Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: čaRoDky

    No a nechcete si se mnou zaletět za Enríčkem?? *1* *1* možná už je trošku pozdě,ale to neva no ne?? *14* *15*
  • domca11

    Re: Re: Bravo

    Joo přesně úúplně mě naštvali blbečci *16* proč tam dávají plakát,který už tam jednou byl *9* jsem se těšila na nový plakátek do sbírky a tak nic no *9* ale holky můžem zkusit napsat do Bravo Girl tam by nám třeba dali nějaký jiný plakátek s Enríčkem než ten který už máme *4*
  • pajda83

    Re: Re: čaRoDky

    teda jani,ty máš ty zážitky čím dál lepší,no chudák kouzelník...ale lavně že hrál enri,že? *1* *1* *1* *1*
  • pelclovajana

    Re: čaRoDky

    No téda to byl den...škola objednala kouzelníka a on dostal infarkt...tak jsme během hodiny museli vymyslet náhradní program pro stovku dětí...ale nakonec jsme to zvládli, ale takový fofry jsem ještě nezažila...hlavně že na diskotéce hrál Enri!!! Jinak to stálo za nic ta hudba!!! Zpíval tam totiž náš učitel hudebky..takovej talent...jako umí hrát suprově na všechno, ale zpívání mu moc nejde...jo kdyby tam na živo zazpíval Enri...to by bylo!!! *14* *14* *4* *8* *4* *8* *3* *1*
  • vterinka

    Re: ulica

    ahoj jo zde: http://archiv.nova.cz/multimedia/ul ice-1303-1304-dil.html na 19:00 minutě jak Kateřina volá do kadeřnictví Jitce *3* *1*
  • sonuska

    ulica

    Cawko holky.Kde najdem na nete ten diel Ulice,kde hrali Maybe?plsNeviete niekto?
  • zirafaandy

    Re: Enrique

    Aspoň tak,pořád je to krásný třetí místo,ale musíme je tam fakt udržet,aby nám nespadli,nebo ještě lépe,je posunout dopředu *1* Takže-3...2...1...HLASUJTE!!!
  • vterinka

    Enrique

    Tak ho máme opět na třetím místě aspoň, že neklesl *3* *3*
  • vterinka

    Re: Bravo

    jen škoda,že ten plakát už mám, protože už ho tam jednou měl *9* *9*
  • kacenka33

    Re: HITPARÁDA =D

    jj mohli by hlasovala jsem pro ně jak blázen *1* *1* *1*
  • kacenka33

    Re: Re: Bravo

    neni zač *3*
  • kamik21

    Re: Bravo

    moc díky za info *14* *14* *4* *3*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: čaRoDky

    Jsem skoro zapomněla,musim ještě oprášit koště *15* *15* *15*
  • zirafaandy

    HITPARÁDA =D

    Za chvíli začne hitparáda,tak držte palečky,ať to Enrique&Sarah vyhrajou *14* *14* *14* *14* *14*
  • kacenka33

    Re: Re: čaRoDky

    jjj a ať se tu zas ve zdraví všechny sejdem *1* *1* *1* *1*
  • kacenka33

    Re: ulice

    já tě tu též vítám... *1*
  • kacenka33

    Bravo

    holky kupujte Bravo je tam plakátek Enriqueho... *1* *3* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: čaRoDky

    jj,taky všem nápodobně a hlavně neulette moc daleko holky!!! *1* *1* *1* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* MVMMMMMMMMMMMMMMMMMR!
  • eliska2

    Re: ulice

    tak tě tu vítám. tady se nudit nebudeš
  • natali.rose

    ulice

    ahojík ...jsem tu poorvé a vůbec nevím o čem se mluví!! *7* *8* *1* ...Enrique byl v Ulici? cože?? *7* *1* ..jeeeeee *14* , a kdy bude ten koncert? *4* prosím písněte..díky *14* *5* *3* *4* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit