Přejít na výpis diskuzí

Enid Blytonová

OSOBNOST 14.2.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Enid Blytonovou

    Kdyby byla paní Blytonová naživu napsala bych jí:paní Blytonová vaše knihy jsou úžasné ale nejlepší je správná pětka a tajemství spálené chaty a její další díly.
    Beáta Rousová *4*
    • pravda

      máš pravdu jsou užasné.Anna *3*
      • Re: pravda

        Enid B. je nejlepší.Právě o né píšu referát do školy!!! *14*
        • pro Enid

          no jo ja o ní tak ypíšu referat je to moje nej. spisovatelka Spravna Pětka a Tajna Sedma jsou prostě nejlepší *3* *4* *3*
          • Re: pro Enid

            ...jj máš pravdu -Spravna petka je u me jednicka -a potom jsou taky super Holky z internatu -to doporucuju *1*
  • Enid Blytonivá

    Ebid Blytonová je božská!Třeba správná pětka.Úplně supr.I když jsem většinou správnou pětku přečetla,tak to stejně pořád čtu.Škoda že už zemřela!Mohla vymíšlet další božský knížky! *3*
  • Enid

    Enid Blytonová byla úžasná a hlavně ty její knížky byli moc hezké moc sem si ji oblíbila a byla bych ráda dyby tady mohla být mezi námi al to už bohužel nejde spravit.... Mám od ní doma as 20 knížek a na natu postupně hledám ty které mi etě chybí *4*
  • Záhady

    enid blytonová má krásné knížky např záhada pavočího domu,zámečku,dopisu,klepadla

    škode že nežije *9*
  • EnidB

    ...já mam nejradši správnou pětku a holky z internátu *14*
  • ENID

    JE TO NEJKY ŽIVOTOPIS CO JSEM KDY VIDĚLA *3* *14* *14* *5* *1*
  • skvělé knížky
  • nejraději mám Tajemný hrad *3*
  • má moc dobré knihy
    • Jo má.Já teĎ čtu Tajemství neviditelného lupiče. *16* *16*
  • Neznámí Autor

    Enid Blytonová píše nejlepší knihy např.
    TAJEMSTVÍ TAJNÉHO POKOJE,TAJEMSTVÍ ANONYMNÍCHDOPISU.Atak dále *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4*
    • Re: Neznámí Autor

      JJ nejlepší knihy na světě *3*
      • Re: Re: Neznámí Autor

        joo ty sou skvělí. sem četla všechna pátnáct dílů *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit