Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Správce diskuze!!!

    Mám dobrou zprávu...Kakadu(správce tohoto webu), mi nabídl jestli nechci dělat správce téhle diskuze, takže bychom mohli konečně mazat příspěvky, které se nám tu nelíbí...např. od terusky...musela sem mu už napsat, páč mě to štvalo a takhle to dopadlo...!!! *3* *1* *14* *14* *16* *8* *10*
  • humanic

    Re: Re: Re: soutěž

    Ve středu budu mít dost času.tak tu stránku ještě nějak upravím a budu hledat novinky i na cizích stránkách! *1*
  • humanic

    Re: Re: soutěž

    JJ,díky! *1*
  • kyrstyn

    Re: soutěž

    jasan tak nám pak dej vědět až to začne !! ...já to pak rozešlu dál *14* *15*
  • humanic

    soutěž

    Ahojky na blogu www.kamikak.blog.cz je soutěž o webové stránky..ale ještě nezačala..tak pak tam pro mě pls všichni hlasujte..ať to Enrísek vyhraje! *4* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Re: stránka!

    JJJ to já na 100% taky :-* ... *14* ...
  • zuzik117

    Re: pro terusku

    chápu, že to myslíš dobře, ale lidé s nízkým IQ to patrně nechápou, že FANCLUB je pro ty, co ho mají radí a ne pro ty co ho hodlají urážet. *8*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Výška

    no teda...mu ta výška sedí si ho jako pidi nedokážu představit *1* *1* *1* krásný chlap.... *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: stránka!

    jj,díky za info fungujícího myspace,má to tam nějaký čačaný....ale nepodařilo se mi dát komentář,nějaký eror,tak snad zítra...jo a s těma tvýma stránkama,je to náhodou super!!perfektní.až budu mít nápad,určitě ti ho napíšu! *1* *1* *1*
  • humanic

    Re: Re: stránka!

    JJ,to je moje stránka jsem ji začala teprve včera večer,ale nechtěla jsem hned psát,že je moje..aby to nevypadalo,že se vytahuju *1* *1* Mě baví takhle stránky dělat! *3* Tak jestli budete mít nějaké nápady,tak dejte vědět! *4* *3* Jo a ta stránka na myspace.com jak předtím nefungovala..tak už funguje!Jsem na to dnes koukala! *1* Já sem ho měla i vymyzanýho z přátel se mi nějak vymazal..to se asi,ale stalo všem pač tam má o půlku míň přátel než měl *3* Takže www.myspace.com/enriqueiglesiasofficial si dal jiné jméno
  • china

    Re: Re: Re: Re: Re: Výška

    *1* *1*
  • kyrstyn

    Re: stránka!

    To je tvoje stránka ?? ..že tam je tvuj kontakt :) ..jestli jo tak supeeeer *3*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Re: Výška

    .......... krásný hlas a ještě dlouhý......... Bacha *4* Asi jsi chtěla říct, že je vysoký *4* Když jsem to četla tak mě to pobavilo, protože mě to teda zavedlo myšlenkama úplně jinam......Určitě chápete..., i když on říká, že má tu nejmenší velikost.... *4* *14*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Re: Výška

    Ale je jasný, že pokaždé se to dočteme nějak jinak....... Můj osobní názor však je, že 190 cm a víc to není.... Ale čím víc by Enríska bylo, tím líp..... Ale zase jako např. 100 kilového Enríska si fakt představit nedovedu.... *4* *4*
  • humanic

    Re: Re: Re: Re: Výška

    *1* Jsem věděla,že jsem to někde četla *1* TJ,teda takový krásný,hnědý oči,krásný hlas a ještě dlouhý to je vražedná kombinace *14* *14* Fakt úplně klásnej..na něj myslím každý den!A pouštím si ho před spaním! *1* Tyjo,ale na tý stránce www.enriqueiglesas.webnode.cz sem se dozvěděla věci *1* Že by byl enri ve škole nejstydlivější??A že nosil rovnátka??ATD.. sem vůbec nevěděla! *14* *1*
  • 9margaret9

    Re: Re: Re: Výška

    Ne, to ne. 190 cm nemá určitě... *3*
  • kacka.bedna

    Re: Re: Re: Výška

    měří 190 cm četla jsem to on je dlouhán *3* *14*
  • pro terusku

    Milá terusko,pokud máš komplex,běž si ho laskavě léčit jinam *13* urážet Enriqueho mi totiž připadá fakt ubohý
  • china

    Re: neusnout na vavřínech!

    ...ale ikdyž to stou 5ti stovkou sem to přehnala. To toho tiskara dám jako prd
  • china

    neusnout na vavřínech!

    http://www.t-music.cz/ a http://www.hitparady.estranky.cz/ zatím to je dobrý *3* *3* *3* *3* Já to sem musím pořád dávad no *8* Vždycky když du na net tak se snažím tu 5 ti stovku naklikat (teda pokud mě mamka nenachytá, to je potom keců). Ale poslední dobou sem teda nak to odfákla. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit