Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klikáááááááám

    klikáááááááám jako o život *1*
  • zuzik117

    Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    obličej, svaly, zadek *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Blog

    Tohle bylo fakt dost hnusný...radši ten tvůj super zkopírovanej blog rychle smaž, nebo nás asi teda fakt dost naštveš...ty se jako fakt nestydíš??? A ještě sem napíšeš, aby jsme se podívali...myslíš, že neznáme ten nejlepší blog na světě...tudíž http://enrique-singer.blog.cz/...te ď být tebou se radši někam zahrabu...páč tohle byla ta nejpdlejší a nejhnusnější věc, kterou sem kdy zažila!!! *13* *16* *8* *10* Tohle si majitelka toho super blogu fakt nezasloužila... *13*
  • kamik21

    Re: Re: sem trochu mimo

    aha jsem trochu natvrdlá tak jo super budu hlasovat:-)
  • pelclovajana

    Re: sem trochu mimo

    Ne, ne!!! To je jen taková soukromá hitparáda, ale hlasuje se tam dobře!!! *1* *3* Však se jukni: http://www.t-repp.estranky.cz/ ... *14* *14* *8* *4* A hlasuj!!!
  • kamik21

    sem trochu mimo

    to mluvite o hitaprade na mtv kde se proto hlasuje? sem nak mimo :-)
  • domca11

    Re: Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    To se nedá říct co se mi na Enríčkovi líbí nejvíce já na něm miluji všechno ale asi nejvíc ty jeho náááádhernýý uhrančivý oči z těch úpe nemůžu je to krasavec klááášnýýý *14* *14* *14* *14* *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • andelinka

    Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    Mě taky přijde celej k sežrání *14* *14* ale asi taky nejvíce jeho obličej a z těch jeho očíček faaaaaaaaaaaaaaakt nemůžu *14* *14* *14* *14* *14*
  • andelinka

    Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    Mě taky přijde celej k sežrání *14* *14* ale asi taky nejvíce jeho obličej a z těch jeho očíček faaaaaaaaaaaaaaakt nemůžu *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Blog

    No taky jsem si všimla... *9* *9*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Hitparáda!!!

    To první místo už máme myslím jasný...máme super skóre!!! Jo a já už z toho klikání necítím ruku...ale klikám dál...palcem na druhé ruce!!! *1* *14* *14* *4* *8*
  • pelclovajana

    Re: neuveritelne

    No jo...tady ho zná každej...a třeba u nás ve třídě nikomu nevadí...a poslouchají ho i kluci!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • pelclovajana

    Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    Mno ty jeho očíčka nádherný...ty mě zaujaly hned na první pohled...je ale celej k sežrání...a to tělo...no prostě všechno!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • sonuska

    Re: Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    mne tiez tie jeho sladke oci.Ale ma aj pekne svaly.vidno,ze chodi tri krat tyzdenne do posilky
  • d

    čusky lidi no enrique je prostě super takovej šamponek ty já mám nejrači *14* *14* *4*
  • kristyn875

    Belfast

    ahojky..plosim vás nevíte někdo kdebych mohla stáhnout nebo se aspoň juknout na celej koncert Enriho v Belfastu??,..plsky kdyžtak mi napište nějakej odkaz...mocinky děkuju *14* *14* *8* *1* *3*
  • kristyn875

    Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    mno on je k sežrání celej...ale nejvíc asi jeho obličej...ty jeho boží čokoládový očíčka *14* *14* *14* .. *1*
  • Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    Ahoj, zajímalo by mne, co se vám - po té tělesné stránce - na Enriquem nejvíc líbí? Jaká část těla? Dík za každou odpověď.
  • sonuska

    neuveritelne

    Ty kokos,enriqovi den co den pribudne tolko fanusikov.Ja som nevedela ze v cechach je tak oblubeny.V mojom okoli ho vsetci neznasaju.Neuveritelne!!!!!!!
    Ja zasnem:):)
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Hitparáda!!!

    KLIKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit