Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monas

    Re: Re:držím palce

    Holky nebojte to dáte *3*
  • kyrstyn

    Re: Re: Správce diskuze!!!

    *yahoo* ... rozhodl dobřeee !!! *3*
  • kacka.bedna

    Re:držím palce

    děvčata tak vám držím palce na ty příjmačky.hlavně si věřte a žádný strach.eneike vám přinese štěstí tomu věřte.mně ho taky nosí *14* *14* *5*
  • smejkysek

    Hlasujte!

    Ahoooj,hlasujte pro Enriho!

    http://www.t-repp.estran ky.cz/

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • smejkysek

    Re: Re: Re: Re: Re: Evropa

    bych rači brala kdyby jel do Brna....to je mě bůíž než Praha a Brno je taky krásný....=ú *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ae jedu na turné do Bratislavy takže supééééééééééééééééééééééééééééééééér...=) *4* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* se tam zblázníím.... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • domca11

    Re: Re: Díky!!!

    Jo a toho boha máme stejného *3* *1* *1* *14* *14* *3* *3* *14* plostě Enríček je největší dokonalost jaká může existovat *3* *3*
  • smejkysek

    Re: Tv reklama

    uuuuuuuuuuuuuuuužasnýýýý....t
  • domca11

    Re: Díky!!!

    Ale nemá vůbez záč já si myslím žhe budeš výborný správce *3* Jani já taky zítra dělám přijímačky takže si budem držet palečky navzájem ju??Páč mě by asik taky kleplo kdybych se tam nedostala. *9* *1* jo a jedeš na koncík na Slovensko??? *4*
  • smejkysek

    Re: Re: NEBUĎTE HLOUPÍ!!!

    hey jasný...ty kecy si běž řikat dětem do školky,tam ti to možná uvěři...jinak na brigádu do zahraničí klidně,ale do Miami to je tak trochu blbost ne....jinak mě pošli fotku Aničky s Enrim a s tebou na email Smejkysek@seznam.cz neboj nejsem mrcha abych to ddávala na net,když to nepošleš budu to brát tak žhe kecáš...jinak annu přímo nesnáším protože je to mrcha která enriho jen využívá...a když je tak dobře eznáš tak mě pošli jěšte fotku enrich psů a jejich jména...budeš moc hodná..a když mě to pošleš a bude to uvěřitelný tak to tady napíšu žhe máš pravdu žhe sem ty fotky viděla a žhes všechny dotazy věděla...jo a ještě kolik má Enri sourozenců?dík za odpovědi,odešli na email:Smejkysek@seznam.cz papa
  • smejkysek

    Re: Re: Re: Re: Re: Je fakt Anna těhotná??

    jako nic proti ale prej se rozešli,takže newm...a je fakt nelogický aby ve čtvrtým měsíci hrála tenis...mám těhotnou kamošku,která je ve třetím a něco a to těhotenství na ni je hodně pozant...má už trošku bříško...jinak Enrimu to přeju,ae né s tou šlapkou...
  • pelclovajana

    Díky!!!

    Díky za povzbuzení a za gratulace! Hvězdičku už mám přiřazenou a příspěvky od terusky už jsou smazány...tak kdyby jste ještě něco chtěli ohledně diskuze, tak písněte!!! *3* Jste skvělí... *14* *14* MVMMMR!!! *14* *14* A Enriho mám taky MMMR!!! *14* *14* Teď ještě aby při mě stál zítra u přijímaček a možná se dostanu i na Floridu!!! *3* *4* *14* *14* Je to můj bůh... *4* A vy...všichni co jste tady mi držte palce, protože jestli se na tu školu nedostanu, tak mě asi klepne pepka... *9* ...a tak krátký život mít nechci...musím přece ještě vidět Enriho!!! *14* *14*
  • smejkysek

    Re: Správce diskuze!!!

    ahoj,to je dobře....ted dlouho jsem tu nebyla a newím co ta teruska psala...prosím napsala bys mi to?dík moc
  • domca11

    Re: Re: Správce diskuze!!!

    Taak to je mooc dobře,gratuluji ti Jani k nové pozici konečně se tady nebudem muset dívat jak tady ta kravka uráží Enríčka našeho milovaného dokonalého *3* *4*
  • zuzik117

    Re: Správce diskuze!!!

    To je moc dobře, konečně se na to nebude muset dívat
  • kristyn875

    Re: Správce diskuze!!!

    jéé...tak to moc moc gratuluju.. *3* konečně tu nebude někdo, kdo okamžitě zasáhne na takový vzkazy typu Tereza.... *3* *3*
  • humanic

    HLASOVÁNÍ

    Ahojky,tak to hlasování s těmi blogy začne nejspíš tento čtvrtek..tak pl nezapomeňte a hlasujte!!A všude rozesílejte tu adresu a´t to Enrísek vyhraje!! www.kamikak.blog.cz

    Jo a na mojí stránku jsem dala něco nového..tak se tam můžete mrknout..ale hlavně aby vás netrefila pepka až si budete číst novinky!!To je strašný..my ho vůbec neposloucháme..to je zlý!!Se nedivím,že sem nejede,když sme na tom ještě hůř než Slovensko,což je divný! *9*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: soutěž

    jj,super,já tady budu dneska dlouho tak jestli na něco příjdu,určitě ti pošlu a samo že to hlasování bude pro tebe! *1*
  • pajda83

    Re: Správce diskuze!!!

    no to je fajn,takže gratulace ke správcování letí!!budeš dobrý správce!! *1* *3* *3*
  • Re: Výška

    Enrique má 190 cm... Sem to už četla na jedný stránce...
  • humanic

    Re: Správce diskuze!!!

    JJ,já jsem mu už taky psala aby to tady smazal..pač mě už ta tereza štvala!Tak to vem *4* Budeš dobrý správce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit