Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacenka33

    HUPS:-D

    lásky moje...prosím vás kdo je Alejando??? *1* *9*
  • kacenka33

    Re: dotaz

    ahoj...ráda bych ti řekla že jedu..ale bohužel nejedu..ale strašně ráda bych jela...ale každopádně si to tam užij...a pak napiš jaký to bylo *3* *4*
  • dotaz

    Ahoj holky, nerada Vám vstupuji do diskuze a narušuji vaši partičku, jen bych se Vás chtěla zeptat, jestli některá z vás která jede na konzert Enriqua do Bratislavy neví, jak se dostat do sibamac areny z hlavního nádraží. Moc děkuji za odpověď. Vaše diskuze je super, vždycky tu najdu nějaké novinky o Enriquovi. Ahoj a mějte se krásně.
  • kacenka33

    Re: Ahojík!

    jj už jsem tam *3* *14*
  • humanic

    Ahojík!

    Ahoj..kdo ještě nejste zaregistrovaný na nových enriho stránkách tak se pls zaregistrujte a přidejte se do naší stránky Czech Fans(We Love You) a nebo tady..tady se můžou zaregistrovat fanoušci z celého světa! http://www.enriqueiglesias.com/grou p/fansfromtheworld *3*
  • girl@bauermedia.cz

    už jsem tam napsala *3*
  • pelclovajana

    Re: SEN!!!

    No teda, taky dobrý!!! *3* *14* *14*
  • vterinka

    girl@bauermedia.cz

    Prosím vás pište na e-mail Bravo Girl! o plakát Enríska já už sem tam psala, ale ať je větší šance!!! *15* *15* *15* meil: girl@bauermedia.cz děkuji všem!!!!! *3* *3*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Bravo

    už sme jim tam napsala, ale rači tam pište i vy ostatní ať je tam těch přání více a aby byla větší šance, že nám vyhoví ju *15* *3* *14* *14* *14*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Bravo

    no tak to by měla být ona girl@bauermedia.cz mělo by to být ono *15* *15* *15*
  • pajda83

    SEN!!!

    Tak,snad dnes zaperlím i já po dlouhé době,konečně se mi zdálo o Enrískovi,já si ho snad vysnila!!Vím že jsem se s ním objímala,fotila,ale jestli jsme dělali i něco dalšího,to nevím,jsou to jen střípky,ale nádherné,potom mě probudil syn.Ale i tak mi začal ten 1.máj krásně!Tak i vy si holky ten 1.máj užijte,nechte se líbat,at neuschnete,nebo jste uletěli? *1* *1* *1* *1* *1* Tak papa *3* *3* *3*
  • kyrstyn

    Re: ulice

    Taky tě tu vítám *3* .. no v Ulici byla jen jeho písnička *15* *15* *15*
  • humanic

    Re: Tired Of Being Sorry

    NN,to bylo Druhá šance..to vím sem se na to taky koukala *14*
  • kamik21

    pls:-)

    Ahojky všichni nechcu tady s tím otravovat ale jestli je někdo z vás chce tak mě může podpořit tady http://lenulinka123.blog.cz/0904/1- kolo-somb soutěžím tam s Enriquem s Takin Back My Love ? díky moc všem co budou hlasovat:-) a estli třeba někdo chcete někde hlasovat taky tak mi napište na profil třeba a v tom odkazu bude asi mezera tak si jí odmažte *4* *3* a přeju všem hezkej prodlouženej víkend užite si to:-)
  • kamik21

    Re: Re: Bravo

    jj přesně sem vyrazila do obchodu a málem mě kleplo když jsem zjistila že je to ten samej co mám *9* *9*
  • kamik21

    Tired Of Being Sorry

    Ahojky jednou jsem zahlídla kousek toho pořadu Nahá jsi krásná nebo Ano šéfe ted si nejsem jistá ale asi to první a hráli tam Tired Of Being Sorry:-) *4* *3*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Bravo

    Joo stojíí,ale tak já si myslím snad žhe v BG nebudou takoví no prostě nenormální a že si pamatují které plakáty tam dali *4* mno,ale můžeme to každopádně zkusit akorát potřebuji mailovou adresu na BG tak napíšešte mi ji sem prosím??? *4*
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: čaRoDky

    taky jsem byla na čarodějkach ale hudba za nic nestala.enriska snad ani nemněl.hral jen davida a par pohřebních skladeb.abych se ho nedotkla ještě jedna pisnička od marka ztraceneho´.nikdo ani netancoval.příště asi pujčim od brachy aparaturu a pujdu hrat sama.už i kamoška mi to mavrhla.ale aspon jsme se zasmáli.přeju všem příjemny prodloužený víkend.užívejte si dokut to jde *3* *3*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Bravo

    jo za zkoušku to stojí!! *15* doufám,že tam nedají taky nějaký, který už tam byl *16* Z Bravo Girl už mám totiž dva plakáty, tak aby nám tam nedali nějaký stejný!!! *16* to by mě opravdu naštvali!!! *16*
  • kacka.bedna

    Re: Bravo

    už taky mam ten plagat. sice už druhy,naprosto stejný ale to mi nevadí.já jsem ho dostala.moje dcerka to bravo koupila jen kvuli memu enriskovi.je tam moc krasny .je to pusinka. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit