Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Očko

    My to máme taky zablokovaný, takže si nebyla sama *1* *15*
  • pelclovajana

    MP3

    Nevíte někdo jak se sem dávají ty MP3??? nějak to nechápu...nebo to tam dává někdo jinej a né uživatelé???? *3* *1*
  • pelclovajana

    To je skvělý!!!

    Jukněte na tohle...sice starší, ale Enri je úžasnej...krásný jak se připojuje ke stylu Toma Jonse...je fakt dokonalej!!! *14* *14* *4* *8*

    http://www.youtube.com/watch?v=ejko87SCsUs&feature=related
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Očko

    Hmmmm, Takin back my love se už nemůžu dočkat a Away už jsem viděla i na Music box a to už je tomu týden...a myslím, že ho hrajou už i na Mtv...je to prostě úžasnej song...oba dva jsou fakt úžasný...a ještě by mohl Enri udělat klip i k Miss you s Nadiyou, myslím že by to byl trhák!!! *3* *14* *14* Jo a ten koncert na HBO2 na který sem se tak moc těšila, jsem nakonec neviděla, páč máme HBO2 zablokovaný, a když jsem napsala kámoškám a kámošům jestli maj nahrávání a HBO2...tak měl každej vždycky jenom jedno z toho!!! *16* To mě fakt naštvalo...ale co, třeba ho někdy uvidím né přes obrazovku televize, ale jen pohledem mých očí!!! Už aby to bylo!!! *14* *14* *4* *8* *1*
  • zuzik117

    Re: Re: Očko

    No na Takin Back My Love se taky šíleně těším. Obě písničky se mu moc povedly *3*
  • sonuska

    Re: Očko

    Hej,aj ja som si to vsimla.Dnes rano to hrali.Az tak som sa tomu potesila.*Dufajme ze coskoro bude klip nasadeny aj do t-music chart.Ale o to viac sa tesim na klip k Takin back my love.
  • zuzik117

    Očko

    Lidičky mam skvělou zprávu..... Away hrajou už i na očku *14* *3*
  • petra6

    Re: blog

    jo já taky
  • pelclovajana

    Re: odkial

    Když jsem si prošla diskuzi na Enriho oficiálních stránkách, hlavním tématem bylo právě turné po Evropě 2009...všichni se tam ptali hlavně na to jestli je to pravda a psali to lidičky ze všech koutů Evropy...takže doufejme, že je to pravda...a taky jsem to viděla na jakýchsi zahraničních stránkách o Enrim, ale když jsem tak najela podruhé, tak se mi objevilo, že je zrušili!!!Tak teda jen doufám!!! *3* *14* *14* *8* *4*
  • katy22

    blog

    mate nekdo blog s enrim?ja jo mohli bysme se spratelit *1*
  • Re: Re: Re: koncert v Belfastu

    toe škoda..doufam že tá někdo na youtube!! *9*
  • kristyn875

    Re: Re: koncert v Belfastu

    promiň..ne nenahrávala jsem to....já se na to koukala u tety *1* *14*
  • lucy95

    :)

    Ahoj, pojďte klikat za Enriho, když nás bude víc, tak ho určo proklikáme na první místo :). http://www.t-repp.estranky.cz/
  • petra6

    Re: hejj

    to je super
  • Re: koncert v Belfastu

    nemáš to nahraný???chtěla bych se na to mrknout!!
  • ivahaha.j

    Re: heeej

    ne,oni tam klikají i jiný lidi...mě to totiž nedělalo *9*
  • kristyn875

    koncert v Belfastu

    ahojky...dneska se mi viděla ten koncík v Belfástu...a bylo to skvělý...on byl úžááásnýý *14* zpíval upa klášně, ale to neni žádná novinka *1* ...prostě nádhera
  • kristyn875

    Re: heeej

    jj přesně tohle mám taky...to je hrozný! *9* *5*
  • hejj

    Jo me se to taky odpoledne stalo,ale ted uz jdou hlasy jen jemu *14* *14* ,snad ho proklikame na prvnííí Místo *1* *1* *14* *14*
  • sonuska

    odkial

    Odkial vsetci viete ze Enrique chystá tento rok turné po Europe???Ja som o tom nikde necitala. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit