Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Re: Ulice!!

    Tak to se taky musím kouknout na net...ulici stíhám málokdy, a zrovna včera ji sledovala mamka...a ani mi neřekne!!! *1* *3* *14* *14* *4*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Ulice!!

    s otevřenou *15*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Ulice!!

    Určitě tam bude zejtráááá *15* *15* a kouknu se na to znova *15* *15* .. já sem na to koukala z votevřenou pusou :D:D:D *15*
  • kacenka33

    Re: Re: Ulice!!

    neni ten díl někde na netu? bych se koukla jenom na to kde byl ten Enrique *1* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Ulice!!

    noholky co vytady nepíšete!já to viděla taky,ulici sleduji a to maybe tam nemělo chybu! *14* *14*
  • kacenka33

    Re: Ulice!!

    jak v ulici? a jak to že sem to neviděla *9* *14* *9*
  • eliska2

    Re: Ulice!!

    tak to je teda dobrý. v Ulici bych to nečekala. de vydět jak je enrike oblíbený. *3* *3* *3*
  • kyrstyn

    Ulice!!

    Holky teď hrála písnička od Enríska Maybe *15* *15* *15* ... Krása On je slavnej i v Ulici *14* *3*
  • kacenka33

    Re: Re: Re: Re: 2009 Europe Tour!

    ale když mě jich to našlo víc *1* *1* *1*
  • kacenka33

    Re: Re: Re: 2009 Europe Tour!

    ok zkusím to *3* *1*
  • pajda83

    Facebook!!

    http://www.facebook.com/EnriqueIgle sias?v=app_2373072738&viewas=160608 8070#/EnriqueIglesias?v=wall&viewas =0 no já nevím kde jsi ty kyrstyn,ale já tady,je tam těch stránek nějak více a tahle je přímo enriskova,je nejlepší! *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: 2009 Europe Tour!

    Normálně jak se tam zaregistruješ tak tam pak dáš do vyhledávače Enrique Iglesias a pak tam máš vedle fotky chci se stát fanouškem bo něco takovýho :D:D:D ... *15* *15* ... kdyby si nevěděla moe icq ; 415-637-619 :D:D:D *15* nebo mi napiš vzkaz *15* je to lehky :D:D: hele a když sem na to přišla i já tak je co říct *15* *15*
  • kacenka33

    Re: 2009 Europe Tour!

    já se chci stát taky fanouškem *4* jak se tam leze? *1*
  • zirafaandy

    Re: Re: Přijata!!!

    *15* GRATULUJU!!! Já chodim taky na gympl kterej má i "španělskou větev" (osmiletý a čtřletý studium je normální všeobecný a šestiletý je španělský),ale já chodim na osmiletý,takže všeobecný a i jako druhej jazyk "musim" mít němčinu (rodiče) *1* *1* *1* Ale fakt ti gratuluju a to nejen k tomu přijetí,ale i k tomu koncertu v Bratislavě,na kterej pudeš *14*
  • kristyn875

    Re: Přijata!!!

    tak to moc moc gratuluju *3* *1* ..Enrísek pomohl *3* *14*
  • kyrstyn

    2009 Europe Tour!

    Holky na facebooku sem se stala fanouškem Enríska a dneska tam dali první fotky *3* *3* ... *15* *15* dám je na osobnosti ale nevim kdy se zobrazej *3*
  • kacenka33

    Re: Re: Re: Přijata!!!

    jjj je úžasnej...ale já si myslím že mě se nikdy nevyplní abych se s nim setkala...tak jako až s nim budeš tak mu nějak skus vysvětlit že tady v ČR na něj všechny čekáme *14* a mohla bys mi taky dát podepsat jeho fotku a pak mi ji poslat když už u něj budeš...to by si byla moc a moc hodná *3* a taky ovšem nafotit nějaký jeho krásný fotky *3* ...no neřikejte holky že byste taky nechtěli podpis *4* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Přijata!!!

    MOCINKY GRATULUJI HOLKY!!JSTE VÁŽNĚ ŠIKULKY!ALE JÁ TO VĚDĚLA! *1* *1*
  • pelclovajana

    Re: Re: Přijata!!!

    Jasně, všechno vám vyložím do posledního detailu... *3* ...a vzala bych vás sebou nejraději všechny, ale asi by jsme se nevlezly do auto...možná bych teda měla objednat autobus!!! *1* *3* *5* *14* Nebojte, jednou se vám tenhle sen splní všem...on nás určitě nezklame a dorazí i do Prahy, i když to nebude tenhle rok...já mu věřím!!! *3* *14* *14* Vždyť už mi tolikrát pomohl...je prostě úžasňouškej!!! *14* *14* *4* *8*
  • vterinka

    Re: Přijata!!!

    Tak to ti GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!! Pak nám po koncertě musíš povykládat upe všechny zážitky,pocity upe do podrobna jo????????? *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit