Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Good

    Hmmm....prostě good.
    Em je super a podle mě je nejlepší a nejhezčí(u mě určitě) holka a též very good herečka a taky neni vubec namyšlená toť vše.
    Slyšel jsem a viděl jsem - prý natáčí nebo už možná dotočila či natočila film a s překladem do CZ se jmenuje "Baletní střevíčky" myslím že zahraje opět suprově. *4* *3* *4*
  • angyblackstar

    Můj názor !!

    Ahoj lidičky !!! Emma je v první řadě moc talentová a hezká , ty delší vlasy jí slušely víc , ale na druhou stranu *4* *4* Talentovaná a krásná budu furt i s těma kratkýma vlasama :D *14* A ty komentáře proti Emmě si nechte pro sebe *13* Zatím pp ! Mějte se krásněě *4*
    • Re: Můj názor !!

      jj, emmy je nej, ale ty vlasy ji prece brzo dorostou:-)
    • Re: Můj názor !!

      Ahoj, Myslím, že ty dlouhé vlasy ji slušely mnohem víc. Byla moc hezká, škoda no...(Můj Názor)
      • addlevel

        Re: Re: Můj názor !!

        já s taky myslim je to stašná škoda tak krásné vlasy takhle nakrátko *9* já bych je nesundala ani kvůli filmu *13*
        • Re: Re: Re: Můj názor !!

          No, ale pokud vím tak ona si je neotříhala kvůli filmu ale spíš z jakéso recese, mně se s nima teda moc líbí, připadá mi o něco měňě barbínoidní, ale je to jen můj názor :)
        • maryjanewatson

          Re: Re: Re: Můj názor !!

          jj,je to škoda ale prý ta kadeřnice co Emmu střihala si její vlasy nechala :)
  • Jakube,Jakube...

    Na gymplu???
  • !!!!!

    teď vám dokážu,že umím někoho setřít i bez sprostých slov.




    Co chceš ty bezmozku Jakubská?Navážíš se do Niki,do mě a napadáš máslo-c4 (což mi tolik nevadí).Jestli se okamžitě Niki neomluvíš,tak všem prozradím pravdu o tobě.
  • irma116

    8.pozice

    Lidi to je hrozný! Emma už se propadla v žebříčku Top osobnosti na 8. místo! *9*
    • niki3

      Re: 8.pozice

      Jo, určitě se zase vyšplhá nahoru...ale když si to tak vezmete...kolik osobností tady je...tak to, že je vůbec mezi deseti nejlepšími, je fakt úspěch... *4*
    • Re: 8.pozice

      hm to je škoda *9* *9*
      • roselafendo

        Re: Re: 8.pozice

        třeba se to zase zlepší *3*
    • Re: 8.pozice

      To nemění nic na tom,že je to nejlepší herečka a sympatická holka.
  • e

    a málem bych zapoměl tak to je a vždycky bude bohužel pro nás obyčejný lidi!!!!
  • ...

    Už jste všichni pěkně trapní! Jste proti MEW-C4 asi 4. Tak ho už nechte na pokoji. On jen píše svůj názor a na to má snad právo každý.
  • ?

    Hádate se jak banda idiotů.Niki má pravdu.Já sice taky nesnáším rasismus,ale nikomu za to nenadávám.MEW-C4 je možná skvrna na čistém štítě ČR,ale není jediný,jak se na vás koukám,viď AL-ARABIA a hlavně ty Jakube.Ricky byl docela fajn,ale teď se hádá jak batole o kyblíček na písku.Měl by si to v hlavě urovnat.
  • ona bi se nenechala takle vifotit to rikali moji kolegove u filmu kterí sní hráli!
  • mieylilly

    ne

    ne emma nesmí jít dolů emma je nej herečka co znám a nesmí Nesmí jít dolů!!!!!!!!!
    • terka220399

      Re: ne

      Máš pravdu nesmí jít dolů už jí předběhla i selena a doufám že jí nepředběhe ještě megan fox je ta nejlepší herečka to máš pravdu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit