Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Re: Obzalova!!!;0(

    Ne,ale jako já bych udělala to samý.kdyby přejeli nohu mému dítěti.ještě k tomu když mu bylo 11let!!To by byl Enrique ne Enriuqe,ale prostě bych taky asi podala žalobu.Dítě je předněhší než Kike,kterého stejně nikdy pořádně nepotkám!A neříkejte,že by ste to taky neudělali *3* Ale tak,je to starý případ to bylo před 2 lety..takže v poho! *1*
  • kristyn875

    Re: ahojt

    tak to je snad jasné, že Enri je ÚŽASNÝ.. *3* ..teda doufam, že ta žaloba neni pravda...baba jedna hnusná....fakt když ví, že je její dcera totálně slepá tak ať jí nikam nepouští..nebo ať jí pořídí brejle *1* *3*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: ahojt

    tjo...to je smolík...já do Paříže jedu zítra... *9* *9*
  • pro zuzku

    Ooo ja ,kdyz to po sobe ctu tak se musim kolikrat zasmat,snad to po me prelustis,jsem porad v jednom kole a pospicham *4*
  • Re: Pro zuzku

    o kapacite nic nevim ,taky jdu poprve na takovy koncert a sama no to je gol,kamaradka mi vybouchla tak mi nic jineho nezbylo.Tim, ze mam znamou v Bratislave,ktera se mnou nemuze stejne jit mi to dodalo odvahu,ze na me bude cekat u nadrazi a snad me i tam odveze a mela bych u ni prespat.A proto nevim v kolik ten den pojedu,zrejme uz rano z usti nad labem,abych s ni mohla pokecat a dat kavu.Mam sakra listek na sezeni a z duvodu prave toho,ze jedu sama,asi bych se necitila v te tlacenici osamela *4* ,ale tim,ze jedete vy Zuzko jsem ted nastavana,mohla jsem si dat s vama sraz nekde pred tim nez to zacne ,vypukne *4* a byt svama a zatancit si i,presne jak rikas,ze asi nevydrzim sedet.Tak nevim co delat,myslim ze kdyz tam nejakymu poradateli reknu ze mam listek na sezeni a chteli bych stat,tak snad to i pujde,kydz hala treba nebude zaplnena,co ja vim tesim se a na jednu stranu presne jak rikas mam tosku strach *4*
  • Re: Re: Re: Re: ahojt

    no jasne a odkial si ty?
  • Re: Re: Re: ahojt

    Ahoj Stani Som si vsimla ze ides na koncert do Kosic. Ja idem tiez tak som sa chcela opytat ci by sme nemohli ist spolu
  • Obzalova!!!;0(

    ale kdoví jak to bylo *13* tak jim nemá ta holka lízt pod auto
  • Re: Re: ahojt

    no tak to fakt prehnal.
    Dnes ma enri koncert v Paríži, však? ja im tak závidím. uz sa neviem dockat kedy pride do Košíc, ja to asi neprežijem *4* *14*
  • vterinka

    Re: ahojt

    taky mě tato diskuse velmi baví!!! *3* *15* a o Enriquem ani nemluvím, protože on je prostě k sežrání!!!! *14* *14* a rači ani nechoďte na diskusi jeho otce Julia Iglesiase, protože tam někdo napsal, že mu jeho synové nesahají ani po kotníky!! *8* *8* *16* *16* tak sem tam napsala, že to slušně řečeno přehnal!!!!!! *16* *16* na Enríska si nikdo vyskakovat nebude!!!! *16* *16* *16* *16* *16* to má, pak co dělat se mnou!!!! *16* *16*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    jo já ho taky miluju :D:D:D *15* *14* ...
  • vterinka

    Re: Re: Re: Výška

    vidíš *15* já měřím asi 181 nebo když sem se posledně měřila, tak sem tolik měla *15* *15* *15* *15*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    jj to máš pravdu, že nikdo není, tak střelená´ý, aby to hlásil a jestli té holce nic není a žije, tak je ta mak¨tka upa kráva!!! *16* *16* *16* *16* *16* že to tak říkám s prominutím *3* a jak už sem řekla,t ak ta baba chce jen tahat prachy z nevinných lidí!!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • ahojt

    ahojte baby, musim vam povedat ze ste super, tato diskusia je super a Enrique je ... boze, to sa ani neda vyjadrit slovami, uzasny, bozsky, sexy... no ved to poznate.
  • Re: Re: Výška

    No neviem dievcata kolko presne meria pretoze na niektorych internetovych strankach je to 190 cm a na inych 185 cm No ale to je teoreticky jedno ved aj keby mal "len 185" tak aj tak je dost vysoky. A to aj pre mna a to mam 168
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    nevim kde jste to četli.to taky nemusí byt pravda.novináři toho nakecaj .jen aby se prodal tisk.ja tomu nevěřim.navíc už je to 2 roky toho manažera by už odsoudili když řídil.a Enriček by zcela jistě nezustal v autě...to by udělal jen lhostejný člověk a to on není.vinu nese většinou řidič někdy i neprávem.jestli to je pravda tak toho manažera lituju.taky jsem řidič.a enriska ještě víc.to musi byt šok..ale myslim si že je to kec.bulvár no o čem by jinak psali. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *7*
  • vterinka

    Re: Ahoj

    tak tě tu vítáme a doufám, že tu budeš chodit častěji *3* *3*
  • Ahoj

    Dievcata musim vam povedat ze tato diskusia sa mi paci a tak som sa tu zaregistrovala. Dufam ze nevadi ze som zo slovenska a mam pocit ze som od niektorych z Vas aj o par rockov starsia. No jedno mame spolocne vsetky zboznujeme Enriqua. Inak na slovensku som ziadnu takuto perfektnu diskusiu nenasla.
  • Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    Já si myslím, že pokud to byla nešťastná náhoda a matka si dítě nehlídala, tak na ně nemůžou. A taky bude mít Enrique jistě lepšího právníka, může si to dovolit. A jestli to bylo po koncertě, tak tam přece mají být policisté, kteří by měli dohlídnout na bezpečný odjezd a nikoho k autu nepouštět. Já sice mám řidičák, ale kolikrát když vidím v televizi, jak se fanynky lepí na auto ze všech stran, tak bych rozhodně za volantem sedět nechtěla...Takže to pro něj taky není nic příjemného a taková nehoda se může stát komukoliv, možná jich už na takových akcích bylo, jen nikdo nebyl tak praštěný, aby to někde rozmazával.
  • Re: Obzalova !!! ;o(

    no ja som tu uz vcera ako prva pisala o tej obzalobe a myslim si o tom to ze dievca by malo zajst o ocnemu pretoze dobre nevidi a jej matka by mala zacat davat pozor na vlastne dieta ved podla toho ako som to pochopila tak stala hned vedla toho dievcata

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit