Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliska2

    kostelník

    očem se tady ještě budete bavit to by mě fakt zajímalo. ale hlavně že se tady dá pokecat. už se těším aš seženete nějaký ten drb. aspon se člověk zasměje. *4* *3* třeba to s tím kostelníkem. *3*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Jsem si schválně dala vyhledat na googlu Jindřich Kostelník a fakt jsou lidi který se tak jmenujou *14*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Re: ...

    xD tjn,by pak byl v překladu Jindřich Kostelník XD *1* *1* *1* *1* *1*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: ...

    *15* *15* ... tak kostel a kostelník je spojeno s bohem a to je náš enrííísek *14*
    ...................♥.....♥...................
    No nemám pravdu ???? *15* ...
  • zirafaandy

    Re: Re: ...

    Jsem někde slyšela,že snad iglesia je kostel (ale nwm to stoprocentně!),takže by to mohla bejt pravda *3*
  • kyrstyn

    Re: ...

    *15* *15* ... pěkný a v jaký řeči??? *7* *15* *15* *15*
  • humanic

    Re: Re: Re: Otázečka.....

    no ještě s těmi 2 zpevákama asi španělskýma. *1* http://www.youtube.com/watch?v=LT0fPTUtOc8
  • pelclovajana

    Re: ahhoj

    Já vím kde... www.fanfire.com (do vyhledávání zadáte Enrique Iglesias)...mají tam jak trička, tak i různé jiné blbovinky...akorát, je to zahraniční obchod, tak nevím , jak to vychází s cenama!!! *3* *14* *14*
  • kacenka33

    Re: ahhoj

    to nevím ale taky bych něco s nim brala *14*
  • ...

    víte že Iglesias znamená v překladu kostelník *3*
  • zuzik117

    Re: SMŮLA

    Já taky nejedu a vůbec kvůli tomu nesmutním *3* Příští rok Enri určitě přijede i k nám *4*
  • kajinka0

    ahhoj

    nevíte někdo kde prodávaj tričko nebo neco takového s enrikouškem? *14* *14* *14* *7*
  • pajda83

    Re: Re: Sen

    no teda ty máš sny!!!! *14* *14* *14* já mám jen noční můry,kdy mi malý křičí ze spaní...a to potom všechny sny jdou stranou *1* *1*
  • kyrstyn

    Re: Re: Sen

    Jo to mě někdy taky *15* ..já je taky neám ráda přídou mi jak holky *9* *15* ale nic proti ... já sem vstala a byla sem upa spocená :) ... asi vzrušení *15* ... ale bylo to kráááááásny *3*
  • zirafaandy

    Re: Sen

    Tak to musel bejt super sen *3* Ještě že se tam ty Tokio Hotel neobjevili,to by z toho byla nakonec spíš noční můra *1* Ale nic proti fanouškům TH,já je prostě nesnášim,ale každej má jinej vkus *4* Mě se zdaj spíš takový ty hrozně zamotaný sny kde je všecko možný a ráno nevíš o co tam šlo xD *1*
  • kacka.bedna

    Re: Sen

    to máš dobré sny.mně se taky občas něco o něm zdává.jenomže potom po mně celý den nic není.pak chceš aby se ti to další den dozdálo a ono nic.sny nás klamou ale hezky *3* *14*
  • kacka.bedna

    Re: Sen

    to máš dobré sny.mně se taky občas něco o něm zdává.jenomže potom po mně celý den nic není.pak chceš aby se ti to další den dozdálo a ono nic.sny nás klamou ale hezky *3* *14*
  • kyrstyn

    Sen

    ahojky holky dneska sem mela sen *14* ..jela sem na koncert tokio hotel (teda nevim proč když je nemám ráda) a že to bylo v nějakym divadle...a když se roztáhla opona stál tam enriísek... *14* *14* *14* *3* ....já byla uplně v šoku a pak neco hodil do hlediště a pak si proto šel... *3* ... a jak se protoo vracel tak mi podal ruku (já uplně tuhá) ... A pak mě obejmul ale uplne me mačkal a bylo to kráásnýýý *14* *3* ... Asi vás to moc nezajíma co?? *7* *3* ...Holky já sem to někomu musela říííct !!! ♥♥♥ .. a jaky vám se zdají sny?? *14* MVMMMMR *14*
  • pajda83

    Re: Otázečka.....

    já si myslím,že pokud dělá na písničce,tak je to tajný ale vzhledem k tomu,že má turné,tak to asi není ted možný,ale co my víme...snad se dočkáme!! *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: SMŮLA

    já jsem v tom holky s vámi,tak nesmutněte...taky nejedu,budu doma s mojím prckem,ale i to stojí za to!je to mé zlobivé sluníčko ale enríska má taky rád!je holt po mě! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit