Přejít na výpis diskuzí

Erdogan Atalay

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erdogan atalay

    mam tě ráda jsi cool *14* *14* *14* *14* *14* *7* *14*
  • ERDOGAN ATALAY

    ahoj Erdogane jsi fantastyckeja moc se my líbíš A CHTĚLA BYCH SI S TEBOU PODAT RUKU A TVŮJ AUTOGRAM PROSTĚ POZNAT
    *14* *14* *14* *14*
    • tery156

      kamoskan

      je to dobrý herec a je ksvětu.jo a je jako andílek. *4*
  • Erdogan Atalay

    Je starej a strašně hnusnej nevím kdo na něm může něco vidět.... možná tak nějaký strý babky..... *9*
    • Re: Erdogan Atalay

      Nevies, co sa da na nom vidiet hej ty krava? Ja by som ti to povedala ale kedze ty si asi slepa tak to ani nema vyznam. A zaujmalo by ma odkial mas pravo sa takto o nom vyjadrovat. Tak laskavo si daj pohov *16*
    • Re: Erdogan Atalay

      Kup si brejle!nebo si je aspoň vyčisti! *16*
    • Re: Erdogan Atalay

      Pro Lucku: Si píča až to bolí... kundo vymrdaná!!!! Hnusko podobaná... polib mi prdel a pak něco říkej. A nezávid trapčís tady akorát... si myslíš bůh ví co o sobě ne????!!! Kurvo! Jdi šlapat! Erdogan je prostě nej. nej. nej herec na světě *14* *14* *4* *3*
  • scheisse

    ty suna vyjebana
    *9* *13* *15* *8* *8* *1* *1* *3* *9* *5* *7* *10*
    • Re: scheisse

      Erdogan Atalay je proste nejvetsi frajer *5* koukam na cobru 11 uz asi od 7let a nevynechal sem jedinej dil je to nejlepsi serial s nejlepsim hercem *3* *16* a to ze ma 1.60m no a??? JE TO FRAJER NEJVETSI!!!! *5* *5* *5*
  • semirko

    Joooj ERDOGAN je taaak sexi ja hoo v kobre zeriem on je uzasny ja ho milujem proste on je welmo sexi fakt ze nefim co robit ja ked ppozeram kobru tak umieram tuzbou on je senzacny clovek ma taky sexi pohlad ze sa mi trasu kolena zavidim andree :) chcem hooo i *14* u SAMIR!!!
    • milacik

      Aj ja ho zboznujem je supeeeeerrr
  • Ofic.stránky Erdogana Atalaye

    http://www.erdogan-atalay.de.vu *14* *16* *5*
  • Erdogan Atalay

    Erdogan je nejlepší herecká postava, jeho Semir Gerkhan je stále odvážnější a hodně mu to přeji. *14* *3* *1* *1*
    • Re: Erdogan Atalay

      Máš pravdu je fakticky senzační *14* *14*
  • bez semira by kobru nemuseli uz ani vysilat protoze byt uz nebylo ONO
  • je cool

    Erdogan je cool *5* *1*
    • Re: je cool

      On není cool, on je ešte viac, než cool.! *3* *14* *1* *3*
  • Je to cool herec podla mna *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit