Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuncikkk

    Re: Enrique ft Sarah

    a kde ta pisnicka je?
  • kristyn875

    Enrique ft Sarah

    ahojky...už ste slyšeli tu novou verzi písničky takin back my love...teďkon to zpívá Enrísek se Sarah Connor...a je to moc krásný *1* *3* *14* ...doufám, že co nejdřív bude i klip *1* *3* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Enrique

    Jé to je moje oblíbené videjko!!! Jako fakt dost sranda!!! A aby vám to fungovalo stačí vymazat mezeru před tím prvním = !!! *1* *14* *3* *4* *14* Je tam dokonalej!!! *3* Na ty mezery pozor...dělají se v každém odkaze, tak je vždycky jenom vymažte!!!! *3* *4*
  • kamik21

    Re: nee

    já taky musím souhlasit moc pěkně si to řekla *4* *3*
  • kapitolka

    Re: nee

    For terka: mluvíš mi zduše hlavně ať je šťastný pak jsem štastná i já
  • pelclovajana

    Re: nee

    Nádherně rozepsáno...a musím plně souhlasit!!! Vždyť Anna je taky jenom člověk, a když ji má Enri rád!!!! Tak proč ne!!! *14* *14* *3* *4* *8*
  • nee

    Ahojky lidi..jsem moc velká fanynka Enriqueho a myslím si, že pokud dělá hudbu opravdu rád, jen tak se jí nevzdá..ani kvůli Anně a ani kvůli jejich ÚDAJNÉMU dítěti. A myslím si, že kdyby Annu neměl opravdu rád, tak že by se s ní už dávno rozešel a nevracel by se k ní a neudělal by jí dítě..prostě by si dal pozor..ale pokud je šťastný, tak mu držím palce. Je jedno, jestli bude žít sám, nebo s nějakou Annou, hlavně aby byl šťastný. Mám ho moc ráda a pokud mu Anna ublíží, tak pojedu osobně do Miami a i když neumím moc anglicky, pěkně jí to vytmavím. Ale jak píšu, pokud je šťastný, tak jsem šťastná i já.. *4*
  • dokonalost

    Je téměř symbolem dokonalosti,co se vzhledu týče *5*
  • kamik21

    to snad ne

    tak to by bylo dost sileny ale doufejme ze neskonci kvuli tomu to snad ne *9*
  • zuzik117

    Re: Re: Enrique

    Mě to taky nešlo spustit
  • humanic

    Re: Enrique

    Ta adresa je nějaká špatná *8*
  • humanic

    Re: anna

    JJ,tak to by mě taky nasralo!! *16* *10* *9* *9* Protože já si nedokážu představit život bez jeho songů *14* *3* *14* Ho miluju
  • zuzik117

    Re:jancap

    *7* *7*
  • jancap

    Enrique

    Ahojík určo se koukněte na tohle:http://cz.youtube.com/watch?v =ZuhhshMCn4U&feature=related
    sice jsem tomu nerozuměla ale Enrííísek je tam mocinky klásnej!!!!! a krasne se tam směje!!!!! sexy mtmmmmmr enri *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jancap

    Re: Re: Re: Re: Re: blesk

    jestli je to tvoje sestrenka tak jí vyrid ze jim oboum mooooooccccc gratuluju a ze je to moc suuuuperrrr a taky jim to miminko moc preju a myslim si ze anna i enrííísek musí bejt hrozne moc stastny tak jim to vyrid dikes a mimochodem anna NENÍ KRÁVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!§ *14* *14* *14* *14* *14* *14* JE MOC FAJN,TEDA ALESPON SI TO MYSLIM!!!! *7* *14* *14* *14* *14* *14* tak je oba pozdravuj a at se to mimco narodi zdraví!!!!! papík
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: blesk

    No jasně....... Když ona je tvoje sestřenice tam můj děda se jmenuje Václac Klaus... to máš úplně to samý
  • zuzik117

    Re: Re: Miminko!!!

    No tak se měla víc hlídat aby se nevožrala!
  • anna

    ježiš, ona jenom příbere pár kil a hned si myslí že je těhotná *1* *1* !!! ne já newim, mě to názor k enrííískovi stejně nezmění!!! jenom by mi vadilo kdyby skončil s kariérou a přestal dělat koncerty-tak to by mě fakt nasralo!! *10*
  • Re: Re: Re: Re: Re: blesk

    no jasně a já sem její ségra!!(myslíš annu kurnikovovou??? *1* *1* )
  • frasprinc

    Re: Miminko!!!

    HELE CO MÁTE PROTI ANĚ?JE TO MOJE SESTŘENKA A JE V 5 MĚSÍCI NE V 4 *13* *13* .VÍM ŽE HO TROCHU PODVEDLA ALE OSLAVOVALA A BYLA OPILÁ(ještě nebyla těhotná) *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit