Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Stanovený čas!!!

    Zdravím ve spolek!!! Já bych dala sraz na 17,oo Hod., co vy na to!!! Jede to odznova, takže teď máme šanci dostat Enríska opět na první místo!!! Jinak teď jsme teda skončili druzí, ale i to je dobrý!!! Takže 17 Hodin na http://www.t-repp.estranky.cz/ ... Budu se těšit na příjemnou spolupráci!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • monas

    pomoc

    Jdu klikat *3* *3*
  • katy22

    jooo

    jo uz vim kam *1* taky uz klikam! *4*
  • katy22

    kde

    kam mam klikat *9* *9* *9*
  • kapitolka

    klikat

    holky jako ztráta 100 000 je sice velká ale ne pro nás ne? tak KLIKÁME , KLIKÁME *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: HBO2 and Hitparáda

    Tak to asi nevijde, páč já se budu koukat u nás na chatě a tam nemáme nic k nahrávání možnýho!!! *9*
  • pelclovajana

    Re: hitparada

    Já včera dala asi 12 tisíc...a nějak nestíháme!!!!!! *3* *14* *14* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: klikání

    Jo, ale oni jsou jako šílený.... jednou jako zbíječky...... Ale myslim, že by mohl zůstat mezi prvníma 3, ale jestli ho doklikme na první místo.... To nwm
  • kamik21

    klikání

    Ahojky včera jsem klikala aspon půl hodiny ale asi je potřeba ještě víc jak je vidět
  • zuzik117

    Re: Re: Re: domluva??

    Já si myslim, že v první trojce zůstane, ale nwm jestli ho doklikáme na 1. místo
  • terulinkab

    Re: Re: domluva??

    já mám dneska kolem 3 čas..jo a před chvilků sem mu naklikala 320 hlasů..ale pořád vedou Jonas Brothers..ale pod Enriqua udržíme v první trojce, tak to bude super.. *3*
  • zuzik117

    Re: Re: nesmime to vzdat!!!

    http://www.t-repp.estranky.cz/ SEEEEM KLIKÁÁÁÁT
  • zuzik117

    Re: Re: Re: nesmime to vzdat!!!

    jo, ale na lide.cz zjistili, že se na to dá klikat i enterem a tak tetko vedou!!! Já si občas Jonas Brothers taky poslechni, když hrajou na očku, ale chci aby to vyhrál Enri, pač toho mam radši!!!!
  • zuzik117

    Re: domluva??

    To je ale krááásnej nápad *3* akorát nwm na kolikatou.... Holky, kdy má většina z vás čas?
  • kapitolka

    domluva??

    Holky co kdybychom se domluvily na nějakou hodinu kdybychom prostě začly klikat??? abychom v tom nebyly až budeme každá z nás klikat sami??? *4*
  • katy22

    Re: nesmime to vzdat!!!

    a kam mam klikat *9*
  • amerika

    Re: Re: nesmime to vzdat!!!

    Těma kreténama sem myslela Jonas brothers
  • amerika

    Re: nesmime to vzdat!!!

    Kreténi klikejte lidičky *14* *15* Musíme je trumfnout!!!! *16* *8* *10*
  • tyna007

    nesmime to vzdat!!!

    vedou nejak o 30000!!!!!!!!! *9* *13*
  • andelinka

    Re: HBO2 and Hitparáda

    cauki mam na tebe takovy malinky dotaz nahrala by jsi mi ten koncert pač ja HBO2 nemam a pak by jsi mi to poslal postou vse bych ti zaplatila to se neboj kujinky predem *3* *3* *3* byly bych ti moooooooooooc vdevna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit