Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafaandy

    Re: hlasování

    Já vím a celkem mě to zklamalo,ptž jako Takin Back My Love má podle mě na víc,je to úpo bombastická písnička *1* a dost mě přakvapilo,že to vyhrál Xindl a Anděl *9* Nwm,mě se to moc nelíbí a už vůbec ne na první místo!!! Ale aspoň je enrísek furt mezi prvními třemi *14* ale musíme se prostě víc snažit XD
  • zirafaandy

    Re: hlasování

    Já vím a celkem mě to zklamalo,ptž jako Takin Back My Love má podle mě na víc,je to úpo bombastická písnička *1* a dost mě přakvapilo,že to vyhrál Xindl a Anděl *9* Nwm,mě se to moc nelíbí a už vůbec ne na první místo!!! Ale aspoň je enrísek furt mezi prvními třemi *14* ale musíme se prostě víc snažit XD
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    musim říct,že to je nejlepší sen o kterym jsem kdy slyšela *1* jako fakt jsem úpo čuměla když jsem to četla,bys fakt mohla vydat jako knihu nebo ještě líp natočit film!!! pak bys ty mohla hrát sebe a enrique taky sebe a ten sen by se aspoň trošku proměnil v realitu *1* to by se dostalo i do kin xD mě se zdaj takový obyčejný sny z kterejch si nakonec nic moc nepamatuju *9* *9* *9* *9* *9*
  • eliska2

    hlasování

    jakto že holky nehlasujete pro enrika v t-music chart. vždyd nám spadl na 3. místo. musíme ho dostat nejmín na 2. je sice fakt že si tady o něm povídáte ale hlasovat by ste taky mohli. ted máte příležitost hlasovat když se v čera nemohlo.
  • pajda83

    Re: Sen...trošku delší

    teda jani,ty máš ale sny...na slohovku perfektní,jen škoda,že realita je jinná....mě se o něm obohužel nezdá,asi na něj málo myslím,ale bohužel mé dítko mě zaměstnává tolik,že nějak ty sny vynechávám a když tak padám ráno do postele unavou a za chvíli stejně vstávám,tak místo snů mám spíše noční můry *1* *1* *1* *1* *1*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Jj, nejsi v tom sama......Já jsem v tom až po uši *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Nadpozemská bytost *14* *14* to slovo sem hledala !!! *14* *14* *14* *3* ...MILUJUUU HOOOOOOO *14* *14* *14* *14*
  • Sen...trošku delší

    Dobrej příběh a povídaly ste si s nim česky nebo anglicky *3*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Jo, to je mazec no..... už to zabíhá do sci-fi, ale je to pěkný!!!! *4* Taky se mi o něm zdá, každý večer. Vždycky si lehnu, soustředěně na něj myslím, ještě si do toho dám pár písniček....a sen vždycky přijde sám od sebe. To se přece říká ne, že vždycky na co myslíte před spaním, tak se vám o tom zdá.....a u mě to funguje!!! Zatím..jestli mi ty sny začnou vynechávat, tak mě asi picne, protože pokaždé je to úžasný...... I když na druhou stranu je to šílené, protože v jednom kuse nemyslím na nic jiného.....ale všichni víme, že je to nadpozemská bytost (jak už jsem se jednou zmiňovala *4* ), na kterou nejde nijak zapomenout... Prostě nenahraditelný originál......AH, OMG, UŽ MUSÍM KONČIT, JINAK BYCH SE TU ASI POMALU VYZPOVÍDALA PODRUHÉ *4* ENRIQUE44444444444EVER *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Teda Jančo .... *3* ...seš typanka *14* *14* ..já bych si takový sen teda nepamatoval *15* *15* ... ale teda to napiš ve škole jako slohovku !! *3* a budeš mít za jedna *14* .. jj souhlasim Domčo s tim kabátem *15* *15* ..bych po něm skočila *15* *15* *15* *3* ..juuu at se mi dneska něco o něm zdááááá *14*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Jo a jěště něco Enrísek musel být děsně sexy žhe v tom kabátu stěma zbraněma *1* *1*
  • domca11

    Re: Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Jani no teda já jenom čučím co se může zdát za sny *1* ten příběh je faaakt mazec,by z toho mohl být film *1* *1* A dobrý jsem ráda žhe jsi to napsala tak dlouhé aspoň jsem měla co číst a bylo to moooc napínavé prostě super(akorát ta Anna mi tam nepasuje)prostě ju nemám ráda *4* *3* *3* Žhe bych si ten tvůj sen uložila?? *1* *1* *3* *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Enrísek byl totálně vytočený, všechny je seřval a odešel na pokoj společně s námi...když se potom podíval z okna, uviděl ty dva muže co ho unesli... *5* a následovala scénka z Matrixu...najednou se rozběhnul ke skříni, kdesi tam cosi nacvakal, a najednou ze zdi vyjela jakási skříň...měl tam kabát plný zbraní...oblékl se do něj a rozběhl se ven...ti chlapi po něm začali střílet, ale on byl rychlejší... *3* *1* ...no jo no hold měli smůlu...policajti opět jako idioti, začali tleskat, místo toho aby mu pomohli...ale Enri to zvládl s přehledem...pak si nás jakýsi policejní kapitán pozval ven...mě a mým kámoškám udělil medaili za odvahu a Enrimu nabídli spolupráci s FBI a ještě dostal ocenění za chrabrost a odvahu!!! *14* *14* Prostě je úžasnej a to nejen ve snu!!! Byli z nás pak nejlepší přátelé, jezdili jsme s ním po koncertech, chodili na párty s Annou atd.!!! *14* *14* Úžasnej sen co!!! Akorát sorry za tu slohovku, kratší to nešlo!!! *1* *3* *14* *14*Prostě o Enrim bych mohla psát hodiny...dobrej příběh ne!!! *14* *14* *3* *1* *5*
  • pelclovajana

    Re: Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    My se celé omámené, za chvíli ztratili za dveřmi našeho pokoje!!! Spát se už po takovém zážitku moc nedalo, ale to bylo dobře...přesně o půlnoci, jsme z Enriho pokoje slyšeli hlasitý výkřik...nejprve jsme si mysleli, že je to důvod Enriho nespavosti, ale raději jsme potichu nahlédli na chodbu... *8* ...viděli jsme jak nějaké dvě postavy vláčí třetí mezi sebou...ta třetí osoba byl náš Enrísek...přece jsme ho nemohli nechat ve štychu, a tak jsme v pyžamech a malou baterkou vyrazili po schodech za onými osobami...měli jsme celkem strach, aby si nás nevšimli, ale následovali jsme je dost dlouhou dobu...došli jsme až k jakémusi starému, opuštěnému statku...jelikož bylo v noci celkem teplo, nebyl problém počkat až se rozední...počkali sme...hned zrána, nějací dva chlapi z toho statku odjeli...my jsme tam teda pomalu vešli a pokračovali po schodech nahoru...bylo to štěstí...ve věži toho statku byl Enrísek a dokonce i Akon, oba dva svázaní provazy, ale v pořádku... *3* ...našli jsme nějaký střep a provazy rozřezali...Enri byl na nás hrdý...pomalu jsme pak slezli z těch schodů a rozutíkali se směrem k hotelu...tam už stála garda policajtů, kteří byli zcela neschopní, jako vždy...čuměli na nás jak parta idiotů, a bylo jim divné jen to, že měli Enri i Akon vypáčené dveře v pokoji... -> pokračování dole... *3*
  • pelclovajana

    Tady je zase můj sen...trošku delší!!!

    Tak tohle je spíš slohovka... *3* *1* ...Je to už déle co se mi o něm zdálo, ale ty sny byly fakt zajímavý...tak jeden z nich...*3* Byli jsme s kámoškama na dovči v Alpách a bydleli jsme ve stejném hotelu jako Enri a měli jsme pokoj hned vedle toho jeho...super ne...jeden den jsme vyrazili na koncert co se konal u toho našeho hotelu...nejdříve vystupoval Akon, který mimochodem taky bydlel v tom hotelu...to tam bylo celkem málo lidí...potom přišel na řadu Enri...a hned po tom co vylezl na podium, se přihrnulo snad deset tisíc diváků naráz...mi naštěstí stáli hned pod podiem, takže jsme měli dokonalý výhled!!! Po tom co koncert skončil, počkali jsme až všichni odejdou a Enri bude dávat podpisy...dočkali jsme se...bylo před námi ještě několik lidí a mi tam s ním pak zůstali sami...dal nám podpis a mi šli na pokoj...ale co se nestalo...Enri se za námi najednou rozběhl a celý zpocený, mi vrátil moji fixu...pak se nás zeptal kde jsme ubytované a jakmile zjistil, že hned vedle něho->pozval nás k sobě na čaj!!! *14* *14* Za půl hodiny jsme měli sraz na jeho pokoji...(týjo kéž by to byla pravda)...ohákli sme se a přesně za 30 minut, jsme klepali na jeho dveře...urychleně otevřel...pokoj opravdu voněl krásně čajem...usadil nás na čajové polštářky a začli jsme si povídat o jeho začátcích, o Anně, o nás, o Česku, i o koncertu...bylo to boží, krásně uvolněná atmosféra...potom jsme se rozloučili a Enri nám řekl, že nás chce určitě ještě někdy vidět, že se s námi krásně povídá!!! ... ->pokračování dole... *3*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Mně se teda jméno Jindřich Kostelník taky nelíbí,ale Enrique Iglesias to už je něco úúúplně jiného to zní úúplně božsky jenom si vybavím to jméno a jeho nositele a už mi běhá mráz po zádech *14* *14* *14* ale kdybych se zase měla jmenovat Kostelníková a alias Iglesiasová táák to bych brala všemi deseti *4* *3* joo a kostel(iglesia)je ze španělštiny *3* *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *15* a na podium přicházzí Enrique Kostelník *15* *15* .. ne enrísek je bůh tak co !!! *14* *14* ..je to náš miláček a srandu si z něho dělat přece nebudem :D *3* *14* ..Milujem tě enríííísku *14*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    já bych se taky tak jmenovat nechtěla *1* přiznejme si,že enrique iglesias zní úpo kwásně,kdyžto jindřich kostelník už tak úžasný není xD ale to nevadí,pro nás je to stejně pořád enrique iglesias a za svoje jméno nikdo nemůže *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *15* ..tak takhle bych se nechtěla menovat *15* ... ale tak kdybych se mela menovat podle enríska kostelníková tak by mi to ani tak nevadilo *15* ale je to opravdu supr příjmenííííí *15* *3*
  • zirafaandy

    Re: kostelník

    *1* *1* *1* to nikdo neví,o čem se tu budeme bavit příště,ale máš pravdu,hlavně že je tu sranda a že je tu pořád živo *3* v jiných diskusích klidně tejden nikdo nic nenapíše a tady se za jeden den zaplní klidně i celá jedna stránka *3* fakt tady je ta nej diskuze na celých osobnostech *14* *14* *14* v ostatních mě to už vůbec nebaví a nechodim tam *9* taky mě mrzí,že jsem sem hrozně dlouho nechodila a taky jsem o dost přišla xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit