Přejít na výpis diskuzí

Enya

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhořadá zpěvačka

  • Druhořadá zpěvačka

  • Druhořadá zpěvačka

  • Luky1987

    Velmi dobrá speváčka 

  • Éterická bytost,krásná žena,výborné písničky,a hudba.
  • Je to skvělá zpěvačka. Musím však zklamat,momentálně není moje nej. Napsala jsem to sem kvůli názvu World Music Awards z filmu Alvin a Chipmunkové 3. Jsou tak roztomilí a nejlepší jsou písně od Chipettek Hot n cold,Single ladies,Put your records on. A taky nej písničky,které Chipettky zpívají s Chipmunky:Bad romance,We are family a Born this way,aint to... Nevím ten název. Jinak mám ráda Olympic,Dádu Patrasovou a už nevím, Enya je suppeeeeeeeer,líbí se mi Anywhere Is,On my Way Home a jiné,mám období na zpěváky,kteří jsou chvilku pro mě nej. Teď jsou to Chipmunkové. Ale Enya je fakt super! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Enyo si moje nejlepší favoritka,přejí si aby si přijela do našeho města a zpívala písně které ti hřejou na srdci.Tvoje hudba mi zpravila život.
  • happy b-day *15*
  • Všechno nejlepší k narozeninám, Enyo. Přeji Vám, aby jste byla šťastná stejně tak, jako my z Vašich písní. Máme Vás moc rádi. *4*
  • kirushka97
    *1* *1*
  • Její písně jsou krásné ! Nejlépe se na ně cvičí joga !
  • mrsaleera
    JO to má.. *4*
  • kirushka97
    52 let? :O
    Ona má úžasný hlas, ...andělský
  • Její písně se krásně poslouchají ! Je Božská ! Její hudba je krásná relaxace ! Je to andělská hudba z vyšších sfér ! Jan B.
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a zdravý Vám přejeme.Ať stále tak krásně skládáte tak krásné písničky.Rád Vás poslouchám.Mirek.
  • Neviem ako vy ale ak by mala koncerty, a boli by takéto http://www.youtube.com/watch?v=tpOyCvyoe8U tak to by som išiel okamžite.
  • Je skvělá, při jejích písničkách se dobře relaxuje. *4*
  • Som velky fanusik Enye, moja oblubena piesen je Caribbean Blue.
  • <3

    bella:máš pravdu ta je taky krásná *14* *1*
  • krása

    takhe písnička je úžasná,učíme se jí nově na hůdebce a je to ta nejlepší ze všech <3 <3 <3 *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit