Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Re: Re: Výška

    JJ, to by měla být pravda!!! *14* *14* *3* *4*
  • vterinka

    Re: Výška

    Tak už to vím na jednom blogu psali, že měří 190cm *3* *14* *14* *14*
  • vterinka

    Výška

    Nevíte náhodou někdo kolik měří Enrísek centimetrů?? *3* *14* Děkuji předem za odpověď *3* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: dotaz

    Já jedu s kamarádkou, ale pokud pojedeš přes Českou Třebovou, můžeš se k nám připojit.
  • kacenka33

    Re: Re: Re: Re: Re: Svátek...

    nejsi sama kdo ho chce já ho taky chci *14* ...ale myslím že nás po celom světě je víc...mnohem víc *14* já se ještě kouknu kdy má svátek....ale Jindřich se mi fakt nelíbí...ENRIQUE je mnohem mnohem mnohem lepší *1* *14* *14* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Ahoj

    no snad to nebude tak zlé... *9* dyť Enri v tom je nevině...a kdes to četla?? *7*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Svátek...

    jj chlap v nejlepších letech,holky já ho chcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!miluji ho celou svou duší!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zirafaandy

    Re: Ahoj

    Nwm,jestli jsem to správně pochopila (přiznávám se,že slovensky nerozumím úplně všemu,i když jsem si to přečetla dokonce dvakrát),ale Enrique čelí žalobě za to,že jeho manažér v roce 2007 přejel nějákýmu jeho fanouškovi nohu,když on byl v autě?! *7* Mi připadá nějáký divný,se určitě muselo stát v Americe *1* Ale můj názor je,že když už zažalovat,tak snad toho manažéra,ne??? *7*
  • Ahoj

    Ahojte vsetci prave som sa docitala ze Enrique celi zalobe pretoze vraj v 2007 roku presiel jeho manager po nohe jeho fanusicke a Enri bol v aute. Dost ma to nazlostilo Ved on nemoze za to ze jeho manager nevie jazdit a vobec co bola slepa ta baba ze neustupi autu ked sa hybe. Co si o tom myslite
  • vterinka

    Re: Re: Re: Re: Svátek...

    jj budemu 34 *14* *14* už na to myslím od ledna!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Re: Svátek...

    Tjn a když si vemeš že Enrique Iglesias je Jindřich Kostelník (myslím)! Ale zase ono to zní dobře pro nás,ptž nejsme španělé *1*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Svátek...

    Jenom dva dny rozdíl *1* Jinak toho 8.května budem na chatě slavit narozky mýho táty (i když se narodil 9.května),takže tu sice nebudu,ale slavit budu stejně *1* *1* Enrískovi bude 34,viďte?! *14* *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Svátek...

    Ale stejně.........je to strašně vtipné. Vemte si, že Jindřich=Enrique. Mi osobně se české jméno Jindřich moc nelíbí *4* ........ale Enrique zní hned líp, je to krásné jméno. Jo, španělská jména jsou krásná všechny, HLAVNĚ TO JEDNO *14* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: Svátek...

    Kdyby jsme jeho jméno braly česky, tak Jindřich má svátek 15.7. A podle španělského kalendáře má San Enrique svátek 13.7. *14* *14*
  • pajda83

    Re: Ahojík!

    jj,už jsem tam,teda já už se registruji všude,je tam toho spousta... *1* *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: HUPS:-D

    on je asi tak trochu tajnůstkář,já totiž měla jednu chvíli pocit,že to píše enri,protože o své osobě se nechtěl absolutně bavit.... *14* *14* *14* *1* *1*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: ahoojky

    já bych mu nenadávala,vždycky ke všemu píše lol.má z nás asi srandu *1* *1* *1* *1* *1*
  • pajda83

    Re: Svátek...

    jo to teda nevínm určitě podle španělského kalendáře jo,ale u nás asi ne...no a 8.května má ty naroezeniny!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: dotaz

    ahoj holky,ted to ctu,koukam,ze se vam chce taky do bratislavi az :=),ja jedu taky a jsem z usti nad labem,jedete nektera opravdu sama vlakem tak jako ja?
  • kacenka33

    Svátek...

    nevíte někdo kdy má Enrique svátek?????????...teda jestli vůbec něco takovýho existuje...?? *3* *9* *14* *7* *7* *7* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit