Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amerika

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    Hey já si taky nedokážu představit Annu s kočárkem!!!!! *7* *7* *9* A OPRAVDU LITUJU JEJÍHO DÍTĚTE!!!! *4* *4*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    No to mi ještě nevíme, ale taky by sme ho tu chtěli *3*
  • Re: Re: Re: Re: Enrique

    On tu bude ňákej koncert???? Páč já Enriqueho úúúplně zbožňuju.... *4* *4* *4*
  • humanic

    Re: Re: Re: Enrique

    A ty si byla hned u pódia??Nrbo někde dál?,Já sem koukala na jeho koncert na HBO,ale kde to bylo to už si nepamatuju,ale bylo to super!!Až bude mít koncert tady tak pudu hned k pódiu chci ho pořádně vidět *14* *14* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    SE VŠEMA CO REAGOVALI NA MŮJ PŘÍSPĚVEK SOUHLASÍM!!!!!!
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    ale taky musíme myslet na Enriqueho....jak by se cítil kdybyho Anna podvedla....i když oni asi mají volnější vstah.....
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    Jako ale ona se nepostará ani sama o sebe natož o dítě a nedokážu si jí naprosto představit jako ženu v domácnosti.....
  • pelclovajana

    How I Met Your Mother

    Tady odkaz ke shlédnutí alespoň části toho úžasného dílu How I Met Your Mother s Enrískem!!!

    Je to sranda: *1* *1*

    http://www.megavideo.com/?v=8KEKNZU3

    A pozor v tom odkaze se určitě zase udělá někde mezera, tak ji jen vymažte!!! *3* *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Enrique

    Oh v Belfastu!!! Tak to ti totalně závidím...tam byly snad ty nejlepší koncerty!!! Doufám, že až bude koncert v Praze bude taky tak suprovej a v uvolněné atmosféře!!! *14* *14* Úžasný!!! *3* *1* *4* *14*
  • pelclovajana

    Re: mp3

    jj, zatím se to přidává automaticky...ale časem to prý půjde i normálně od uživatelů!!! *3* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    a to je fakt...mno nejky by bylo, kdyby to bylo někoho jinýho....u ní by to nebylo nic novýho...
  • amerika

    Re: Re: Re: Re: Enrique

    Jj lidičky máte úplnou pravdu,ale zase nemame potvrzeny že kdyby byla fakt těhotná nevíme jestli s ním(to by bylo nejjjjjj).Anna se k němu ubec nehodí!!!! *10* *9* *9*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Enrique

    přesně moje řeč, Annu taky nemám ráda...kdyby si radši našel někoho, kdo ho bude mít opravdu rád...a nebude se přetvařovat...
  • zuzik117

    Re: Re: Enrique

    Já sem si toho ani nevšimla *1* No já Annu nesnášim, takže se radši nevyjadřuju...... Ale Enri mlel, že děti zatim nechce, ale podle mě to bude pravda no nwm uvidíme
  • Re: Re: hitparada

    není to podvod, ale oni tam ti lidé asi taky klikají, víš??
  • Re: milacek sveta

    taky sexi muz,ze kiez by som ho mohla iba oliznut,tak uplne by mi stacilo,milujem jeho piesne a hlavne zboznujem,ked pri nich az place ja placem s nim,ja sa az zajakavam,ale iba pri jeho piesnach...dalsi tajny sen...je enrique.... je proste fantasticky.... *14*
  • Re: Enrique

    Všichni pochopili můj překlep - Belk...je to Blesk *1* *1* *1*
  • Enrique

    Myslím si , že Enrique zatím otcem nebude - jo, psali to v belku ale to je BULVÁR....bylo by to na Super.cz a zatím to tam není, můj názor.....

    Ale kdyby přece tak vše Neeeeeejjjjjjjjj!!!!!!!!! a GRATULUJU
  • Re: Re: Enrique

    jojo byla v belfastu.
  • zuzik117

    Re: mp3

    Uživatelé je zatim asi přidávat nemůžou... Takže asi jenom určitý lidi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit