Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narwen

    Birthday

    Happy Birthday
    21 is good number *4*
  • Emma Watson

    úsměvavá chytrá krásná no prostě pro mě nejlepší herečka!!! a Idol *14* *3*
    • suhlasim *4* *3*
  • Hahaha

    Jakub:Takže chodíš do 3. třídy.Od třetí je poviná angličtina!! *1*
  • Vypadá to bledě

    Slyšel sem že Emma nechce hrat v šestém díle prej je z toho už unavená! Zatím co Daniel a Rupert podepsaly smlouvu tak ona NECHCE. Bez ní to nebude ono si teda myslím. NO CO UŽ
  • For Emma Charlotte Duerre Watson

    nevim co vy si myslíte ale já emmu w. zbožňuju. kdo si myslí něco jinýho, tak ať sem neleze *4* *5* i když ji strašně miluju *14* *14* *14* *14*
  • Hmmmm

    Zdravím všechny, vím že tu je už tak trochu prázdno, ale s tím nic nenadělám. Em je čím dál tím hezčí dívka a také už začínají točit 6.díl HP a Ballet´s shoes jsou už dávno hotové a čekám až bude DVD. Prostě já Em velmi miluju a really jsem tak krásnou holku,herečku a především slušnou holku ještě nikdy neviděl i když enom na fotkach či videu.
    Em je nej nej nej krasnější girl on the world *3* *4* *14* *4* *3*
    • Re: Hmmmm

      lepe bych to nedokazal rict. je fakt nadherna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...

    Právě, že ji neznáte, to asi nikdo z nás, tak ji ale neodsuzujte jenom podle fotek nebo filmů, to není fér! Podle mě je naprosto úžasná, a to jak v herectví, tak i v normálním životě! *4*
    • Re: ...

      A ty odkial vies aká je v normálnom živote?
      • ...

        To nevim... ale myslim si to. *4*
  • emma

    tak podle mě je emma skvěla... je moc hezka, je to taky muj vzor a strašně bych chtěla byt jako ona, hlavně tak hezka *3* mam ji fakt rada svěle hraje a na hermionu se bezvadně hodi jsem rada že vybrali zrovna ji protože je to na ni jako ušite a navic se do role skvěle vživa a to je super... prostě jednička *3* *3*
    • ...

      Moje slova! Peťulko, seš můj člověk! *4* *3*
      • jo

        ja si taky myslim ze je ema hezka. *3* *3* *15* . ma styl .netoci se kolem ni moc aferek *4* .taky se snazi rozvijet suj talent a tak . *3* *1* *1* .
  • Emma je nejkrasnejší holka co jsem viděl.A já bych sní chtěl udělat selfí.


    Emma is the most beautiful girl I've seen. And I wanted to make dreams shelf.

    Emma est la plus belle fille que je l'ai vu. Et je voulais faire des rêves étagère.
  • monikasmajlo

    Nooo...

    Slisela jsem, ze z toho ucesu je uplne nadsena a ze se ji splnil sen, bo kvuli Potterovi si vlasy driv ostrihat nemohla *4* I kdyz se nekterym fanouskum jeji uces nelibi, celkem ji to slusi a podoba se na mladou Twiggy *4*
    • kajinekjenevinny

      Re: Nooo...

      na mladou ? nějak neumíš skloňovat !!!!!!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší