Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacenka33

    Re: Re: Re: ahoojky

    jojo mě to taky mrzí...co by mu tu chybělo..fanynky tu má *1* tak proč sem nemůže přiject...ani neví kolik by tu vydělal prachů...njn dělá chybu.....zprdnu Alejandra....on si to ještě rozmyslí *1* ...poraďte mi na něj někdo nějaký anglický nadávky *1* *1* *1*
  • kacenka33

    Re: Re: HUPS:-D

    aha...já jenom že sem si s ním včera psala a on mi za boha živýho nemohl vysvětlit kdo je *1* *1* *14* *14*
  • kyrstyn

    Re: Re: ahoojky

    Česky holky musíte uznat že naše republika je mnohem krásnejší : *15* *15* .. chjo me to tak štve že nepřijede :( ... *9* ..
  • Re: Re: Re: Re: dotaz

    Už to vidím, tak moc děkuji. A ty tam nejedeš?
  • Re: Re: Re: dotaz

    máš tam aj nočné spoje autobusov na Hlavnú stanicu takze to mas v pohode tu mas odkaz http://imhd.zoznam.sk/ba/index.php? w=3023ef2f302523ea&l=453&x=83886106 3206

    ak by ti to nenaskocilo je nocny spoj c. 53
  • Re: Re: Re: Re: dotaz

    hlavní nádraží je hlavná stanica a nie je začo, a neboj trafíš. pa
  • Re: Re: Re: dotaz

    Děkuji, moc jsi mi pomohla. Ta hlavní stanice to je u vás hlavní nádraží? Protože pak tam ještě v seznamu stanic je asi 9x ŽST, to je co za zastávky?My u nás máme zkratku ŽST jako železniční stanice, teda alespoň v dopravních předpisech.
  • Re: Re: dotaz

    Ahoj, já jsem z České Třebové a odkud jsi ty? Jak psala Lucia, jede se tam tranvají č.2 z hlavního nádraží a je to 7 zastávka. Jen je trochu problém s cestou zpátky na nádraží, jestli se dívám pozorně, jede poslední tranvaj okolo 23h a nevím jestli ji stihneme.Záleží v kolik hodin začne koncert, píší sice ve 20h, ale jistě tam bude nějaká předkapela a Enrique může vystoupit třeba až po 21h. Nevíš jakou kapacitu má ta hala a kdo bude dělat předkapelu? Ono taky bude docela těžký se pak rychle dostat ven. Máme lístky na stání, kam jdete vy?
    *4*
  • lucka.ptackova

    Re: Re: ahoojky

    tak jo dííky
  • pelclovajana

    Re: dotaz

    Odkud jsi??? Já tam taky možná pojedu vlakem...a nevím jak tam trefíme!!! Tak radši doufám, že dají taťkovi v práci volno...a sfrknem tam autíčkem!!! Jen s mamkou by jsme byli schopný se ztratit... *3* *1* Ale zase kdyby jsme se v tom vlaku někde našli a pak bloudili společně to by bylo dobrý!!! *3* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: ahoojky

    Asi tak... *3* Taky bych se to ale ráda dozvěděla, ten důvod proč se tu nezastaví!!! *3* *9* *14* *14*
  • pajda83

    Re: HUPS:-D

    manažér enrika,ale nevím jestli manažér jako takový vyloženě,nebo se mu jen stará o jeho interneové stránky. *1* *1*
  • pajda83

    Re: ahoojky

    ahojky,no...............to nevíme nikdo.prostě největší chyba n´manažéra,která se jen tak neodpouští....snad příští rok,musíme doufat! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lucka.ptackova

    ahoojky

    ahoj! sry ae chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevíte proč enrii nejede na turné taky do prahy. díky mooc za odpověď páč mě to moc mrzí!!! *9* *9*
  • vterinka

    Re: Re: girl@bauermedia.cz

    no to by mě odvezli teda *15* *15*
  • Re: Re: dotaz

    http://imhd.zoznam.sk/ba/index.php? w=3023ef2f302523ea&l=2&x=2097152952 55

    opravujem adresu na tu elektricku
  • Re: dotaz

    ahoj, ja nie som z Bratislavy, ale na nete som nieco nasla, tu je odkaz na mestsku dopravu v Bratislave http://imhd.zoznam.sk/ba/index.php? w=3023ef2f302523ea&l=2&x=6291456952 63 , elektricka c.2 ide z Hlavnej stanice a vystupit musis na zastavke Nova doba, aspon to odporuca stranka Sibamac areny tu je kontakt http://ntc.sk/sk/kontakty , dufam ze ti to pomoze
  • kyrstyn

    Re: girl@bauermedia.cz

    jááá taky :DD:D:D *15* *15* *15*
  • kacenka33

    Re: HUPS:-D

    Alejandro..omlouvám se *1*
  • kacenka33

    Re: girl@bauermedia.cz

    jjj ale hlavně aby tam nebyl ten co byl teď v Bravu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit