Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak myslíte

    Nato ,že hraje Hermionu jsem si už zvykla takže my tam nevadí,ale neumím si ji představit kde jinde-Ballet shoes?-to byl teda tuctovej nanicovatej snímek,já nevím Emma přesto ,že se snaží chovat mile má namyšlenej zjev a to jí nikdo neupře,jestli znáte pojem afektovanost tak to je její viditelný hlavní povahový rys,taky je asi hodně ctižádostivá a soutěživá *9* *9* no teda takovej týpek nic pro mě...když se objevila v Ballet shoes a jinde pořád to byla ta Hermiona ona se na tu roli hodí ,protože je to stejná suverénka jako ona,ale v každym filmu at uvidim ten jeji zjev kdekoli,pořád podá stejnej vykon,jestli vás něčím zaujala tak možná právě tím jak se snaží vypadat originálně,časem to možná přejde ale já myslím,že ona bude taková suveréní "kráva"nadosmrti,myslím,že každej její kamarád/ka ji má po delší době plný zuby ,protože se snaží každýmu zavděčit a přitom je to vlezdoprdelečná povaha,já osobně ji pramálo řeším,ale mezi pubertáky vzbuzuje Emošílenství,na jinejch odkazech jiných herců je pár komentářů a tady u té "herečky"z Potterovek a zatím téměř nic dál 14a něco,jasně že na můj komentář se ted všichni fanatici co se jí zastávají a nechtějí slyšet nic než chválu na svou Emmu se ted na mě slítnou jako vosy na med-že melu něco o čem nemám ponětí,že jsem blbej/á a tak ale oni o tom taky nemaj ponětí jaká je a to co z ní vyzařuje tak to je můj dojem z ní co jsem tu napsal/a takže mě nechte laskavě být a vzpamatujte se! *5*
    • Re: jak myslíte

      ty seš ale pipka,...Emma je super herečka a v ballet shoes hrála skvěle.vzpamatuj si laskavě ty!a když emmu nesnášíš,tak sem na tito stránky nelez!čauky *10* *10*
    • Re: jak myslíte

      Tvůj příspěvek mě opravdu pobavil. Snažíš se uchovat v nejhlubší anonymitě, ale ve skutečnosti tenhle příspěvek o tobě říká opravdu mnoho. Moc se mi líbí tvá zmínka o afektovanosti. Je to vlastnost, kterou z fotek opravdu nepoznáš.Já nejsem nějaká zarputilá fanynka Emmy, ale takhle debilní příspěvek nešel přehlídnout. Příště si své příspěvky po sobě alespoň přečti. Tvá souvětí a jazykové prostředky jsou k smíchu. *3* *9*
    • Re: jak myslíte

      Tak myslím, že bys neměl takhle lehkomyslně někhoho odsoudit (krom Hitlera). Ale přesto jsem slyšel i z jiného zdroje, že si prý počínala, jako nafoukaná kravka, takže neříkám, že to, co tu píšeš není pravda.
    • ewiishqa

      Re: jak myslíte

      me osobně přáde emma jako dobrá holka je to tvuj nazor ale podle mě ji nikdo nemužete soudit jaká je protože nikdo nemáte ponětí jaká je!!!!(já taky ne):D
  • hm..

    Já teda osobně Emmu ráda nemam, ale svuj názor nikomu nevnucuju. Jo, možná je díky vizážistům a kadeřníkům "hezká", ale když se na ní podíváte bez make-upu, ne že by byla hnusná, to ne, ale neni ničim výjimečná - obyčejná tuctovka, jakých potkáte na ulici stovky. A co se týče herectví, tak dobře vážně nehraje. Jestli se vám líbí, je to váš názor, ale já myslim, že afektovaná Hermiona je možná to jediný, co by jí šlo. *3*
    • katas93

      Re: hm..

      vždyt je dobra herecka!a hezka rozhodne je,a to i bez make-upu,ona zadny sminky nepotrebuje je prirozene hezka,a na rozdil od ostatnich tuctovejch namyslenejch celebrit je i chytra,a nevymeta jeden vecirek za druhym,vzdyt ji prijaly na univerzitu.podle me je jedna z nej herecek,UŽIVATEL kristyna230-SOUHLASSS!!!!
      *5* *1* *3* *15*
    • niki3

      Re: hm..

      Podle mě je Emm hezká i bez make-upu...žádná tuctovka...ale když myslíš...no, a jinak...podle kritiků je Emm nejtalentovanělší herečka z hlavní trojice Harryho Pottera a to je co říct... *4*
  • sidonia

    ...s Hermionou je konec, co bude dál??...

    Páni, to byl pěkně odvážný krok, ostříhat si vlasy takhle nakrátko!!:) Ale musím říct, že to Emm sluší, jako vždy. Ta by byla krásná i s holou hlavou:) Od Hermiony se doslova odstřihla, tak snad se teď předvede i v jiné roli. Hodně štěstí, Emm!;)
    • Re: ...s Hermionou je konec, co bude dál??...

      jj moooooooc ji to sluší :) *4*
      • smelu

        Re: Re: ...s Hermionou je konec, co bude dál??...

        tak si nasadí paruku hahahahahahahaha *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ?

    Ahoj Nicky(0012).Budeme kámošky?mě je 13 no a tak mě napadlo jestli i nemůžeme dopisovat přes osobnosti.cz.Nevadilo by ti to? *4* *3* *4* *3*
    • nicky0012

      Re: ?

      jo klidně mužeme být kámošky!!
  • mew-c4

    Zdravím Vás !!!

    Po velmi dlouhé době se objevuji na tomto serveru a nestačím se divit jak se změnil a tak zase začínám vkládat příspěvky a nastavovat si profil. No ale zpět k Em. Emma je velmi pěkná a snad nejpěknější mladá herečka co jsem kdy viděl. Taky je velmi schopná a dobrá herečka což můžete i sami posoudil ve filmu Harry Potter a také Ballet´s shoes *3* Em se mi prostě líbí už proto jaká je a taky jaká je v obyčejném životě. Em je prostě super !!! *3* *4* *3*
    She is beautifull !!!! *14* *14* *14*
    • Re: Zdravím Vás !!!

      Emma je super to máš 100%PRAVDU!! *3*
      • mew-c4

        Re: Re: Zdravím Vás !!!

        I know. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • znám pravdu!!!

    Ahoj vsichni,emmu sice moc nemusim ale vsude jsem videla jak o ni kazdy pise ze je namyslena, no moc mi to nedalo tak jsem si o tom musela neco zjistit.Byla jsem na vsech strankach a ruznych webech o emme a nic se tam o ni nepsalo ze by jako nejak sikanovala lidi na place a tak ....Fanousci emmy muzete si ulevit emma doopravdy namyslena neni trvalo mi to zjistovat asi tyden ale opravdu namyslena neni.kdyby byla tak se o ni pise v casakach a tak a jestli je rupert nej kamos ne kamos emmy tak by to rozhodne v rozhovoru nerekl.. je furt stejna a normalni pohodova holka co ma rada svou rodinu,kamose a dve kocky bubles a domino .....tak zatim *3* *3* *5*
    • Re: znám pravdu!!!

      to je dobre ze neni namyslena newíím jak jsem mohla skocit na to ze by mohla bejt namyslena jsem asi opravdu trubka *15*
  • no..

    Emmu moc nemusim nepopíram že je hezká ale podle mě je i dost namyšlená nebo to alespon z jejiho chování cítim.ale neznam jí tak ji nechci urážet.ale nemam jí ráda *9*
  • mew-c4

    Vše nej :-)

    Všechno nejlepší k 19. narozeninám a parádní úspěchy v herecké kariéře, na Univerzitě a v jejím životě, téhle prima a VERY BEAUTIFUL GIRL *3* *14* *3* přeje její MEW-C4
  • Hermiona

    Ema je hezká ale znám i hezčí,
    ale ve filmu je dobrá
  • em

    mno tak pokud se chcete bavit o tom jestli je namyslena tak si myslim ze zase nejak moc ne... nebo je mozna vic namyslenejsi nez nekdo z nas ale ona si to celkove muze dovolit :) ... a podle toho jak sem videl nejaky movicka s ni tak je upa v ph smeje se mno a chova se normalne takze bych rekl ze zase nejak moc namyslena neni mnoa le nwm to musi posoudit kazdej sam mno ale musim uznat ze je moc hezká ;-) (teda alespon v videich)... tak se mejte :) ----------------------------------- -------------------------www.splatt .xf.cz----------------------------- ----------------------------------- ---------- *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit