Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Pro zuzku

    Jo a stemi narozky se to fakt povedlo zrovna ten den no to je sranda *4* . Co bude mit na sobe,on chodi tak hezky nepreplacane normalne a ty cepice mu fakt slusi *4* .Taky jsem si rikala,ze bych toho litovala kdybych nejela,Bratislava zas tak moc daleko neni.tak zatim ahoj a hezky vecer
  • Re: Pro zuzku

    Jee tak to jsem rada,ze se s vama da takto domluvit *4* . Tak jste mladsi holky *4* ,me je uz 33 let,ale jsem porad jeste jak v puberte ,kdyz tak na to koukam.Mam uz syna 12let zacala jsem docela brzo :=) a pusti me a pak me i napadlo ho vzit sebou,ale neni to nejlevnejsi a neni to zrovna takovej jeho oblibenec.Ja taky koukala na imternetu uz na jeho koncerty,vsechny nazvy nemam uplne v oku,i kdyz mam jeho ceda,ale proste ho mam rada navic mi nekoho pripomina takze jedu.Rada bych vratila 25 let jsou to nejlepsi leta :=),ale zas tak stare si nepripadam,protoze se i hodne kamaradim s mladsima.Zadne zpozdeni to se nesmi stat,musime to stihnout a ja dam urcite vedet jak tedy pojedu a kyd dorazim,to se jeset domluvime,teda pokud vam nevadi,ze jsem starsi :=)




    *4* *4* *4* *4*
  • humanic

    hlasujte!Jinak vypadnu

    http://kamikak.blog.cz/0904/2-kolo- sonb

    Ahojík..pls hlasujte zde pro mě! díky *14* *3*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Video!!!

    jj to by bylo nejmoudřejší!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Video!!!

    jj jábych tak klidně nestála,bych po něm skočila... *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: hitparada

    no tak to je zlý.... *9* *8* ale zase je fakt,že ta písen i když je krásná,je ohraná...to musím i jako fanynka enríska uznat,takže musíme počkat,až nasadí novou a hlasovat,hlasovat...mocinky moc! *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: =)

    no to je fajn,aspon o nás ví... *3* *3* *14* *14*
  • humanic

    =)

    Jsem normálně zjistila..že sponzorujeme tu stránku s enrikem bo co..na www.myspace.com/enriqueiglesiasoffi cial Sem se na tu stránku mrkla a nahoře to napsalo:

    Sponsored Links
    Czech Republic
    Great Deals on Czech Republic A Limited Time Offer.
    Kayak.com
  • humanic

    Re: Re: Re: hitparada

    NJ,vždyť Enrique spadl až nějak pod 100 místo..pač není už ani v žebříčku nejhranější songy v rádiích..takže s tím singlem úplnš spadl..proto k nám ani na ten koncert asi nejede! *9* *9*
  • Re: Re: Re: Video!!!

    Jani já smazala mezeru i ..., ale pořád mi to píše chybu a ani to pokračováni nemůžu otevřít.
  • vterinka

    Pokračování

    http://www.youtube.com/watchv=dTRIU G_y9sQ&NR=1 taky je pokračování toho příspěvku, kde zpíval Hero té paní, tak tady je i kodec ja fakt nádherný!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pro Gabrielu

    Určitě se na všem ještě včas domluvíme, až budeš vědět který den pojedeš. U nás se taky může stát cokoliv. Kamarádka jde ráno ještě do práce, ale i tak budeme sledovat na internetu vlak, jestli nemá zpoždění a bude-li to nutné rychle poběžíme ještě na jiný vlak. No nevím, co bych dělala kdybychom se tam nedostaly včas, na to raději ani nechci pomyslet. Je to sice malá pravděpodobnost, ale pokud by s námi nakonec jela i sestra, jely bychom autem, ale ta si to už asi nerozmyslí. Nám je 25 let a kamarádka má právě narozeniny zrovna 19.5., takže je tam oslavíme.Kolik je tobě? No já se tam taky moc těším a pořád si říkám co bude mít asi na sobě a tak, to je normální, že teď trochu šílíme, ale je to jedinečný pocit, kolikrát v životě se na něco tak těšíš, tak si to holka užívej. Teď se měsíc těšíš, pak budeš roky vzpomínat, kdykoliv uslyšíš jeho písničku v rádiu... Já se taky bála, že nebudu mět s kým jet a už jsem to vzdávala, ale pak ho hráli v rádiu a já si řekla, že musím, protože bych toho litovala, kdykoliv bych ho slyšela a jede sem tak blízko poprvé. Později už budu mít třeba děti a nebudu moci odjet...Takže si to tam maximálně užijeme, snad nám všechno výjde jak si představujeme a bude to super. Koukala jsem na youtube, má tam koncerty z 29 a 30.4. a koncert začíná can you here me a pak je love to see you cry. *4*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Video!!!

    Děkuji ti!!! *3* mě z toho videa běhal mráz po zádech!!! *15* *14* *14* *14* *14* to bylo upe úžásné!!!!! *14* *14* *14* *14* jak já té paní závidím!!! *14* *14* to by byl můj konec, kdybych tam místo ní stála já!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
  • pelclovajana

    Re: papapa

    Měj se moc, moc krásně a užij si to i za nás!!! A o ty narozeniny se tu samozřejmě postaráme, to se neboj!!! *3* Že jo holky!!!??? *3* *1* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Video!!!

    Musíte v té adrese smazat tu mezeru...my už to tu známe, udělá se tam vždycky!!! *3* *1* *14* *14*
  • Re: pro zuzku

    Jeste me tak napada,porad premyslim ,ze bych mohla jed o den driv uz v pondeli,mam zrovna 3 dny volna a nejdu do prace.Abych mela na ni cas a nehonila ji hned k arene az tam prijedu.No a v utery by to bylo jednoduzsi a mohla bych dorazit za vama driv,ale nevim jeste ,protoze jsem s ni poradne nemluvila.Normalne si pripadam jak v puberte :=) krz ten koncert a vubec on mi nekoho pripomina :=) tak proto tenkrat pri te nude jsem se koukla na jeho foto a uz to bylo a jedu na koncert. No jsem na to zvedava tesim se ,ale mrzi me ze jedu sama.Prece jenom ma clovek lepsi pocit,kdyz je s nekym kor,kdyz jede do neznama.
  • eliska2

    Re: papapa

    tak si těch 5 dní užij. a na ty enrikovi narozky tady budu. ahoj. *4* *4* *14* *1* tak pak holky můžem o něčem pokecat. *3*
  • eliska2

    Re: Re: hitparada

    chtěla jsem hlasovat ale nešel mi net. strašně mě to naštvalo *16* *16* *16* tak se omlouvám že enrike přišel o můj hlas. sory holky *9* sama jsem se vás ptala jakto že nehlasujete a nakonec jsem sama dva dny nehlasovala a kdyš nám net šel tak zas nešlo hlasovat. *5* *16* tak se všichni mějte fajn.
  • vterinka

    Re: Video!!!

    Ahojky mi to vůbec nenajelo *9* píše mi to tu, že adresa URL obsahovala poškozeně ID videa *9* tak se nepodívám *9* *9*
  • pro zuzku

    Ahoj,no ty mi beres uplne myslenky *4*,me by to taky nikdy nenapadlo,ze bych ho mohla nekdy videt a jed na jeho koncert.Prisla jsem na to uplne nahodou je to tak 14 dni,ze vubec ma nejaky koncert a tak ze jsem se zrovna nudila a koukala na netu na jeho fotky ,takze jsem se dostala vsude kam se da a najednou koukam a vidim Bratislava a zacla jsem silet *4*,taky jsem premlouvala kde koho a jedna kamaradka mi uz dala penize na listky a pak zjistila,ze na ten den ma dojednaneho doktora a neslo to prehodit.J a cela zklamana,protoze ho posloucham uz tolik let atd. a rikam si no to nevzdam proste jedu.Spojila jsem se z tou znamou v Bratislave ,ktera mi rekla ,ze se o me postara,kdyz pojedu sama,ale taky jsem ji nevidela poradne tolik let.Takze s ni budu jeste mluvit tak tyden pred a domluvime se co a jak.Budu muset jed z Usti uz nekdy brzo rano,cesta trva 5 a pul hodiny .Ona me vyzvedne,budu s ni muset pokecat ,dat si k ni veci a uvidim co bude dal,kazdopadne vim,ze se mnou nepujde jen me tam doufam odveze.Ty jsi psala ,ze by jste mely byt kolem pate u areny,tak me napada plno veci ,ze bych se tam taky nejak mohla dostat kdyz to vsechno klapne a spojit se s vama a ten listek by snad nemel byt problem presne jak rikas a stou vodou ti porad nerozumim. Rika se ,ze na koncerty s nicim nepousteji to vim ,tak by melo byt primo tam na miste k dispozici nejake to piti a obcerstveni,no uvidime.Ja se taky hlidam,mela jsem ted nedavno 2 anginy za sebou hruza a porad mam neco s krkem snad to nic nebude.Muzu se zeptat kolik vam je let,jestli to nevadi?Rada bych se svama tam opravdu setkala pokud bych vam nebyla na obtiz *4* ,ale jeste presne nevim jak to vsechno bude v kolik dorazim do Bratislavy a jak me ona hodi k arene,ale na ni budu mit jeste cas druhej den urcite a citila bych se lepe s vama a uplne nejlip nekde vepredu,aby jsme ho videly dobre.Ale to je jen ve hvezdach,protoze nevime jak to tam vubec bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit