Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    mp3

    Nevíte..ty mp3 sem můžou přidávat jenom určitý lidi?? *9* Bych taky chtěla nějaký dát!! *8*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Enrique

    mě taky? a kde kdyžtak ten koncert byl? *1* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Enrique

    Taky by mě zajímalo??? *3* *1* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: milacek sveta

    To jo no!!! Co se dá dělat, taky nemůžem být vždycky první!!! *3* *1* *14* *8* *4*
  • humanic

    Re: hitparada

    To,ale nemá cenu klikat,potože jestli dobře koukáte tak když několikrát kliknete na enrique jak hlasujete tak u billy tallent taky o několiákrát víc to tam nakliká to je podvod!!! *10* *8* *16*
  • humanic

    Re: Re: Enrique

    Před čím??Já tam nic nevidím..a stejně mi to nejde!! *10* *9*
  • kamik21

    Re: Enrique

    Tys byla na nakym jeho koncerte???
  • Enrique

    *14* je milackem dosti lidi a jeho konzerty sou super muzu ptvrdit z vlastni zkusenosti.
  • Re: nee

    jak rikas jesli je stastnej tak mu to stestcko jenom prejme dyt znej uz za par mesicu bude stastne tatka.
  • Re: Enri

    anna mu pokoj rozhodne nedala a neda pac enrique a ona jsou ted hodne stastni kdyz spolu cekaj dite. *4*
  • milacek sveta

    Enrique je fajn neni divu ze ponem blazni kazda ctvrta evropanka.Ale nakonec sme na dobrym miste sme 2hold az po vevodicich španělkách *15*
  • zuzik117

    Re: Re: Enrique ft Sarah

    Nééé neni *1* , ale nejdřív to nazpíval s Ciarou a tetko to nazpíval se Sarah.... Pochopili?
  • terulinkab

    Re: hitparada

    hej fakt klikejte..Teď je na 3. místě..před chvílů sem ho dostala na 2., ale klikalo jich tam víc, takže spadl na 3...hej pomozte!!
  • Re: Re: nee

    Děkuju Vám, jsem ráda, že sdílíte stejný názor jako já..je to jenom jeho život a pokud se rozhodne strávit ho s ní, tak mi to budeme muset respektovat..
    bohužel.. *4*
  • tyna007

    hitparada

    www.t-repp.estranky.cz enrique je 2.tak at ho vytahnem na 1.misto,klikáááme povinne!!! *14* *4*
  • tyna007

    Re: Enrique ft Sarah

    lepsi je ciara... *4* *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Enrique ft Sarah

    Jo, jo nazpíval!!!Už jsem to taky vyčetla na Enriqueonline.org...i když německy neumím, dalo se to z toho pochopit!!! A musím říct, že vezre s Ciarou se mi líbí víc...mno originál, je originál!!! A prý už jsou natočeny i klipy k oboum těmto verzím TBML!!! Tak už se těším!!! *3* *1* *14* *14* *8* *4*
  • kristyn875

    Re: Re: Enrique ft Sarah

    http://www.youtube.com/watch?v=9ydf _TnGzks ...to nazpíval ještě se Sarah *3*
  • Re: Enrique ft Sarah

    Ahojky Ciara je snad Sarah Connor? *7*
  • kamik21

    Re: Enrique ft Sarah

    Enrique nazpíval dvě verze? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit