Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Re: kájulka

    jj taky si myslím, žes to napsala mocinky krásně!!! Kyrstyn má pravdu *3* *1* *15*
  • zirafaandy

    Re: kájulka

    Vidím,že jsi tu na osobnostech první den *1* Doufám,že sem budeš chodit častěji *3* A Kyrstyn má pravdu-napsalas to krásně *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: kájulka

    Pěkně napsáno *14* *14* *1*
  • pomeranc

    kájulka

    on???proste nejhezci jemu nejvic zavist *1* on luxus luxusni písnicky i on *4* *4* *14*
  • humanic

    Re: PROČ???

    JO,tak to já taky nevím..ale ty starý byly podle mě lepší *3*
  • 9margaret9

    PROČ???

    Neví někdo, co je důvod toho rušení současných oficiálních stránek??? Neříkám, že ty nové nejsou fajn, ale asi mi bude chvíli trvat, než si na ně zvyknu. KAŽDOPÁDNĚ UŽ TEĎ JE MI SMUTNO PO TĚCH DOSAVADNÍCH.........BUDOU MI CHYBĚT *9*
  • humanic

    pls!

    Nezapomínejte zde pro mě hlasovat =) Díky! Enri musí vyhrát! http://kamikak.blog.cz/0904/1-kolo- sonb
  • zirafaandy

    Re: Re: ESO

    Jjo,díky moc *3*
  • humanic

    Re: Nové stránečky!!!

    JJ,už jsem se tam taky zaregistrovala *14*
  • kristyn875

    Re: ESO

    do esa můžeš hlásnout přes net...ale musíš tam bejt zaregistrovaná..http://eso.nova.cz /..máš to tam po pravý straně *3* .
  • zirafaandy

    ESO

    *14* Dneska na Nově v hitparádě byla jako poslední novinka Takin Back My Love (verze se Sarah Connor),tak snad se dostane co nejvýš *4* Do esa se dá něják hlasovat i přes net?! Já totiž vždycky hlasuju jen na T-music a na eso zas tak často nekoukám *1* *1* *1* Tak pls jestli někdo ví kde hlasovat,ať pošle odkaz *14* Jinak je škoda,že tento rok Enri už nepřijede,ale jak řikám,mě je to dcl jedno,ptž bych stejně nesměla=(
  • kyrstyn

    Zázna ;o)

    Holky myslíte si že až bude mít Enrísek koncert v Bratislave že se bude dělat záznam ? *7* *15* ...mamka řikala že slováci skoro všechno točej a tak by mohlo bejt DVD *15* *15* *14* *3* ... To by bylo uplně nejlepšííí !! *3* *3*
  • kyrstyn

    Re: Nové stránečky!!!

    tak už tam sem taky *3*
  • pelclovajana

    Nové stránečky!!!

    Tak sem na těch nových stránkách založila skupinu, jen pro české fanoušky!!! takže všichni se přihlaste, ať jde vidět nějaká ta aktivita, i když už letos nepřijede... *9* *9*

    http://enriqueiglesias.ning.com/group/__czechfansweloveyou__
    *3* *14* *14* *4*
  • pelclovajana

    Re: nové stránky

    Jj, taky mi to přišlo!!! *3* *14* *14*
  • katys

    Re: nové stránky

    tady je celý ten e-mail

    News

    * Hey guys,

    enriqueiglesias.com is moving to a new home and I want to give you the chance to join BEFORE it launches. I’ll be posting news, tour dates, blogs, photos and videos. But I need your help to make this website awesome. Create and customize your own page, and post your own blogs, photos and videos. And to all the international fans out there, I will soon have translated versions of the site just for you. So click here to get started and check out the NEW enriqueiglesias.com.

    - Enrique
  • katys

    nové stránky

    Přšel mi e-mailem oídkaz na nějaké nové stránky.
    http://enriqueiglesias.n ing.com/ *3*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: CHJO!!

    já tě budu uklidnovat,jo?já taky na slovensko nejedu,neboj,on určo jednou přijede!!víš ono ti dospěláci se o vás hrozně bojí,svět je zlej....nesmíš se divit.já mít tak starou dceru taky bych jí nepustila,ale asi ano,třeba bych jela s ní,nebot já byla stejně tak trhlá....já místo koncertu budu s mojím zlobivým sluníčkem a enríska si potom pustím,to zvládneme holky!!nesmí vás to položit!! *4* *4* *4*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: CHJO!!

    to je hrozný proč nás nikdo dospělej nechápe...já taky nejedu....fakt mě to štve, protože Slováci sou naši sousedé tudíš by to měl Enri jen pár kiláků do Prahy...co by mu to udělalo... *9* ...holky hlavně si na depku nepouštějte smutný písničky...pusťe si třeba Bailamos nebo Can you hear me...to trošku pomůže
  • pajda83

    Re: Re: Re: CHJO!!

    ono to nebude odporem,za to může manažér,ten mu určuje koncerty a taky země,v které ty koncerty chtějí dělat,možná ze strany manažéra tam snaha byla pro českou republiku,ale každá hvězda má určité podmínky,stojí určité peníze a možná se proto s čr nedohodly,bychom mohli spekulovat dlouho,nebo asi o officky a tak různě projevuje zájem málo českých fanoušků....co my víme!!tak snad příští rok pro nás bude v tomhle ohledu štastnější holky!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit