Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Výška

    no to byse určo rád sklonil!!! *15* *15* pro fanynky všechno, že holky? *15* *15* *15* *15* *15*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    no kdo by ho nemiloval? *7* *7* *15* ale jestli z něho ty prachy dostane, tak já ji něco udělám!!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Výška

    to já jsem proti němu prcek se svými 165 cm!ale ty chůdy by byly gut nápad!!ale on by s rád sklonil *1* *1* *1* *14* *14* *14*
  • kacenka33

    Re: Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    jjj přesně....Enrique by nikdy nic takovýho určitě neudělal...a ta holka má bejt aspoň ráda... *15* kdyby se mě tohle stalo tak se rozpustim radostí...kdybych věděla že je to od něj...ani by to nebolelo *1* *15* *14*
  • pajda83

    Re: Re: Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    no teda,holky...blbá matka s slepá dcera,dokonalá kommbinace,jen aby dostala z někoho prachy,což se jí asi povede,no.ale enríček za nic nemlůže,je nevinej a hrozně krásně sladoučkej,bože já ho miluji!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Re: Výška

    vidíš to by ti pomohlo *15* *15* ode mě je asi o 9cm *15*
  • vterinka

    Re: juu

    jo chci slyšet upe všechny podrobnosti!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • vterinka

    Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    jj to máš svatou pravdu!!! *3* má si ji hlídat!!!! *16* *16* baba jedna střelená už neví roupama, co by, tak z neviných ždímá prachy!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • vterinka

    Re: Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    no tak tebe sem zrovna nemyslela *15* *15* *15* ale tu matku jo *15* *15* *15* *15*
  • Pro Gabrielu

    Ahojky,my bychom chtěly jet ve 13:10 z České Třebové a okolo 16h bysme měly dorazit do Bratislavy, tak asi na 17h plánujeme, že dorazíme k Sibamac aréně. Nikdy jsem na takovým koncertu nebyla, ale myslím, že nás budou pouštět do haly, tak max 2h předem, takže není kam spěchat.Ale jestli máte někdo jiné zkušenosti? Takhle to prý chodí v O2 aréně v Praze a možná je i problém s pitím. Kamarádka říkala, že nás tam nepustí s pitím v pet lahvy, takže nevím jak to tam v té tlačence a teple vydržím. My máme lístky na stání jak jsem psala, já jsem ani jinam nechtěla. Mě by Enriquovi písně stejně zvedaly ze sedačky...Nevíš jakou má ta hala kapacitu? To jsi docela odvážná, že ses rozhodla jet sama, já jsem taky dlouho neměla s kým jet, ale pak jsem dala kamarádce CD a přemluvila ji a teď už se taky moc těší. Bude tam super atmosféra. Kdyby sis to rozmyslela, tak mi dej vědět a my na tebe někde počkáme a hlavně po koncertě bys neměla sama bloudit po Bratislavě.
  • pelclovajana

    Re: Obzalova !!! ;o(

    Týjo hej, tak ta její matka musela být pěkně blbá... *16* Vždyť za tohle nemůže nikdo...jak může řidič vidět, kdo má nohu pod jeho autem...to by musel mít zrcátka úplně všude!!! A Enrique už za to vůbec nemůže...týjo hej já tu ženskou potkat, tak ju svážu, položím na silnici a přejedu ji celou!!! Má si kruci to dítě hlídat... *8* *10* *16* Hrrrr....nemám ju ráda!!!

    *3*
  • kyrstyn

    Re: juu

    jj je *14* *14* *14* *14* ... musíš nám pak vyprááávět jasny ?? *15*
  • kyrstyn

    Re: Re: Re: Výška

    190 oooOOO000u to je jenom o 32 sm večíí než já *15* *15* *15* *15* to by slo bych si vzala chůdy *15* *15*
  • kyrstyn

    Re: Re: Obzalova !!! ;o(

    me ??? *15* *15* *15* *15* nikdy :D:D:D ... jj slepá asi opravdu byla :D:D
  • vterinka

    Re: Obzalova !!! ;o(

    že té babě kape na maják a dcera si za to může sama, když je slepá!!!!!! *16* *16* *15*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Svátek...

    Mě se taky Jindřich moc nelíbí...Enrique je prostě nádherný jméno...stejně tak nádherný jako jeho nositel!!! *14* *14* Doma jsme to jméno Jindřich s mamkou taky rozebírali a od té doby co sem jí řekla že se mi moc nelíbí...tak pořád jenom slyším: ,, Tak co jedeme na toho Jindřicha ???" , nebo ,,Vypni toho Kostelníka, už mě s tím štveš... *1* !!!" A stejně ho nevypnu...ale mamka ho má taky ráda, tak mě pořád jenom pošťuchuje...a když začne hrát Can you hear me, tak se může přetrhnout a hned začne tancovat po kuchyni!!! *14* *14* *1* *3* Je to sranda... *1*
  • kyrstyn

    Obzalova !!! ;o(

    Španielsky hudobník Enrique Iglesias a jeho manažér čelia žalobe, pretože autom prešli po nohe 11-ročného dievčaťa. Žalobu podala matka dievčaťa začiatkom mája.Incident sa stal v Kalifornii v roku 2007, keď Iglesias a jeho manažér, ktorý šoféroval, opúšťali priestory rozhlasovej stanice. Dievča údajne chcelo autogram. Speváka a manažéra nežaluje matka len za svoju dcéru, ale aj za seba. Následkom toho, že videla nehodu, vraj utrpela "emocionálne ublíženie a šok", čo jej malo spôsobiť škodu, uvádza sa v žalobe. Preto od dvojice žiada sumu 25-tisíc dolárov (vyše 18-tisíc eur), informovala internetová stránka TMZ.com.

    *7* *7* ... co tomu řikáte ?? *7* *7*
  • Re: Re: Re: Re: dotaz

    jste hodny,ale jeste nevim kdy vubec pojedu.asi jedete nejak tesne pred koncertem?ja mozna pojedu do bartislavi drive,mam tam jednu znamou,ktera se mnou bohuzel stejne nepujde,ale chce poradit kde je sibamac arena atd.a mate listky na stani?? ja tim ze pujdu sama jsem si koupila na sezeni a ted me to docela mrzi kdyz jsem tam mohla potkat treba vas *4*
  • vaness15

    juu

    on je uplne super už sa tešiiiim na KONCERT..... *14*
  • pelclovajana

    Re: Ahoj

    Vsadím se že to bylo na Floridě, tam tě žalujou i když jen odhodíš žvýkačku!!! *9* No doufám, že to nebude nějak strašný...a myslím, že za to nemůžou oba, může si za to ta holka, nemá u toho auta stát tak blízko!!! *13* *8* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit