Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacenka33

    Re: Přijata!!!

    já chci taky...sbal mě s sebou do tašky já ho chci srtašně moc moc moc vidět mě už jenom videa a obrázky nestačí PROSÍÍÍÍM *9* *7* *9* *14* *14* *14*
  • kacenka33

    Re: Re: Re: Re: IN LOVE

    jjjj milujeeeeeeeeeeeeeem ho úplně nejvíc ze všech *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Přijata!!!

    Díky moc všem!!! MVMR!!! *3* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: IN LOVE

    On je luxusní .. nejdokonalejší chlap na celý tyhle planetě *15* *15* *15* *14* *14* *14* ... a my ho taky milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :D:D:D *15* *15* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: Přijata!!!

    Gratulujuuuuuuuuuuuuu *3* *3* *3*
  • eliska2

    Re: Přijata!!!

    tak to ti přeju. po koncertě nám musíš říct jaké jsi měla zážitky s enrikem. *3* *4*
  • 9margaret9

    Re: Re: Přijata!!!

    Tak to je super!!! Třeba se potkáme *4*
  • katys

    Re: Přijata!!!

    Tak to moc,moc gratuluju!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3*
  • pelclovajana

    Přijata!!!

    tak Vám poslušně hlásím, že jsem přijata na Španělské gymnázium do Olomouce a jsem neskutečně šťastná!!! *14* *3* *1* Jak já toho Enríska miluju...určitě při mě stál...každý večer, každý den, jsem ho prosila, aby mi pomohl a on to splnil!!! Takže se nejspíš uvidíme na jeho koncertu v Bratislavě!!! *1* *3* *14* *14* *4* *8* *15* *3* *4* *5* *5* *1*
  • kacenka33

    Re: Re: IN LOVE

    jjj máš pravdu..moje řeč je nej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Nové stránečky!!!

    jj,už jsem tam taky! *14* *14* *14*
  • pajda83

    Re: IN LOVE

    kikeček je prostě nej!!!! *14* *14* *14*
  • Re: mobil

    Ahoj Ja som raz z bratom pozerala video na youtube a Enri sa tam hral s mobilom Nokiou ukazala som to bratovi a on vedel a presny model povedat no teraz uz to video nemozem najst.
  • kacenka33

    IN LOVE

    teda děcka....ne pardon holky...teda předpokládám že holky *1* já sem se do našeho Enriqueho nějak až nepředstavitelně zabouchla...nevim jak je to možný *14* *14* *14* on je úžasnej...boží nejlepší a já nevím co ještě *14* jo nevíte někdo stránku nebo nemáme někdo nějaký luxusní témata nebo tapetky do mobilu? samozřejmě Enriqueho?? *9* *7* *9* *9* *9*
  • vterinka

    Re: Re: hlasování

    no Takin back my love je sice bombastická písnička,ale kdyby tady byla s Ciarou tak není tam kde je teď,ale byla by výš si myslím
  • vterinka

    Re: CHJO!!

    to nám dělá schválně snad či co???!!!!!*16* To by jednoho urvalo!!*16* Já ho tu chci mocinky vidět!!!!!! *1* *14* *14* *3*
  • vterinka

    Re: Re: pls

    jo moje řeč Ciara je nejlepší!!!!! *1* *14* *15*
  • vterinka

    Re: Nové stránečky!!!

    už mě tam máte taky *1*
  • kyrstyn

    Re: Re: Zázna ;o)

    no to já právě newím *3* ...
  • vterinka

    Re: Zázna ;o)

    no joa,ale to by si to on musel vybrat,že by zrovna tenhle koncert chtěl mít na DVD ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit