotel pro psy a Pubertačka.Tam byla fajn.
  • :))

    ona prostě upe nejlepčííí :) .... zbožňuju ... skvělá herečka a ty filmy takýýý *15* *3*
  • Skvělaá je ♥

    Ona nebyla skvělá jenom v Puberťáčce a v Hotelu pro psy...vy ste nikdo neviděl film Aquamarine??..mě zaujala už tam...je skvělááá...uá zbož%nuju jí *14*
    • Re: Skvělaá je ♥

      JA AQUAMARINE VIDELA JE TO BOMBA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • emo-anne

    pubertacka

    Mam ji moc rada....film pubertacka se mi uplne nejvice libil:)
  • E-mail

    Ahoj včera jsem koukal na film Hotel pro psy s Emmou a hraje fakt výborně.Nevíte někdo o nějaké e-mailové adrese na který bych mohl emmě napsat?Já jsem koukal všudemožně po internetu ale e-mail na ní nebo na jejího manažera jsem nikde nenašel.Jenom tam byla adresa kdybych jí chtěl poslat dopis.Tak jsem se vás chtěl zeptat jestli byste třeba někdo nevěděl o nějakém webu kde by ta adresa byla nebo o někom kdo by to věděl že ho znáte že by jste to zjisitli nebo jestli to někdo vy nevíte. Prosím poraďte mi.
  • rockstar

    BEST film:)))

    Zrovna sem dokoukala PUBERAŤAČKU...A JE TO BEST FILM... *14* *14* *4* *4*
    • Re: BEST film:)))

      ja taky a je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer miluju ji *14* *1*
  • blonde

    je to kráska

    Je to moooooc krásná herečka a nedávno jsme zrovna viděla film "puberťačka" mno a hned mě zaujmula..byl to fakt ůžastnej film..určitě musím vidět i další filmy v kterých hrála....je fakt skvělá.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit