Přejít na výpis diskuzí

Enya

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Enya je opravdu paní zpěvačka, dřív jsem se divila, proč nepořádá žádné koncerty a mrzí mně to do teď, ale už asi vím proč...ono jí to podle mně prostě nejde...nedávno jsem viděla nahrávku, kde Enya živě vystupovala v jendé show a zpívala tam may it be no a ty výšky tam zpívala úplně potichounku a falešně...ale to nebvadí i tak ji mám hrozně ráda *5*
    • Re:

      fuj, tento článek bych hodnotil -800000 *16*
  • drobná oprava :o)

    Nicky Ryan není manželem Enyi, ale její textařky.
  • Bezva

    Je to fakt dobrá zpěvačka
  • Enya je fakt dobra a mohla by prijet na nejyky koncert do Česka!!!
  • Enyu mám moc ráda! Její hudba je ohromně uklidňující!:o) Mám jí moc ráda.
  • elfka

    Enya mi opravdu připomíná elfku nebo jiného elementála. Má kouzelný hlas a krásné texty. Prostě je very, very good *4*
  • Enya je skvělá

    Jsem člověk, který má rád skoro každou poslouchatelnou hudbu. Ale opravdu ze všech nejvíc jsem si zamilovala veškeré skladby Eny.
    Zabývám se vším možným - masážemi, jógou, relaxačním cvičením a hlavně bylinkami a reflexními masážemi. Podle svých zkušeností můžu prohlásit zcela otevřeně, že mužům i ženám, se kterými jsem se setkala a kteří na masáže ke mně chodí, většinou vyhovuje právě tato zcela relaxační hudby. Tím, že většině textům nerozumím a ani většina z návštěvníků, je ideální na nevázaný poslech a skoro všichni jsou při této hudbě naprosto uvolnění a odpoutávají díky této muzice svou pozornost od všedních starostí.
    Já sama mám takových zkušeností mnoho díky mnoha operacím, které jsem musela podstoupit. Když jsem byla v té největší beznaději a musela jsem se smířit s velice nemilými následky lékařských zákroků, nevtíravé písně Eny mi vždy pomohly k tomu, abych opět dostala chuť do života. Musela jsem příkladně ležet 14 dnů v sádrovém lůžku po operaci kolen a to bez hnutí. Asi si dovedete představit, jak to bylo nepříjemné a bolestivé. Díky této zpěvačce, která se mi vloudila do srdce a do podvědomí, naučila jsem se snášet lépe i bolest a další utrpení s tím spojená. Mezi jinými jsou její písně jak probouzející, tak i konejšivé a "spací", při kterých melodie a zpěv vnímám, ale vše ostatní jako by neexistovalo.
    Co říct ještě víc? Snad jen to, že taková úžasná zpěvačka s nádherným a evokujícím hlasem, je jen jediná na světě a těžko ji kdokoliv překoná v kvalitě. Enya je prostě skvělá. Díky, že je mezi námi a žije v době, která jejím písním přeje. Děkuji ti, Enyo, za to že jsi a že rozdáváš svůj dar všem, kteří jej jsou schopni poslouchat a slyšet v něm krásu ve kterou doufají jako já.
  • Vše nej

    Přeji vše nejlepší, Enyo! ;) ;) ;)
  • Nebe

    Hudba přímo z oblaků
  • kočka

    Enya, nejen mysticky spívá svým příjemným hlasem, ale je i krásná žena, má nádherný a hluboký oči, souměrný obličej,a pěknou postavu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit