Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: soutěž!

    Hlasovala jsem,byl to 4.hlas a i jsem tě podpořila v komentářích (jsem tam jako Giraffe Andy =D-moje přezdívka na blogu xD) *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: soutěž!

    Hlasovala jsem,byl to 4.hlas a i jsem tě podpořila v komentářích (jsem tam jako Giraffe Andy =D-moje přezdívka na blogu xD) *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • kyrstyn

    Re: Re: soutěž!

    jasaaaaaaaaaaaaaaaaaaan *14* *15*
  • pelclovajana

    Re: Sen...trošku delší

    Týjo myslím, že česky...páč jsme si fakt suprově rozuměli!!! To by byla bomba, kdyby uměl česky co???!!! *3* *1* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Teda to dík...o tom filmu ještě popřemýšlím!!! *3* *1* *15* A všechny sny si taky nepamatuju...jenom ty s Enrim, ale ty byly zatím jenom tři...ale zase byly prostě celonoční!!! Musela sem si je hned napsat do deníčku o Enrískovi, jináč bych už taky nevěděla o čem byly...tenhle sen byl prostě bomba...nejspíš jsem se předtím dívala na nějaký ten filmek, že se mi to v té hlavě takhle vydedukovalo!!! A uložila sem si to taky Domi...páč jsem to tu psala do jednoho příspěvku, ale tam se mi to jaksi nevlezlo, a když sem do pak dala do Wordu, divila jsem se , jak je to dlouhý!!! *14* *14* *3* *4* *15*
  • humanic

    Re: soutěž!

    www.kamikak.blog.cz
  • humanic

    soutěž!

    Ahojky,tak už začala ta soutěž s těmi blogy..tak pls hlasujte každý den pro mě mám přezdívku Andy a pls rozesílejte všude ty odkazy na tu soutěž abych měla hodně hlasů.prosím!!!!!!! *4*
  • 9margaret9

    Re: Re: Alejandro

    Já myslím, že ze Španělska není....Protože když jsem mu říkala, že vidím že má španělské jméno, tak jestli mluví španělsky.......říkal, že jenom trochu. Tak jsme si španělsky chvíli psali...a nevypadalo to, že by to byl španěl *7*
  • pajda83

    Re: Alejandro

    no já si myslím,že alejandro je ze španělska,dokonce nám to i psal,ale víš jak,pokud se mu nechce spát,může být online v kteroukoliv dobu... *1* *1* *1*
  • 9margaret9

    Alejandro

    Ahojte holky. Neví někdo z vás, odkud přesně Alejandro je??? Včera jsem se sním bavila a zpočátku byl proti jakýmkoliv otázkám na jeho osobu....... Ale asi tak po půl hodině to vdal a začal odpovídat i na ně... Bylo to strašně fajn, ale ani za nic nechtěl říct odkud je........ Já nevím, ale příjde mi, že z Ameriky snad ani není. Prtože často je on-line v takové divné doby.... Třeba dneska byl on-line od 4.30 am (čas, který by měl být v Americe) *7*
  • pajda83

    Re: Re: hlasování

    holky,omlouvám se,ale nějak nestíhám hlasovat,mám hodně práce a mé sluníčko mi dává docela zabrat...já se polepším,slibuju ale na www.hitparády je čas do středy ne?to doženeme,nebojte!! *1* *1* *1*
  • zirafaandy

    Re: Tak honem www.t-music.cz

    Teď hlasuju na www.hitparady.estranky.cz,ale to nejde dohnat,Xindl X-Anděl má skoro 60 000 hlasů a Enrique&Sarah jen něco málo přes 18 000 *9* Nwm co všichni na tý písničce Anděl vidí,tak jako v T-music chart to byla novinky minulej tejden a hned vyhraje *5* Vám se ta píseň líbí?! (samozřejmě že míň než Takin Back My love *1* ) Mě ani trošku *9* *9* *9*
  • zirafaandy

    Re: Tak honem www.t-music.cz

    Já už jsem hlasovala *5*
  • kamik21

    Tak honem www.t-music.cz

    taky mě to vytočilo ale já hlasuju pokaždý a nikdy to nevynechám tak taky hlasujte a pořádně www.t-music.cz
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    tak holky ty sny nemaj chybu.mě se o něm taky zdává často.jsou nádherné ty sny.raději to nechci rozepisovat to bych tu byla do rána.jen je zajímavé,že skoro vždy mi do toho snu vleze i ten můj *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: hlasování

    to je fakt děsný...na co ty lidi myslí, když hlasujou..kruci...ale aspoň, že Jonasové taky spadli...ale Enríího musíme vyhoupnout za každou cenu na 1. bo 2. místo.. *16* *3*
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: hlasování

    tet jsem dohlasovala .já jsem byla tak naštvaná že jsem chtěla vypnout telku.ale tím bych nic nevyřešila .holky nezapomínejte na to nebo s takovou nám klesne aš na 7 místo a pak odejde.a budem mít po radosti. *14* *14*
  • humanic

    Re: Re: hlasování

    JJ,musíme prostě víc hlasovat!!A´t to stojí co to stojí!! tak honem sakra,nechtějte mě naštvat!! *8* *8* *1* www.t-music.cz www.hitparady.estranky.cz
  • eliska2

    Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    tak ten tvůj sen nemá chybu. *4*
  • eliska2

    Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    tak ten tvůj sen nemá chybu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit