Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frasprinc

    Re: Re: Re: Re: blesk

    KDO JE U TEBE KRÁVA AN JE MOJE SESŘENICE A JE TĚHOTNÁ JE VE 5 MĚSÍCI *16* *16* *16* *16*
  • zuzik117

    anketáááá

    http://www.t-repp.estranky.cz/ hlasovat!
  • zuzik117

    Re: klip

    No ale taky bych se nedivila, kdyby to neměla s nim!!!!
  • pelclovajana

    Re: blesk

    A já to beru a moc mu to přeju!!! *14* *14* *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: pls

    Máte to v diskuzi na Lidé.cz!!! *3* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: klip

    napiš sem odkaz...to bych ráda viděla...
  • kamik21

    klip

    ahojky sem videla i nakej klip a v nem byla ukazka z jakyhosi poradu a tam byli spolu a anna tam mela ty bily saty a jasne bylo videt ze je tehotna ale nemusi bejt s nim ale neni to moc pravdepodobny tak estli je stastnej tak mu to prejme ne? *4* *3*
  • amerika

    Re: Re: Re: blesk

    To je jasný pls ať je to jenom blbej omyl s ní přece nemůže mít dítě s tou KRÁVOU NE!!! *10* *16* *8* *9* *9*
  • kristyn875

    Re: Re: blesk

    přesně tak!...proč zrovna s ní!!..takovejch hnusnejch věcí mu udělala a on s ní pak má dítě...kéž by to byl zase jenom omyl... *9*
  • zuzik117

    Re: blesk

    Neeeeee s ní ne! a kymkoliv jinym ale ne s ní!
  • amerika

    Re: pls

    Mě taky
  • kamik21

    blesk

    uz sem si to koupila je to drsny ale Enrique si zaslouzi mit dite berme to tak ze treba to bude kluk a bude tak hezkej jako on :-) *4* *3*
  • kamik21

    pls

    ahojky nemohly byste mi ho nekdo taky pls poslat?
  • amerika

    Re: Miminko!!!

    TY JO!!!TAK TO SI MĚ TEDA PĚKNĚ ZARAZILA!!!! *8* *9* *9*
  • kristyn875

    Re: Re: Enrique

    já tu fotku taky nemám, ale viděla sem to v obchodě...tak mě to vzalo, že sem rači šla pryč..fak plomiň...tjo..ale je to fakt hrozný...proč zrovna s ní??...já nwm proč se k ní vůbec vrátil, když ho předtim vyhodila z jeho vili.... *9*
  • pelclovajana

    Re: Enrique

    Jé to jsme asi psali zároveň...já to ten tvůj příspěvek viděla až po přidání toho mojeho!!! A nemohla bys mi ten obrázek Anny poslat přes ICQ(ze skeneru)!!! Já jsem jaksi ten Blesk v obchodě prošvihla a na netu to není...tak kdyby to bylo možný??? *3* *4* *8*
  • pelclovajana

    Miminko!!!

    Už jste četli ten článek z dnešního Blesku...??? Anna je prý už čtyři měsíce v tom..teda podle odhadu odborníků!!! Vyfotili ji paparazzi s pěkným bříškem a větším poprsím...mno tak buď je to fotomontáž, nebo je to pravda!!! Ale nakonec...mohla by to být klidně i pravda...já, jak už jsem tu kdysi psala, Enrimu miminko moc přeju a ta Anna...ta mi do plánu moc nezapadá, ale dá se to nějak zkousnout!!! *14* *14* *3* *1* *4* *8*
  • kristyn875

    Enrique

    ahojky..asi ste nečetli noviny,co??....Enri asi fakt bude tátou..Kurniková je těhotná..a viděla sem i fotku *9* *9* *9*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Fotenky

    No sexy je vždycky!!! Má to v sobě už od narození!!! *3* *1* *14* *14* *4* *8*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Fotenky

    Jakto? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit