Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzik117

    Re: hledáte práci?

    Prosimtě tohle psali i v Blesku a tomu se přece nedá věřit Enrique neni takový prase!
  • kristyn875

    Re: hledáte práci?

    napiš sem odkaz...
  • kristyn875

    Re: hledáte práci?

    mno přesně..to by nemohlo být od Enriho..
  • katy22

    Re: hledáte práci?

    coze?!to je naka blbost ne?
  • hledáte práci?

    Hledáte práci a jste po čertech sexy dívka? Pak se tu pro vás objevilo jedno lukrativní místo. Enrique Iglesias vypsal konkurz na pozici osobní letušky, která by mu dělala společnost na cestách soukromým letadlem. Kritéria jsou ovšem přísná. Dotyčná musí být mimořádně obdařena ženskými přednostmi a být majitelkou svůdného zadečku, kterým umí roztomile kroutit. Proč? ,,Moje letadlo má i taneční tyč, takže letuška je zároveň striptérkou´´ vysvětluje Enrique.

    Časopis Story- leden 2009
  • zuzik117

    Re: Re: klik

    zatim sme ale pěkně pozadu *8* http://www.t-repp.estranky.cz/
  • kapitolka

    Re: klik

    jj ale zatím je to uzamčený....
  • katy22

    klik

    holky je tam nova hitparada a je uzamcena tak to musime hlidat abysme pak meli naskok *1* *3* *14* *14*
  • pelclovajana

    Klikačka!!!

    Ahojky!!! Ještě pořád si držíme dobré místo, ale teď jsme třetí, tak to pojďme vytáhnout aspoň na tu dvojku!!!
    *3* *14* *14* *1*
    http://www.t-repp.estranky.cz/
    *3* *14* *14* *1*
  • pelclovajana

    MP3

    Tak ty Mp3 se tam zatím přidávají automaticky, ale časem to asi půjde i od uživatelů!!! *3* *14* *14*
  • humanic

    Re: Ahojky

    JJ,já sem viděla ten klip i koncert z Belfastu..byl super!! *3* *4* *14*
  • zuzik117

    Re: Ahojky

    Nevideli pac mi nejde HBO a ani HBO2 *8* , ale jinak už jsem taky viděla away na očku a byla jsem z toho úplně hotová, doufam, že ho tam začnou hrát častěji než obden. A kdyby ho dali to t-music chart tak pro to budu hlasovat jak šílená *14* *3* *1* *14* *4*
  • kamik21

    MP3

    ty MP3 taky nechápu ale vypadá to že to asi můžou přidávat jen oni ale nevím *7*
  • kamik21

    Ahojky

    Ahojky taky uz sem videla na ocku Away doufam ze ho daj brzo do t-music chart a videly ste ten koncert z belfastu? byl skvelej *14* *4* *14* *3*
  • ??

    Nevíte někdo kdy bude mí Enrique koncert tady v čechách?? *4* Moc ráda bych šla a nechci prošvihnout lístky
  • zuzik117

    Re: Re: Re: MP3

    Jo aha já už to vidim !!! *1* Nj fakt je tam jenom Escape..... NBo ale nwm jak to tam pridat
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Očko

    *1* *1* *14* *14* Aspoň, že tak!!! Ale mohl by to mít aspoň někdo nahraný!!! *7* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: MP3

    Mno, je to tu jako novinka, ale je tam ke stažení jenom Escape, tak tam chci něco přidat a jaksi to nejde!!! *9* *3* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: To je skvělý!!!

    jj..je fakt úžasnej...a to jakej má rozsah hlasu...to je boží...taková výška...to nedokáže každej zpěvák... *1* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: MP3

    ¨Jaký MP3? já ani nwm že se sem nějaký dávaj *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit