Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: SMŮLA

    Jo to jo noo me taky rodiče nepustěj :( .. *10* ...chjo :( ...a taky sem se dcl divila !!! ...nevim no ale ČR je lepší !!! *15*
  • kyrstyn

    Re: Díky!!!

    Nebooj dostaneeeš :) *14* držíím ti je a myslím na tebeeeeee *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Otázečka.....

    jakej remix ??? *7* *14*
  • zirafaandy

    Re: Re: SMŮLA

    Mě teda celkem dost překvapilo,že bude mít koncert na Slovensku a u nás ne *7* Tak jako mě je to stejně dcl jedno,ptž moc na žádnej koncert nesmim (blbý rodiče *10* ),ale že přece jenom,nic proti Slovákům,ale většinou spíš jezděj k nám ,jsme o něco větší země apod. *1* *1* *1*
  • kristyn875

    Re: Re: SMŮLA

    to je moc s nim...tjo mě to tak užírá...mám z toho depku...já to prostě neskousnu..mi doma nic nepovolí..já snad uteču jen abych ho mohla vidět *9*
  • humanic

    Re: Otázečka.....

    No já o jiné new písničce než Away a Takin´Back My Love nwm! *4* *3* Možná tak remix na Lloro Por ti..je to moc hezká,ale tak to moc nový není! *1*
  • kyrstyn

    Re: SMŮLA

    Tjn *9* taky bych hned jela *3* ..holky musíte ho nafotit jasan?? *7* *14* *3* .. jinak sem ani nelezte!!! *15* .. ne vtip! *3* ...MvMMMMMMr *14*
  • humanic

    Re: SMŮLA

    NJ,tak to mi povíde..kdybych mohla tak jedu hned a ani se nerozmýšlím!! *1* CHJO,já mám takovou velikou smůlu!!CHJO..sem se dnes ptala kdy zveřejní ty další termíny koncertů a poslal akorád smajlíka..tak nwm *9*
  • kristyn875

    SMŮLA

    chjó...holky vy se máte...většina z vás může jet na to Slovensko a konečně vidět Enrího... *9*
  • zirafaandy

    Otázečka.....

    Čawec!!! Vím že mě asi neznáte,dříve jsem sem chodila dcl často,ale teď jsem tu hrozně dlouho nebyla,ale to už je jedno. Mám otázku,jesi nevíte o nějáký nový písničce (samozřejmě kromě Away a Takin Back My Love). Jsem prohlédávala diskusi,jestli někdo někde něco nepsal,dostala jsem se až na stránku 25 a furt jsem nic nenašla :D Tak pls,budu moc ráda za odpověď!!! Jinak jak vidím,poslední dobou je tu šíleně moc príspěvků (což je skvělý *14* ). Když jsem sem chodila skoro každý den asi před půl rokem tak tu za den přibyly maximálně tři příspěvky a teď popíšete celou stránku =0) Úpo zírám,2 051 lidí celkem online,to tu dříve bylo jen pár stovek!!! Ale už se moc rezepisuju,radši už přestanu a pls odpovězte *4*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Díky!!!

    Jj život je jedna velká zkouška *4* to máš pravdu a jsem zvědavá co všechno mě na ní čeká *4* *3*
  • domca11

    Re: Re: Re: Díky!!!

    Já ti Jani taky budu držet moc moc palečky ať to uděláš a ať můžeš jen na koncert miláčka *14* *14* a neboj se prostě to dáme a hotovka *1* *4* *3* musíme *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Díky!!!

    Já je dělám na španělský gympl...Enríska bych si vzala nejraději sebou celého!!! *3* *1* *14* *14* Fakt mocky děkuju za podporu a Domííí, tobě budu moc držet palečky!!! *4* *14* *14* *3* A na Slovensko jedu, jen když udělám přijímačky!!! *3* Tak to prostě musím dát... *4* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Díky!!!

    no taky matura ale i život sám o sobě je jedna velká zkouška...DRŽÍM PALEČKY!!! *4* *4*
  • Re: Hlasujte!

    ahoj holky tet jsem hlasovala dostala jsem ho na 3 místo.taky tam mrkněte *3*
  • domca11

    Re: Re: Díky!!!

    Já vám všem moocko děkujíí *4* *4* a s takovou podporou je teda udělám *1* doufám *3* *1* a Janča ta je udělá určo *4* ...Mnoo například jěště matura žhe??To bude taky pěkná zabíračka *1* *1*
  • domca11

    Re: Re: Re:držím palce

    Tak já jdu na gympl mám schýzu jak něco,ale Enríčka si s sebou vezmu tak snad mi přinese stěstí *14* *3*
  • pajda83

    Re: Díky!!!

    děvčata,taky vám všemm držím u příjmaček palečky,vy to určitě zvládnete,určitě jste připravení a enrísek jako talisman se vzpomínkou vám pomůže a věřte,že příjmačky jsou jen začátek,ještě vás čeká spoustu obtížných zkoušek....HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!! *4* *4* *4*
  • sonuska

    Re: Re: Re:držím palce

    A to na akú školu robíte prijímačky?
  • 9margaret9

    TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ...

    TAK JÁ SE TAKY PŘIDÁVÁM...... HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM, KDO ZÍTRA MAJÍ PŘIJÍMAČKY... VĚŘÍM VÁM HOLKY, VY TO ZVLÁDNETE.... PAK BUDETE RÁDI VZPOMÍNAT, JÁ UŽ TO ZNÁM......... *4* HLAVNĚ NEZAPOMEŇTE ENRIQUEHO FOTEČKU JAKO TALISMAN.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit