Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: pls

    promiňte za to best !! *15* *15* já ho nikdy nepíšu *3* *15*
  • kyrstyn

    Re: Re: CHJO!!

    pustila sem si Hero a brečela *9* ..na Slovensko taky nejedu :( ... *9* ... to je jedno pste ho nějak unesem!! *15* *15* *15*
  • kyrstyn

    Re: Re: pls

    To jo no *3* Ciara je best a ke zpevu enríska se prostě hodí si teda myslim já *15* *14*
  • kristyn875

    Re: Re: CHJO!!

    tjn...mě to taky hodně vzalo....z toho mám už dlouho depku..ale je to fakt hrozný...teď sem z toho taky bulela..tjo...já nwm proč se mu sem tak nece...proč má k nám takovej odpor...
  • pajda83

    Re: CHJO!!

    tak to je zlý a moje odhodlání mu psát na officky a kdekoliv jinde nějak povadlo!!!nic s tím asi neuděláme,holt by to chtělo vyměnit manažéra!!!!
    *14* *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: CHJO!!

    nn,já do toho s tebou jít nemůžu..nemůžu do Slovenska bohužel..ale jinak bych šla hned!! *14* *1* Tyjo..jak jsem se to dozvěděla.tak jsem začala brečet..chjo!!Jestli bude dnes manažer online..tak si to s ním vyřídím! *1*
  • 9margaret9

    Re: pls

    Tady by to mělo jet. Ale mi se to prostě nelíbí. *9* Ten její hlas je..... Prostě nikdo nemá na Ciaru!!!
  • kyrstyn

    Re: CHJO!!

    *9* *9* ... Achjooo *9* *9* *9* ..proooč??..já ho tak moc ci vidět *9* *13* ...já ho prostě unesu z Bratislavy !! *15* *15* dete do toho se mnou?
  • kristyn875

    pls

    ahojas..holky viděli jste už někdo tu verzi Takin back my love s Esmee Denters ...mně to totiž nejde spustit, že to prý neni dostupný pro naší zemi
  • kristyn875

    Re: CHJO!!

    cože??to si snad dělá srandu..to nám nemůže udělat..pls napiš odkaz na tu cizí stránku *9*
  • humanic

    CHJO!!

    Holky špatné zprávy..Enri tento rok už nepřijede..píšou to na jedné cizí stránce..která je můj zdroj a píšou že no přečtěte si to u mě na stránce *1* *9*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Re: soutěž!

    de to hlasovat i víkrát za den..tak pls,pls,pls!! *14* *14*
  • kacka.bedna

    přijmačky

    holky jak vám dopadly ty přijmačky_TAK JSEM NA VÁS MYSLELA CELOU DOBU A NIKDO NIC NEPÍŠETE.URČITĚ JSTE UDĚLALY.. *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: soutěž!

    Taky už sem hlasovala :) *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Alejandro

    TAK TO NEVÍM,NÁM PŘEDTÍM PSAL,ŽE JE ŠPANĚL A ŽE SE S ENRIM VÍDÁ JEDNOU ZA MĚSÍC A ŽE MÁ 34 LET,TO MI TAK TROCHU NEŠLO DO KUPY,ALE PSAL TO...TAKY PSAL,ŽE MÁ DŮM V RUSKU.. *7* *7* *1* *1*
  • humanic

    ocko.tv

    http://ocko.idnes.cz/enrique-iglesi as-natocil-stejny-duet-s-nekolika-z pevackami-p4n-/ocko-reportaze.asp?c =A090421_105119_oc_clanky_nh

    Toto je ta adresa kdo ste ještě neviděl jak se natáčel klip Takin´Back My Love moc pěkný! *14* *14*
  • eliska2

    Re: Re: Tak honem www.t-music.cz

    no takin back my love je ohodně lepší
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: soutěž!

    jj moc děkuju!! *1*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Alejandro

    Ne to ne, protože on pro něj přímo takhle nepracuje............
  • sonuska

    Re: Re: Re: Alejandro

    A nie je ten Alejandro teraz s Enriquem v Minsku a preto písal o takom čase?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit