Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamik21

    Re: Re: SUPER!!!!

    na Evropě2 a na ÓČKU *4*
  • humanic

    Re: AAnnaa

    jj,ten článek o tom líbání je v novém časopisu in touch tak si ho kupte a mrkněte ten časák je fakt hustej!! *4* *14*
  • Re: EnriQueho

    hej holka probuď se..!!!! tak to sorry, ale tohle se ti asi nesplní..kdoví kolik ti je..hele jako jak tady už holky psaly, je to hezký sen..a většina jeho fanynek má asi stejný, ale pochybuju,že by se nějterý splnil..papa..a hodně štěstí. *1* *1* *1* *1* *1*
  • zuzik117

    Re: Re: EnriQueho

    No přesně... Jako já neříkam... Kdyby se mnou chtěl Enri chodit, tak by jsem se nebránila, ale akováhle věc je prostě NEREÁLNÁ
  • Re: EnriQueho

    ty kks takuto naivnu babu som este nezazila.Ved to sa ti nespni ani keby si sa pototo.Hroza to som este nezazila
  • pelclovajana

    Re: AAnnaa

    Totální souhlas!!! *1* *3* *14* *14* *8*
  • amerika

    Re: Re: EnriQueho

    Jj přesně je sice úžasnej ale asi bych sse s ním napoprvé nevyspala!!!! *4* *14* *14* *14* *1*
  • kristyn875

    Re: SUPER!!!!

    teď na to koukám...mno to je mega super...musíme všichni hlasovat, aby tak super písnička nezůstala někde pozadu.. *14* *1* *14* *3*
  • zuzik117

    Re: EnriQueho

    No příběh to je sice hezký, ale myslíš si, že mu napíšeš a on za tebou přijede a vyspí se s tebou? Prosimtě nebuď naivní.... Jo jasně, taky jsem si to kdysi takle malovala a enri je fakt moc hezkej, ale opravdu si nemyslim, že kdyby jsem si postavila domek a pozvala do něj Enriho, že by opravdu přijel..... To je na hlavu. A abych pravdu řekla, tak já by jsem s nim ani nevyspala, pač nejsem taková naivka abych s klukem hned skočila do postele a neudělala bych to ani kdyby to byl Enrique, kterej je fakt moc hezkej!
  • zuzik117

    Re: Re: Re: svatba!!!!

    No tomu moc nevěřim, pač už jsem četla kolikrát, že se vzali a zase rozvedli...... Ale s tim dítětem je to poprvý, tak nwm......
  • EnriQueho

    Mno takže ahojte! Ja mám taký sen... mno a verím, že sa mi tento sen splní...aj keď väčšina z vás mi asi neverí... Tak raz budem mať dosť peňazí nato, aby som si postavila taký krásny superný dom...už mám presnú predstavu...Potom pošlem môjho najQrajšieho najsladšieho šukačika EnriQueho k nám na Slovensko...do môjho domčeka...samozrejme že príde...dáme sa dokopy...po čase budeme mať bábo... budeme sa navždy lúbiť... a the end... (:
    mno a keby to nevyšlo takto tak tu je druhá verzia ale tak tá je fakt iba okrajová (:
    mno tak príde... zažijeme s mojou najväčšou láskou vášnivý večer a ja budem tehotná (: potom aj keby odišiel tak po 1. budem máť nádherne deti... po oteckovi...keď k tomu pridam ešte svoju krásu...mno budú božské (: (: (: a po 2. bude mi platiť alimenty (: a sem-tam ich príde pozrieť... takže aj tak.... jooooj ja ho ľúbiiiim moc moc moc... ráno ma zobudzá budik s jeho pesničkou, podobne to je aj so zvonením a tónom pre sms... na mobile a počítači mám jeho tapetu a všetci čo má poznaju vedia, že EnriQue je Môj... ľuuuubam..ťa....
    a keby to fakt nevyšlo
    tak tu v KK máme jedneho chalana, ktorý vyzerá úplne ako on...to je štastie no nie ???? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: SUPER!!!!

    v jaky hitparade?
  • kamik21

    SUPER!!!!

    To je úúúúúúplně úúúúúúúžasný že je Enrique zas v hitparádě mám velkou radost
    *14* sem na to čekala a konečně tam je *14* *3*
    Holky musíme ho dostat na 1. místo ale bude to těžký tědka jsou tam silní soupeři vcelku ale musíme se snažit abysme ho dostali aspon do top 5 snad i dál, ale je blbý že už není sms hlasování snad to společně dokážem *3* *4*
  • jancap

    AAnnaa

    Ja nechapu co mate proti Anne ,tak kdyz ji ma Enri rad tak vy by ste asi meli taky ne?S tejne s tim nic neudelate Anicka je tehotna a Enri stastnej tak co.Navic nevim jestli ste cetli ten clanek jak se v nem psalo ze Enriisek se libal a nejakou 17 letou fanynkou,tim to taky Anne moc neulehcuje a taky si myslim ze tim jak se libi kazdej truhej holce nebo zenskej v tom se urcite vyziva a uziva si to!!!!Ale jinak je fakt bestovej!!!!Miluju ho!!!!A Anna mi taky nevadi *4* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: yay

    Mě štve to, že enri nevidí jak se k němu Anna chová, rozejde se s nim, vyhodí ho z JEHO vily do hotelu a on jí potom všem vezme zpátky...... To nejmenuju vše co mu udělala........
  • katy22

    yay

    yay co vám na tý anne furt vadi dyt je uplne normalni a jestli je s ní enrik stastnej tak mu to preju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: svatba!!!!

    Mno prý už jsou dva měsíce svoji!!! *3* *9*
  • monas

    Re: svatba!!!!

    Cože? Jaká svatba????? *9*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    No přesně!!! A to dítě taky lituju, Enri se o něj bude starat, ale nebude na něho mít tolik času a Anna se něj starat nebude.....Podle mě to hlídání nejčasěji zbyde na starým Iglesiasovi!
  • kyrstyn

    svatba!!!!

    ...Jak nám to mohl udělat že si jí vzal(nebo vezme)!!!...Já jí taky nemám ráda *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* Enríska mijuju!!!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit