Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • domca11

    Re: Re: enri

    Poslala bys prosím i mně odkaz??Děkuji předem *4* *3*
  • andelinka

    Re: enri

    pls a můžu se tě zeptat kde ten koncert stahuješ??? pokud možno poslala by jsi mi odkaz,??? kuji před
  • andelinka

    Re: Re: a co zpěv?

    Zuzi já jsi taky myslím že by tu mezi námi žádná vyjímka neměla být *1* a taky jsi myslím že tu anoi není *1* *1* *1*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Znovu a naposledy

    Jjo to máš pravdu Zuzi zeptala jsem se ve vytočení a teď jsem teda vytočená jěště víc *16* tý jo takhle odpovědět rači mlčím *16* *5* *10*
  • enri

    uz si stahuju koncert z belfastu...holky pak vam povim jakej byl...:)))) *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Znovu a naposledy

    Já si taky myslim, že tohle je docela soukromá otázka a příde mi blbý se na to takle ptát a to, že tady ještě píšeš co by si s nim dělala ty mi příde kurev*ký...... Vím, že Domča se tě ve vytočení (mě to tak aspoň vyznělo) zeptala, co by si s nim dělala ty..... Ale příjde mi už jenom kvůli tomu, že je to soukromý na to takle odpovídat! Je to až laciný!
  • Re: Re: Znovu a naposledy

    Já bych ho ráda zlíbala. Začala bych na jeho krásných růžových rtech a pak bych pokračovala níž - krk, hrudník, ...
  • domca11

    Re: Znovu a naposledy

    Hele sorry ale na to ti neodpovím mně to příjde dost divný se nás na takovouhle věc ptát, to je naše soukromá věc mi tak připadá a teda co by jsi sním dělala ty???Když se nás na to ptáš???
  • lucy95

    Re: Re: Co s ním?

    jj
  • Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    mě se líbí ÚPLNĚ CELEJ!!!!!!! ale vždycky mě dostane jeho úsměv, ten je nádhernej a taky jeho vypracovyný svaly!!!§§on je prostě božíííííííííí
  • Re: Co s ním?

    no já myslim že si to každá dovedem představit, že jo holky???
  • Znovu a naposledy

    Promiňte, že se znovu zeptám:
    Kdybyste měli možnost mít Enriqueho nějakou dobu ve své posteli, co byste s ním chtěli dělat?
    Zajímá mne zkrátka, co všechno pro Vás tenhle sexy krasavec ve Vaší fantazii znamená. A netvrďte, že se Vám líbí jen kvůli zpěvu.
    *4*
  • lucy95

    Re: a co zpěv?

    Mě se taky líbí hlavně kvůli zpěvu *14* *3*
  • zuzik117

    Re: a co zpěv?

    Mě mě mě mě! *1* A myslím, že si můžu dovolit mluvit tady za zbytek že jim taky nebo je tu snad nějaká vyjimka? *14*
  • kapitolka

    a co zpěv?

    A komu se líbí Enri hlavně kvůli tomu jak zpívá????:-) *4* *4* *14*
  • zuzik117

    Re: Co postava?

    Tak mě se líbí Enrique jak zpívá a i postavu má hezkou
  • kapitolka

    Re: Co se Vám na něm nejvíc líbí?

    jednoznačně oči a jeho úsměv a smích ale musí se smát upřímně ne jen tak ze zdvořilosti nebo nuceně prostě přirozeně *4* *4* *4* ale myslím že je krásnej jako člověk, jako celek *4*
  • Co postava?

    Mimochodem, komu se líbí Enrique hlavně kvůli jeho krásné postavě?
  • Co s ním?

    Teď trochu intimní otázka, kterou nemyslím nijak špatně:
    Kdybyste měli možnost ho nějakou dobu mít ve své posteli, co byste s ním chtěli dělat?
    Zajímá mne zkrátka, co všechno pro Vás tenhle krasavec ve Vaší fantazii znamená.
  • zuzik117

    Re: klikáááááááám

    To je dobře, ale podle mě už nás stejně nikdo nedpředhoní! *1* *3* Dobrá práce holky! My by sme se pro Enríska i uklikali *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit