Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ? nadruhou

    a ty v.j. taky děláš z komárů velbloudy.
  • Emma je nejlepší :-):-):-)
  • XXX

    Emma je super je to moje nejoblibenejsi herecka. taky sem se zaradila do jejiho fan kluubu a kdyby nekto vedel jeji e mail tak mi ho poslite na nmacejkova@seznam.cz . tak zatim *4* *4* *4*
    • Re: XXX

      ja bych ho taky prosil poslat na: sirrazoff@seznam.cz
  • to je jasní bilo bijí škoda
  • jj je fakt pěkná ale co s tim naděláte.. ..jestli se ale zmení obsazení herců v dalších dílech HP, tak to můžou rovnou zabalit... no jeste uvidime.. :-) mejte se all
  • Emma

    Emma je strašně krásná. Nemáte na ni někdo email nebo nějaký kontakt? (adresu...). Prosím, napište.
  • selena1278

    krástkě vlasy

    mě se ty emmy ostříhané vlsy moc nelíběj, podle mě byla hezčí, než si je nechala ostříhat
    • Re: krástkě vlasy

      Kdyz se ti to nelíbí tak tu ani nechoď a ani tu nic nepiš *7*
      • Re: Re: krástkě vlasy

        Vždyť ona nic neřekla, jen to, že se jí líbí víc s dlouhými vlasy a to neni nic proti Emmě...Klídek
        • Re: Re: Re: krástkě vlasy

          Ale vzdyt ona taky nic takoveho nerekla nenadavala ji jen rekla svuj nazor ,a ma pravdu ze Emma vypada neskutecne skvele s temi kratkymi vlasy
          • Re: Re: Re: Re: krástkě vlasy

            kazdy ma svoj nazor,tak preco by ho nemohla napisat ???
  • Tak trochu zchladíme temperament

    Tak mě jen napadá, jak zde polovina lidí píše, jak je Emma skvělej člověk, vy ji někdo znáte osobně(to je ironická řečnická otázka, takže prosím pěkně, na tu se neodpovídá)????? Jako já proti ní nic nemám, je sympatická, ale jak sakra může někdo říct, že je to "super človíčeQ, má skvělej smyslíčeQ pro humoreQ a je tak celkově děsně miloučkQá" ?? *15* to je trochu divný ne?? A teď se do mě pusťte *15*
    • Souhlasím. Jak může někdo o někom říkat že je Ema skvělej člověk když ji neviděl/a a s ní nemluvil/a?? V HP je super, ale nemusí to tak být v reálu.
  • ...

    Jo a chtěla jsem ještě dodat, že já rasisty také nesnáším!!! Jsem totiž také z ciziny. Konkrétně z Bulharska, ale už jsem tady déle než jsem bydlela v rodném Bulharsku, jsme tady už 10. rokem a přestěhovali jsme se sem když mi byli 4 roky. Takže si toho z Bulharska moc nepamatuju.
  • ???

    Co máš proti bulharům?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit